Podokręg Zabrze

Czas pomyśleć o meczach towarzyskich

9/12/2019 04:00 Piotr Skorupa

Runda jesienna sezonu 2019/2020 przeszła do historii, a to oznacza, że niebawem rozpoczną się przygotowania do wiosennych rozgrywek.
Nim drużyny zaczną rozgrywać zimowe sparingi, wielu emocji dostarczy nam zapewne kolejny sezon Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Jego finał zaplanowaliśmy na 1 marca 2020 roku w Arenie Gliwice, ale już od 21 stycznia można korzystać z oferty naszego Podokręgu dotyczącej organizacji meczów towarzyskich przed rundą wiosenną na obiekcie MKS Zaborze w Zabrzu.


Obecnie są wolne następujące terminy:

21 stycznia
20:00-21:35

25 stycznia
15:00 - 16:35
16:35 - 18:10 LKS Iskra Połomia - LKS Ślązak Bycina
18:10 - 19:45 PKS Ruch Kozłów - 
19:45 - 21:20

26 stycznia
14:00 - 15:35
15:35 - 17:10
17:10 - 18:45
18:45 - 20:20
20:20 - 21:55

28 stycznia
20:00-21:35

1 lutego
15:00 - 16:35 KS Orły Bojszów - LKS Orzeł Paczyna
16:35 - 18:10 LKS Iskra Połomia - LKS Naprzód Świbie
18:10 - 19:45 PKS Ruch Kozłów - TS Iskra Lasowice
19:45 - 21:20

2 lutego
14:00 - 15:35 LKS Olimpia Pławniowice - KS 94 Rachowice
15:35 - 17:10
17:10 - 18:45 KS Zamkowiec Toszek - LKS Orzeł Koty
18:45 - 20:20
20:20 - 21:55

4 lutego
20:00-21:35

8 lutego
15:00 - 16:35 ŁTS Łabędy - KS Cyklon Rogoźnik
16:35 - 18:10 LKS Iskra Połomia - LZS Naprzód Ujazd Niezdrowice
18:10 - 19:45 PKS Ruch Kozłów - LKS Orzeł Paczyna
19:45 - 21:20

9 lutego
14:00 - 15:35 LKS Olimpia Pławniowice - 
15:35 - 17:10 KS Zamkowiec Toszek - LKS Naprzód Świbie
17:10 - 18:45 LKS Start Kleszczów - KS Orły Bojszów
18:45 - 20:20 LKS Naprzód Łubie - LKS Pogoń Ziemięcice
20:20 - 21:55

11 lutego
20:00-21:35

15 lutego
15:00 - 16:35 LKS Orzeł Paczyna - LZS GKS Izbicko Otmice 
16:35 - 18:10 LKS Iskra Połomia - PKS Ruch Kozłów
18:10 - 19:45 LKS Olimpia Pławniowice - LKS Gwiazda Chudów
19:45 - 21:20

16 lutego
14:00 - 15:35 LKS Tempo II Paniówki - LKS Orzeł Stanica
15:35 - 17:10 LKS Naprzód Świbie - LKS Tempo Paniówki
17:10 - 18:45 LKS Start Kleszczów - KS Carbo Gliwice
18:45 - 20:20 LKS Naprzód Łubie - LKS Zryw Radonia
20:20 - 21:55

18 lutego
20:00-21:35

22 lutego
15:00 - 16:35 KS Orły Bojszów - LKS Tempo II Paniówki
16:35 - 18:10 LKS Iskra Połomia - LKS Orzeł Paczyna
18:10 - 19:45 KS Carbo Gliwice - 
19:45 - 21:20

23 lutego
14:00 - 15:35 LKS Olimpia Pławniowice - LKS Naprzód Świbie
15:35 - 17:10 LKS Plon Błotnica Strzelecka - 
17:10 - 18:45 LKS Start Kleszczów - KS Sokół Łany Wielkie
18:45 - 20:20 LKS Naprzód Łubie - Sokół Zbrosławice
20:20 - 21:55

25 lutego
20:00-21:35 KS Start Sierakowice - LKS Wilki Wilcza

29 lutego
15:00 - 16:35 LKS Przyszłość Ciochowice - UKS Stary Ujazd
16:35 - 18:10 LKS Orzeł Paczyna - LKS Naprzód Łubie
18:10 - 19:45 PKS Ruch Kozłów - LKS Tęcza Wielowieś
19:45 - 21:20

1 marca
14:00 - 15:35 LKS Olimpia Pławniowice - TS Iskra Lasowice
15:35 - 17:10  LKS Plon Błotnica Strzelecka - 
17:10 - 18:45 LKS Start Kleszczów - LKS Pogoń Ziemięcice
18:45 - 20:20 
20:20 - 21:55

3 marca
20:00-21:35

7 marca
15:00 - 16:35
16:35 - 18:10 LKS Iskra Połomia - LKS Orzeł Koty
18:10 - 19:45 PKS Ruch Kozłów - Kotlarnia Goszyce
19:45 - 21:20

8 marca
14:00 - 15:35
15:35 - 17:10
17:10 - 18:45
18:45 - 20:20
20:20 - 21:55

10 marca
20:00-21:35

 

Opłatę prosimy uiszczać najpóźniej tydzień przed planowanym rozegraniem meczu.