Podokręg Zabrze

Klasyfikacja strzelców Zina Klasy Okręgowej (grupa I Bytom-Zabrze)

9/09/2019 10:44 Barbara Knebel

8 bramek

Hajok Rafał (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Kajda Karol (LKS Orzeł Miedary)

4 bramki

Barnik Wojciech (MKS Concordia Knurów)

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Suker Marek (KS Silesia Miechowice)

Wypych Dawid (DKS Czarni Kozłowa Góra)


3 bramki

Daszkiewicz Paweł (LKS Orzeł Miedary)

Dura Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Jonik Kewin (LKS Przyszłość Ciochowice)

Kosak Dariusz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Krakowczyk Łukasz (GKS Piast II Gliwice SA)

Raczyński Mateusz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Różański Damian (UKS Unia Strzybnica)

Rylukowski Łukasz (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Stanek Karol (GKS Piast II Gliwice SA)

Urbański Mateusz (UKS Unia Strzybnica)

Wojtkowiak Szymon (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

2 bramki

Banaś Karol (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Burda Marcin (LKS Tęcza Wielowieś)

Chwolik Manuel (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Cieślik Paweł (LKS Przyszłość Ciochowice)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Górka Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Ilnicki Beniamin (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Jończyk Michał (GKS Piast II Gliwice SA)

Konieczny Piotr (LKS Orzeł Miedary)

Krupa Mariusz (UKS Unia Strzybnica)

Krupa Sebastian (LKS Sokół Orzech)

Lewandowski Rafał (KS Silesia Miechowice)

Lizurek Bartłomiej (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Michna Mikołaj (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Niesler Kamil (LKS Sokół Orzech)

Preuss Wiktor (GKS Piast II Gliwice SA)

Sprot Sebastian (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Stiler Andrzej (UKS Unia Strzybnica)

Tokarski Łukasz (LKS Sokół Orzech)

Walesa Kamil (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Zachciał Michał (GKS Piast II Gliwice SA)

1 bramka

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Budny Łukasz (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Burda Kamil (LKS Tęcza Wielowieś)

Chmiel Łukasz (LKS Tęcza Wielowieś)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Drążek Adrian (MKSR Czarni Pyskowice)

Dziliński Bogumił (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Franiel Wojciech (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Gad Łukasz (KS Sośnica Gliwice)

Gendera Maksym (GKS Piast II Gliwice SA)

Gojko Denis (GKS Piast II Gliwice SA)

Gola Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Grzegorz Krzysztof (GKS Piast II Gliwice SA)

Janicki Łukasz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Junkiert Kamil (LKS Sokół Orzech)

Kasprzycki Krystian (KS Silesia Miechowice)

Kiełtyka Maciej (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Korzus Mateusz (LKS Orzeł Miedary)

Kwaśniewski Przemysław (ŁTS Łabędy)

Lemieszko Mateusz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Luchowski Michał (LKS Przyszłość Ciochowice)

Łopatka Artur (KS 94 Rachowice)

Maciejewski Bartłomiej (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Mnochy Ariel (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Mrozek Alexander (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Orlikowski Daniel (GKS Piast II Gliwice SA)

Orylski Patryk (MKS Concordia Knurów)

Paszek Marcin (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Pączek Mateusz (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Poloczek Ireneusz (LKS Orzeł Miedary)

Poznański Krzysztof (MKSR Czarni Pyskowice)

Preuss Wiktor (GKS Piast II Gliwice SA)

Rekus Marcin (LKS Tęcza Wielowieś)

Respondek Arkadiusz (LKS Tęcza Wielowieś)

Różański Krzysztof (UKS Unia Strzybnica)

Satora Robert (LKS Przyszłość Ciochowice)

Skworc Mateusz (KS Silesia Miechowice)

Sodel Krzysztof (UKS Unia Strzybnica)

Spende Piotr (GKS Piast II Gliwice SA)

Stich Radosław (KS Silesia Miechowice)

Szczurek Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Ślęzok Wojciech (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Ślusarczyk Marcin (LKS Sokół Orzech)

Tobor Mateusz (LKS Sokół Orzech)

Wawrzyniak Tomasz (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Zalesiński Robert (MKSR Czarni Pyskowice)

Zdunek Karol (KS 94 Rachowice)

Żalek Patryk (DKS Czarni Kozłówa Góra)

SAMOBÓJCZA

1 bramka

Gralla Michał (LKS Tęcza Wielowieś)

Wieczorek Marcin (DKS Czarni Kozłowa Góra)