Podokręg Zabrze

Eurotech sponsorem tytularnym Klasy C

8/08/2019 10:14 Piotr Skorupa

3 sierpnia rozpocznie się rywalizacja w ramach Jatta Pucharu Polski, tydzień później po raz pierwszy w sezonie 2019/2020 o punkty zagrają zespoły w Majer Klasie A, z kolei na 17 sierpnia zaplanowaliśmy inaugurację w duolifebiznes.eu Klasie B oraz Eurotech Klasie C. No właśnie - Eurotech Klasie C, co oznacza, że rozgrywki w tej lidze mają nowego sponsora tytularnego. 

 


- Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się wesprzeć działania Podokręgu ponad rok temu kupując sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży - wspomina Tomasz Król, właściciel firmy Eurotech. - Po kolejnej rozmowie z Tomaszem Kulczyckim, zainspirowani działaniami całego Prezydium Podokręgu, zdecydowaliśmy się zaangażować środki finansowe i zostać sponsorem tytularnym rozgrywek Klasy C. Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać tak prężnie rozwijającą się organizację, jaką jest Podokręg Zabrze. Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie trwała wiele lat i będzie dostarczała obu stronom dużo satysfakcji.

W nowych rozgrywkach Eurotech Klasy C wystąpi 12 klubów.  

- Ze współpracy z Eurotechem cieszymy się podwójnie - mówi Tomasz Kulczycki, wiceprezes Prezydium Podokręgu Zabrze. - Po pierwsze mamy sponsora strategicznego na rozgrywki w Klasie C, a po drugie pokazuje to modelowy przykład współpracy z podmiotem, który krok po kroku, coraz bardziej angażuje się w działania naszej społeczności, darząc nas swoim zaufaniem. W imieniu nas wszystkich serdecznie im za to dziękuję.

Terminarz Eurotech Klasy C publikujemy TU