Dzieci i Młodzież

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKIEGO ZPN U12 ROCZNIKA 2007 NA KONSULTACJĘ

8/05/2019 21:19 Barbara Knebel

Komisja Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników rocznika 2007 wyznaczonych na konsultację selekcyjną z połączonych obszarów w dn. 12.05.2019.


Godz.: 10.00-11.30.

Zbiórka: 12.05.2019 (niedziela) o godzinie 9.15.

Miejsce: Stadion Śląski Chorzów, ul. Katowicka 10.

Konsultacja selekcyjna jest kolejnym etapem przed zgrupowaniem "Akcja Lato 2019" oraz służy do wybrania zawodników na IV Turniej Młode Talenty-Edycja 2018/2019, który odbędzie się w dniach 17.05.2019-18.05.2018 w Trzyńcu w Czechach.

Lista zawodników:

  1. Blacha Mateusz APN GKS Tychy
  2. Iciek Łukasz BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała             
  3. Kokot Błażej LKS Orzeł Mokre             
  4. Cieszko Kamil MKS Iskra Pszczyna         
  5. Foxa Oliwier LKS Orzeł Mokre   
  6. Lazar Ksawery Rekord Bielsko-Biała                   
  7. Gaża Artur Tyski Sport S.A 
  8. Rawski Jakub LKS Orzeł Mokre           
  9. Szaniawski Tymoteusz MKS Żory
  10. Brzyszkowski Mateusz GKS 1962 Jastrzębie
  11. Drzyzga Oskar GKS 1962 Jastrzębie
  12. Szulkowski Kevin AP Champions Rybnik
  13. Katus Wojciech AP Champions Rybnik
  14. Piwowar Tomasz AP Champions Rybnik
  15. Sokołowski Damian Unia Racibórz
  16. Leszczyk Kajetan Górnik Zabrze
  17. Janota Mariusz Górnik Zabrze
  18. Spiżak Gabriel Górnik Zabrze
  19. Wasilewski Mateusz Górnik Zabrze
  20. Bajerkiewicz Karol Polonia Bytom
  21. Zając Igor Piast Gliwice
  22. Murawski Igor Piast Gliwice
  23. Wolny Maksymilian Piast Gliwice
  24. Pruchniewski Mateusz GKS Katowice
  25. Jeleń Mateusz Rozwój Katowice
  26. Chejdysz Daniel MUKP Dąbrowa Górnicza
  27. Swatowski Miłosz Stadion Śląski Chorzów
  28. Rzońca Piotr Skra Częstochowa
  29. Morawiec Bartłomiej Raków Częstochowa
  30. Kokosiński Jakub GKS Katowice
  31. Cichy Kacper GKS Katowice
  32. Gaszewski Igor MUKP Dąbrowa Górnicza
  33. Bród Alex GKS Katowice
  34. Hajda Karol Skra Częstochowa
  35. Tomzik Kacper Skra Częstochowa
  36. Mironowicz Kacper Zagłębie Sosnowiec
  37. Makowski Szymon Akademia 2012 Jaworzno
  38. Zieliński Bartłomiej Raków Częstochowa

Zawodnicy mają mieć ze sobą cały sprzęt meczowy tzn.: buty na naturalną i sztuczną trawę, ochraniacze, posiadać aktualne badania lekarskie wraz z dokumentem tożsamości (legitymacja, paszport, dowód).

#KopalniaTalentów