Dzieci i Młodzież

POWOŁANIA NA ZGRUPOWANIE W RAMACH AKCJI LATO 2019. TURNUS 3

7/06/2019 09:21 Barbara Knebel

Śląski Związek Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników powołanych na zgrupowanie szkoleniowe w ramach “Akcji Lato 2019” rocznika 2007 U12 w Bielsku Białej w dniach 01.07.2019 (poniedziałek)- 06.07.2019 (sobota) na obiektach Rekordu Bielsko Biała przy ul. Startowej 13.


Obóz dla powołanych zawodników jest BEZPŁATNY.

Zbiórka:godz. 9.00-10.00 w dniu 01.07.2019.

Miejsce zbiórki- transport we własnym zakresie: Hotel Rekord Bielsko Biała, ul. Startowa 13.

Zakończenie obozu: godz. 8.30-9.00 w dniu 06.07.2019.

Odbiór zawodników- transport we własnym zakresie: Hotel Rekord Bielsko Biała, ul. Startowa 13.

Lista zawodników:

LP.

Nazwisko

Imię

Klub

Podokręg

1.

Sznajder

Kamil

BBTS Podbeskidzie

Bielsko-Biała

2.

Pazik

Kamil

BBTS Podbeskidzie

Bielsko-Biała

3.

Piszczek

Filip

BBTS Podbeskidzie

Bielsko-Biała

4.

Tumidajski

Nikodem

BBTS Podbeskidzie

Bielsko-Biała

5.

Wroniszewski

Cezary

UKS Ruch Radzionków

Bytom

6.

Werenc

Kacper

TS Szombierki Bytom

Bytom

7.

Białach

Szymon

APN Olimpia Piekary Śl.

Bytom

8.

Pawłowski

Jan

JSS Silesia Piekary Śl.

Bytom

9.

Mrozek

Nikodem  

Skra Częstochowa

Częstochowa

10.

Błachowicz

Kacper

Skra Częstochowa

Częstochowa

11.

Matyja

Adam

Skra Częstochowa

Częstochowa

12.

Hajda

Karol

Skra Częstochowa

Częstochowa

13.

Nowak

Wiktor

Rozwój Katowice

Katowice

14.

Matyśkiewicz

Denis

Józefka Chorzów

Katowice

15.

Milewski

Maciej

Rozwój Katowice

Katowice

16.

Cieśla

Szymon

Stadion Śląski

Katowice

17.

Jagieło

Lukas

Orzeł Pawonków

Lubliniec

18.

Latasiński

Kamil

Liswarta Lisów

Lubliniec

19.

Lubosz

Maksymilian

AS Lubliniec

Lubliniec

20.

Bolacki

Piotr

Małapanew Ozimek

Lubliniec

21.

Rek

Łukasz

MKS Gmina Lubomia

Racibórz

22.

Śmigowski Tomasz

Borys

Unia Racibórz

Racibórz

23.

Bulenda

Maksymilian

Unia Racibórz

Racibórz

24.

Bugla

Sajmon

MKS Gmina Lubomia

Racibórz

25.

Pawlucy

Mikołaj

MKS MOSiR Czerwionka

Rybnik

26.

Burzan

Franciszek

MKS Żory

Rybnik

27.

Pańczyk

Stanisław

MKS Żory

Rybnik

28.

Banaszkiewicz

Jonasz

RKP ROW Rybnik

Rybnik

29.

Kożdoń

Sylwester

LKS Goleszów

Skoczów

30.

Zwardoń

Tomasz

Beskid Skoczów

Skoczów

31.

Plinta

Dominik

CKS Cieszyn

Skoczów

32.

Kubica

Tomasz

Góral Istebna

Skoczów

33.

Małota

Marcel

Zagłębie Sosnowiec

Sosnowiec

34.

Kraszewski

Karol

MUKP Dąbrowa Górnicza

Sosnowiec

35.

Musiał

Jakub

Zagłębie Sosnowiec

Sosnowiec

36.

Świątek

Dorian

Zagłębie Sosnowiec

Sosnowiec

37.

Szydłowski

Miłosz

MKS Iskra Pszczyna

Tychy

38.

Drogosz

Oskar

Siódemka Tychy

Tychy

39.

Wadas

Szymon

APN GKS Tychy

Tychy

40.

Benek

Oskar

Pniówek Pawłowice

Tychy

41.

Spiżak

Gabriel

Górnik Zabrze

Zabrze

42.

Leszczyk

Kajetan

Górnik Zabrze

Zabrze

43.

Wasilewski

Mateusz

Górnik Zabrze

Zabrze

44.

Izydorczyk

Maciej

AP Team Gliwice

Zabrze

45.

Kamiński

Przemysław

T.S. United Żywiec

Żywiec

46.

Plaza

Marcin

T.S. United Żywiec

Żywiec

47.

Legut

Dawid

T.S. United Żywiec

Żywiec

48.

Ciupka

Maksymilian

T.S. United Żywiec

Żywiec

Zawodnicy zabierają ze sobą obowiązkowo legitymację szkolną lub inny dowód tożsamości, ważne badania lekarskie, kartę NFZ, wypełnione dokumenty oraz cały sprzęt i rzeczy wypisane w prezentacji.

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w obozie do dnia 10.06.2019 u Trenerów Koordynatorów Podokręgów Śląskiego ZPN:

  1. Piotr Buchcik (+48603971490) Podokręg Katowice
  2. Arkadiusz Banasik (+48607579680) Podokręg Katowice
  3. Dariusz Wrona (+48507784820) Podokręg Sosnowiec
  4. Sołtysik Sławomir (+48660664360) Podokręg Żywiec
  5. Mirosław Sieja (+48508360418) Podokręg Częstochowa
  6. Dariusz Drewniak (+48504366211) Podokręg Bielsko Biała
  7. Jacek Wachtarczyk (+48502155788) Podokręg Skoczów
  8. Marek Klobuczek (+48606441089) Podokręg Racibórz
  9. Paweł Kaszyca (+48534470400) Podokręg Rybnik
  10. Andrzej Orzeszek (+48693418950) Podokręg Zabrze
  11. Jarosław Ziemba (+48693153888) Podokręg Tychy
  12. Szymon Mlynek (+48793176423) Podokręg Lubliniec
  13. Radosław Chrzan (+48504149158) Podokręg Bytom
  14. Piotr Wacławczyk (+48503538891) Podokręg Bytom

Brak potwierdzenia udziału w obozie będzie skutkował powołaniem zawodników z listy rezerwowej.

Sztab szkoleniowy na turnusie III:

  1. Krzysztof Bąk trener
  2. Sebastian Klimek trener
  3. Adam Studnicki trener
  4. Wojciech Tomasiewicz trener
  5. Jacek Mojżesz fizjoterapeuta
  6. Sławomir Sołtysik kierownik

#KopalniaTalentów #AkcjaLato2019

 

Poniżej wszystkie dokumenty potrzebne do wyjazdu na na zgupowanie w ramach Akcji Lato:

http://slzpn.katowice.pl/szkolenie/reprezentacje-chlopcow/selekcyjne/3227/powolania-na-zgrupowanie-w-ramach-akcji-lato-2019-turnus-3