Dzieci i Młodzież

20/11/2019 16:28

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKIEGO ZPN U14 DZIEWCZĄT ROCZNIK 2006 I MŁODSZE NA KONSULTACJĘ

Śląski Związek Piłki Nożnej wraz z Trenerami Reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej dziewczyn przedstawia listę zawodniczek rocznika 2006 U14 i młodsze powołanych na konsultację selekcyjną w Chorzowie w dniu 26.11.2019 (wtorek) w godzinach 16.30-18.00.
17/11/2019 11:56

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKIEGO U-12, U-13, U-14 NA KONSULTACJĘ W FORMIE MECZU SPARINGOWEGO

Śląski Związek Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników rocznika 2008 U12 powołanych na konsultację centralną w formie meczu sparingowego w dn. 23.11.2019 w Chorzowie w godzinach 13.00-14.30. Zbiórka: 11.45. Miejsce: Stadion Śląski w Chorzowie, ul. Katowicka 10. Lista zawodników: l.p. Nazwisko, imię Klub 1. Paweł Kociuba Sprint Katowice 2. Antoni Uchroński Raków Częstochowa 3. Maksymilian Podwysocki Raków Częstochowa 4. Ksawier Hachuła Ruch Chorzów 5. Igor Mirowski MUKP Dąbrowa Górnicza 6. Miłosz Stolarski Zagłębie Sosnowiec 7. Dariusz Smolarz Slavia Ruda Śląska 8. Piotr Kujawa Unia Kosztowy 9. Maciej Rydel Stadion Śląski 10. Mateusz Rosół Ruch Chorzów 11. Wiktor Pyrek GKS Gieksa Katowice 12. Denis Śleziona Fortuna Wyry 13. Marek Krzyżanowski Górnik Zabrze 14. Paweł Pietrzyk Górnik Zabrze 15. Kacper Pośpiech Gwarek Zabrze 16. Olaf Pawlak Piast Gliwice 17. Tymoteusz Mazanek Raków Częstochowa 18. Mikołaj Podwysocki Raków Częstochowa 19. Filip Micyk MUKP Dąbrowa Górnicza 20. Bolesław Palka MUKP Dąbrowa Górnicza 21. Teofil Holbowski Żywiecka APN 22. Jarosław Czerwik UKS AP Champions Rybnik 23. Patryk Walczak BTS Rekord Bielsko-Biała 24. Oliwier Skolik Żywiecka APN Zawodnicy mają mieć ze sobą cały sprzęt treningowy tzn.: ubranie odpowiednie do pogody, buty na sztuczną trawę, ochraniacze, posiadać aktualne badania lekarskie, własne ubezpieczenie oraz dokument tożsamości (legitymacja, paszport, dowód). #KopalniaTalentów
15/11/2019 12:11

POWOŁANIA NA JESIENNĄ AKADEMIĘ MŁODYCH ORŁÓW. TURNUS CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2007

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników rocznika 2007 powołanych na Jesienną Akademią Młodych Orłów 2019, która odbędzie się w dniach 18.11.2019-22.11.2019 w Pruszkowie.
28/10/2019 10:06

POWOŁANIA NA JESIENNĄ AKADEMIĘ MŁODYCH ORŁÓW. TURNUS CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT Z ROCZNIKA 2006

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę zawodniczek rocznika 2006 powołanych na Jesienną Akademią Młodych Orłów 2019, która odbędzie się w dniach 11.11.2019-15.11.2019 w Pruszkowie. Lista zawodniczek: l.p Nazwisko i Imię Klub 1 Gutowska Julia GKS Gieksa Katowice 2 Sikora Ewa Czarni Sosnowiec 3 Fal Maja KKS Zabrze Gratulacje dla powołanych zawodniczek.
24/10/2019 09:04

Trwają zapisy do Turnieju o Puchar Prezesa Śl.ZPN

Jeszcze do 5 listopada br. można zgłaszać drużyny do udziału w Turnieju o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Rozgrywki są adresowane do kategorii wiekowych U-12 (2008 i młodsi) oraz U-11 (2009 i młodsi), odbędą się w listopadzie i grudniu br. i będą eliminacjami do Turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.Zgłoszenia drużyn można dokonać TU
19/10/2019 08:58

U-8 CHŁOPCY - "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

Rozgrywki w kategorii U-8 Chłopcy Miasto Gliwice w dniu 18 października br. od godz.10:00, boisko z naturalną nawierzchnią ulica Dzionkarzy w Gliwicach-Sośnica. GRUPA A (boisko A) 10:00 Sośnica Gliwice (ID 358432) – Espanola Gliwice (ID 366974) 0-1 10:25 Espanola Gliwice (ID 366974) – Team Gliwice (ID 375348) 2-5 10:50 Sośnica Gliwice (ID 358432) – Team Gliwice (ID 375348) 0-14 1. Team Gliwice (ID 375348) 6pkt. 19-2 2. Espanola Gliwice (ID 366974) 3pkt. 3-5 3. Sośnica Gliwice (ID 358432) 0pkt. 0-15 GRUPA B (boisko B) 10:00 SP 1 (ID 364195) - Espanola Katowice (ID 366975) 0-5 10:25 Espanola Katowice (ID 366975) - GSF Gliwice (ID 370378) 5-0 10:50 SP 1 (ID 364195) – GSF Gliwice (ID 370378) 2-0 1. Espanola Katowice (ID 366975) 6pkt. 10-0 2. SP 1 (ID 364195) 3pkt. 2-5 3. GSF Gliwice (ID 370378) 0pkt. 0-7 GRUPA C (boisko A) 11:15 GSF Gliwice (ID 370379) – UKS Milenium (ID 371261) 6-0 11:40 UKS Milenium (ID 371261) – GTW ŚAF (ID 372164) 0-3 11:55 GSF Gliwice (ID 370379) – GTW ŚAF (ID 372164) 1-1 1. GSF Gliwice (ID 370379) 4pkt. 7-1 2. GTW ŚAF (ID 372164) 4pkt. 4-1 3. UKS Milenium (ID 371261) 0pkt. 0-9 FINAŁOWA GRUPA: Espanola Katowice (ID 366975) - Team Gliwice (ID 375348) 0-2 GSF Gliwice (ID 370379) - Team Gliwice (ID 375348) 1-7 GSF Gliwice (ID 370379) - Espanola Katowice (ID 366975) 0-3 1. Team Gliwice (ID 375348) 6pkt. 9-1 2. Espanola Katowice (ID 366975) 3pkt. 3-2 3. GSF Gliwice (ID 370379) 0pkt. 1-10