Dzieci i Młodzież

POWOŁANIA NA ZGRUPOWANIE W RAMACH AKCJI LATO 2019. TURNUS 2

7/06/2019 09:19 Barbara Knebel

Śląski Związek Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników powołanych na zgrupowanie szkoleniowe w ramach “Akcji Lato 2019” rocznika 2007 U12 w Bielsku Białej w dniach 26.06.2019 (środa)- 01.07.2019 (poniedziałek) na obiektach Rekordu Bielsko Biała przy ul. Startowej 13.


Obóz dla powołanych zawodników jest BEZPŁATNY.

Zbiórka: godz. 9.00-10.00 w dniu 26.06.2019.

Miejsce zbiórki- transport we własnym zakresie: Hotel Rekord Bielsko Biała, ul. Startowa 13.

Zakończenie obozu: godz. 8.30-9.00 w dniu 01.07.2019.

Odbiór zawodników- transport we własnym zakresie: Hotel Rekord Bielsko Biała, ul. Startowa 13.

Lista zawodników:

LP.

Nazwisko

Imię

Klub

Podokręg

1.

Kur

Kacper

Trójka Czechowice- Dziedzice

Bielsko-Biała

2.

Wykręt

Piotr

Rekord Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

3.

Lazar

Ksawery

Rekord Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

4.

Sadlik

Kamil

Rekord Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

5.

Konieczny

Bartosz

TS Polonia Bytom

Bytom

6.

Pasternak

Szymon

TS Polonia Bytom

Bytom

7.

Pogorzałek

Bartosz

Champions Piekary

Bytom

8.

Ćwiączek

Tomasz

Przyszłość Nowe Chechło

Bytom

9.

Mszyca

Igor

Raków Częstochowa

Częstochowa

10.

Loręcki

Jakub

Raków Częstochowa

Częstochowa

11.

Wysocki

Bartłomiej

Raków Częstochowa

Częstochowa

12.

Bednarek

Miłosz 

Raków Częstochowa

Częstochowa

13.

Operhalski

Piotr

Stadion Śląski

Katowice

14.

Kawała

Szymon

GKS Katowice

Katowice

15.

Masłowski

Stanisław

Naprzód Lipiny

Katowice

16.

Ćwieląg

Kacper

Stadion Śląski

Katowice

17.

Lis

Bartosz

Sparta Lubliniec

Lubliniec

18.

Pudło

Tomasz

Sparta Lubliniec

Lubliniec

19.

Krótki

Szymon

AS Lubliniec

Lubliniec

20.

Szwed

Antoni

AS Lubliniec

Lubliniec

21.

Sokol

Szymon

MKS Gmina Lubomia

Racibórz

22.

Oszek

Kacper

Unia Racibórz

Racibórz

23.

Kula

Bartosz

Unia Racibórz

Racibórz

24.

Keler

Tobiasz

MKS Gmina Lubomia

Racibórz

25.

Szulkowski

Kevin

Champions Rybnik

Rybnik

26.

Niemiec

Oskar

Forteca Świerklany

Rybnik

27.

Miernik

Patryk

RKP ROW Rybnik

Rybnik

28.

Pastuszka

Maciej

Champions Rybnik

Rybnik

29.

Sabiniok

Rafał

Lukam 2010 Skoczów

Skoczów

30.

Krzempek

Maciej

Lukam 2010 Skoczów

Skoczów

31.

Zborek

Wojciech

Spójnia Zebrzydowice

Skoczów

32.

Kaźmierczak

Igor

UKS Cieszyn

Skoczów

33.

Jaromin

Kamil

Akademia 2012 Jaworzno

Sosnowiec

34.

Jarzynka

Oliwier

Akademia 2012 Jaworzno

Sosnowiec

35.

Sularz

Wiktor

Akademia 2012 Jaworzno

Sosnowiec

36.

Jochymek

Bartłomiej

Akademia 2012 Jaworzno

Sosnowiec

37.

Sawicki

Adrian

UKS SPS Wola

Tychy

38.

Osipowicz

Szymon

APN GKS Tychy

Tychy

39.

Żymełka

Marcel

APN GKS Tychy

Tychy

40.

Przybyszewski

Kacper

APN GKS Tychy

Tychy

41.

Teperski

Mikołaj  

Górnik Zabrze

Zabrze

42.

Szlachta

Jan

Górnik Zabrze

Zabrze

43.

Skwarkowski

Jakub

Górnik Zabrze

Zabrze

44.

Rusiński

Alan

Górnik Zabrze

Zabrze

45.

Troc

Damian

SMS ŻAPN Żywiec

Żywiec

46.

Bednarz

Tomasz

SMS ŻAPN Żywiec

Żywiec

47.

Habla

Szymon

SMS ŻAPN Żywiec

Żywiec

48.

Ryszka

Piotr

SMS ŻAPN Żywiec

Żywiec

Zawodnicy zabierają ze sobą obowiązkowo legitymację szkolną lub inny dowód tożsamości, ważne badania lekarskie, kartę NFZ, wypełnione dokumenty oraz cały sprzęt i rzeczy wypisane w prezentacji.

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w obozie do dnia 10.06.2019 u Trenerów Koordynatorów Podokręgów Śląskiego ZPN:

  1. Piotr Buchcik (+48603971490) Podokręg Katowice 
  2. Arkadiusz Banasik (+48607579680) Podokręg Katowice
  3. Dariusz Wrona (+48507784820) Podokręg Sosnowiec
  4. Sołtysik Sławomir (+48660664360) Podokręg Żywiec
  5. Mirosław Sieja (+48508360418) Podokręg Częstochowa
  6. Dariusz Drewniak (+48504366211) Podokręg Bielsko Biała
  7. Jacek Wachtarczyk (+48502155778) Podokręg Skoczów
  8. Marek Klobuczek (+48606441089) Podokręg Racibórz
  9. Paweł Kaszyca (+48534470400) Podokręg Rybnik
  10. Andrzej Orzeszek (+48693418950) Podokręg Zabrze
  11. Jarosław Ziemba (+48693153888) Podokręg Tychy
  12. Szymon Mlynek (+48793176423) Podokręg Lubliniec
  13. Radosław Chrzan (+48504149158) Podokręg Bytom 
  14. Piotr Wacławczyk (+48503538891) Podokręg Bytom

Brak potwierdzenia udziału w obozie będzie skutkował powołaniem zawodników z listy rezerwowej.

Sztab szkoleniowy na turnusie II:

  1. Michał Skowron trener
  2. Motyka Nikodem trener
  3. Adam Ślązak trener
  4. Damian Mikołowicz trener
  5. Jacek Mojżesz fizjoterapeuta
  6. Sławomir Sołtysik kierownik

#KopalniaTalentów #AkcjaLato2019

 

Poniżej wszystkie dokumenty potrzebne do wyjazdu na na zgupowanie w ramach Akcji Lato:

http://slzpn.katowice.pl/szkolenie/reprezentacje-chlopcow/selekcyjne/3226/powolania-na-zgrupowanie-w-ramach-akcji-lato-2019-turnus-2