Wrzesień 19 2017 0Comment

IV Kolejka – 16-17 września 2017

MKS II Zaborze – LKS Ślązak Bycina 7:0
(Adam Salwik, Dawid Jaślan, Krystian Kropisz 2, Patryk Kapała, Karol Gorecko 2),

FC Kłodnica Gliwice – KS Korona Bargłówka 9:2
(Dawid Skiba, Daniel Sromek 4, Szymon Nowicki 2, Paweł Wieczorek, Mariusz Wierzbicki – Marco Rapsiewicz 2)

LKS Wilki II Wilcza – LKS Gwiazda II Chudów 4:1
(Paweł Zuber, Marek Stępień, Tomasz Ferdyan, Dawid Więckowski – Mariusz Mikusz)

GSF Gliwice – LKS Leśnik Łącza 1:0
(Wojciech Kureczko)

KS Drama II Kamieniec – LKS Victoria Pilchowice 3:10
(Tomasz Fica, Przemysław Woś, Kamil Kocyba – Piotr Stoppel, Piotr Adaszyński 3, Rafał Bakowski 3, Daniel Lewandowski, Paweł Czempiel 2)

  1. FC Kłodnica Gliwice 4 10 19-7
  2. MKS II Zaborze 4 10 11:0
  3. LKS Victoria Pilchowie 4 9 17-7
  4. LKS Ślązak Bycina 4 9 7-10
  5. LKS Wilki II Wilcza 4 6 12-10
  6. KS Korona Bargłówka 4 6 14-17
  7. GSF Gliwice 3 3 2-5
  8. LKS Gwiazda II Chudów 4 3 13-17
  9. KS Drama II Kamieniec 3 0 5-16
  10. LKS Leśnik Łącza 4 0 4-15

11 bramek

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

7 bramek

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

6 bramek

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

5 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

4 bramki

Pawlas Adam (LKS Gwiazda II Chudów)

3 bramki

Czempiel Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Ferdyan Tomasz (LKS Wilki II Wilcza)

Mikusz Mariusz (LKS Gwiazda II Chudów)

2 bramki

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Gorecko Karol (MKS II Zaborze)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Jaślan Dawid (MKS II Zaborze)

Kropisz Krystian (MKS II Zaborze)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Marzec Stanisław (LKS Gwiazda II Chudów)

Nowicki Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Reginek Karol (KS Korona Bargłówka)

Rutka Karol (LKS Ślązak Bycina)

Salwik Adam (MKS II Zaborze)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

Zuber Paweł (LKS Wilki II Wilcza)

1 bramka

Bąkowski Grzegorz (LKS Wilki II Wilcza)

Cerekwicki Maciej (LKS Leśnik Łącza)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Fica Tomasz (KS Drama II Kamieniec)

Fraszewski Patryk (LKS Gwiazda II Chudów)

Goły Dariusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Górecki Roman (KS Korona Bargłówka)

Jóźwiak Dawid (MKS II Zaborze)

Kapała Patryk (MKS II Zaborze)

Kocyba Kamil (KS Drama II Kamieniec)

Kopel Jarosław (LKS Gwiazda II Chudów)

Kruszona Daniel (KS Drama Kamieniec)

Kureczko Wojciech (GSF Gliwice)

Lewandowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Mokros Aleksander (LKS Ślązak Bycina)

Obidziński Damian (FC Kłodnica Gliwice)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Płatek Aleksander (MKS II Zaborze)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Stępień Marek (LKS Wilki II Wilcza)

Stoppel Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Sztorc Tadeusz (LKS Ślązak Bycina)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Wieczorek Paweł (FC Kłodnica Gliwice)

Wierzbicki Mariusz (FC Kłodnica Gliwice)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

Woś Przemysław (KS Drama II Kamieniec)

Zagórski Krzysztof (KS Drama II Kamieniec)

Zamożniewicz Daniel (GSF Gliwice)

Samobójcze

1 bramka

Piela Marek (LKS Leśnik Łącza)

Tiszbierek Robert (KS Korona Bargłówka)

Wiesławski Dominik (GSF Gliwice)