Podokręg Zabrze

Kolejna gala przeszła do historii

29/11/2019 23:44 Piotr Skorupa

Spotkania integracyjne Prezydium Podokręgu Zabrze z przedstawicielami klubów, a także władz samorządowych oraz partnerów i sponsorów to już tradycja. A skoro w kalendarzu mamy listopad to możemy poinformować, że kolejna Gala Podokręgu Zabrze przeszła do historii. 


Do tradycyjnego spotkania doszło w gościnnych progach „Pod Arkadami” w Sierotach, gdzie swoją obecnością zaszczycił nas m.in. prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej - Henryk Kula.
Coroczne spotkanie było doskonałą okazją do uhonorowania zwycięzców klasyfikacji Fair Play oraz zawodników, którzy wywalczyli tytuły królów strzelców. Pamiątkowe statuetki trafiły do przedstawicieli firm, które są sponsorami i partnerami Podokręgu Zabrze.
Podsumowując miniony sezon wspomniano o historycznym sukcesie Piasta Gliwice w postaci mistrzostwa Polski. Gratulacje popłynęły też pod adresem klubów, które pozytywnie przeszły proces certyfikacji szkółek piłkarskich.
Tegoroczna gala została wzbogacona o program artystyczny, w którym wystąpili skrzypek Oliwier Zawidowski (14-latek, uczeń 6. klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gliwicach), skrzypek Piotr Zawidowski (10-latek, uczeń 3 klasy państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gliwicach), a także wokalistka Miriam Rusnarczyk znana m.in. ze Szlagierowej Listy Przebojów NTL.