Dzieci i Młodzież

POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKIEGO U-12, U-13, U-14 NA KONSULTACJĘ W FORMIE MECZU SPARINGOWEGO

17/11/2019 11:56 Barbara Knebel

Śląski Związek Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników rocznika 2008 U12 powołanych na konsultację centralną w formie meczu sparingowego w dn. 23.11.2019 w Chorzowie w godzinach 13.00-14.30.


Zbiórka: 11.45.

Miejsce: Stadion Śląski w Chorzowie, ul. Katowicka 10.

Lista zawodników:

l.p.

Nazwisko, imię

Klub

1.      

Paweł Kociuba

Sprint Katowice

2.      

Antoni Uchroński

Raków Częstochowa

3.      

Maksymilian Podwysocki

Raków Częstochowa

4.      

Ksawier Hachuła

Ruch Chorzów

5.      

Igor Mirowski

MUKP Dąbrowa Górnicza

6.      

Miłosz Stolarski

Zagłębie Sosnowiec

7.      

Dariusz Smolarz

Slavia Ruda Śląska

8.      

Piotr Kujawa

Unia Kosztowy

9.      

Maciej Rydel

Stadion Śląski

10.   

Mateusz Rosół

Ruch Chorzów

11.   

Wiktor Pyrek

GKS Gieksa Katowice

12.   

Denis Śleziona

Fortuna Wyry

13.   

Marek Krzyżanowski

Górnik Zabrze

14.   

Paweł Pietrzyk

Górnik Zabrze

15.   

Kacper Pośpiech

Gwarek Zabrze

16.   

Olaf Pawlak

Piast Gliwice

17.   

Tymoteusz Mazanek

Raków Częstochowa

18.   

Mikołaj Podwysocki

Raków Częstochowa

19.   

Filip Micyk

MUKP Dąbrowa Górnicza

20.   

Bolesław Palka

MUKP Dąbrowa Górnicza

21.   

Teofil Holbowski

Żywiecka APN

22.   

Jarosław Czerwik

UKS AP Champions Rybnik

23.   

Patryk Walczak

BTS Rekord Bielsko-Biała

24.   

Oliwier Skolik

Żywiecka APN

Zawodnicy mają mieć ze sobą cały sprzęt treningowy tzn.: ubranie odpowiednie do pogody, buty na sztuczną trawę, ochraniacze, posiadać aktualne badania lekarskie, własne ubezpieczenie oraz dokument tożsamości (legitymacja, paszport, dowód).

#KopalniaTalentów


Śląski Związek Piłki Nożnej w przedstawia listę zawodników rocznika 2007 U13 powołanych na konsultację w formie meczu sparingowego w dniu 23.11.2019 (sobota) w Chorzowie w godz. 11.30-13.00.


Zbiórka: 10.15

Miejsce: Stadion Śląski w Chorzowie, ul. Katowicka 10.

Lista zawodników:

l.p.

Nazwisko, imię

Klub

1.

Gaża Artur

KP GKS Tychy SA

2.

Pawlucy Mikołaj

MKS MOSiR Czerwionka

3.

Drzyzga Oskar

GKS 1962 Jastrzębie

4.

Baron Kacper

SMS Żywiecka APN

5.

Iciek Łukasz

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała

6.

Oszek Kacper

Unia Racibórz

7.

Kawała Szymon

GKS Katowice

8.

Cichy Kacper

GKS Katowice

9.

Mironowicz Kacper

Zagłębie Sosnowiec

10.

Gaszewski Igor

Zagłębie Sosnowiec

11.

Świątek Dorian

Zagłębie Sosnowiec

12.

Blecharczyk Dominik

Zagłębie Sosnowiec

13.

Blacha Mateusz

APN GKS Tychy

14.

Pieklarz Igor

APN GKS Tychy

15.

Nowotarski Klaudiusz

APN GKS Tychy

16.

Rawski Jakub

Fortuna Wyry

17.

Kokot Błażej

Fortuna Wyry

18.

Piwowar Tomasz

AP Champions Rybnik

19.

Sajdak Gracjan

AP Champions Rybnik

20.

Szulkowski Kewin

AP Champions Rybnik

21.

Teperski Mikołaj

Górnik Zabrze

22.

Wasilewski Mateusz

Górnik Zabrze

23.

Sokołowski Damian

Górnik Zabrze

24.

Janota Mariusz

Górnik Zabrze

25.

Morawiec Bartłomiej

Raków Częstochowa

26.

Żabiński Bartosz

Raków Częstochowa

27.

Mszyca Igor

Raków Częstochowa

28.

Wysocki Jakub

Raków Częstochowa

29.

Jeleń Mateusz (br)

Górnik Zabrze

30.

Jureczko Kacper (br)

Raków Częstochowa

Zawodnicy mają mieć ze sobą cały sprzęt piłkarski tzn. ubranie odpowiednie do pogody, buty na sztuczną trawę, ochraniacze, ważny dokument tożsamości (legitymację szkolą, dowód, paszport) oraz posiadać aktualne badania lekarskie.

#KopalniaTalentów

 

Śląski Związek Piłki Nożnej w przedstawia listę zawodników rocznika 2006 U14 powołanych na konsultację w formie gry szkolnej w dniu 23.11.2019 (sobota) w Chorzowie w godz. 10.00-11.30.


Zbiórka: 8.45

Miejsce: Stadion Śląski w Chorzowie, ul. Katowicka 10.

Lista zawodników:

l.p.

Nazwisko i Imię

Klub

1

Bednarski Olivier

APN GKS Tychy

2

Kaczyński Jan

GKS Katowice

3

Skowroński Jakub

GKS Katowice

4

Mizera Przemysław

Iskra Pszczyna

5

Matyjas Szymon

KP GKS Tychy SA

6

Sobek Tymon

Piast Gliwice

7

Kabaj Łukasz

Raków Częstochowa

8

Mikołajczyk Jakub

Raków Częstochowa

9

Figura Maciej

Rekord Bielsko-Biała

10

Synowiec Wiktor

Rozwój Katowice

11

Jarek Szymon

Rozwój Katowice

12

Szczepaniak Szymon

Ruch Chorzów SA

13

Walski Maciej

Ruch Chorzów SA

14

Grum Jakub

Ruch Chorzów SA

15

Sobeczko Jakub

Stadion Śląski Chorzów

16

Kral Mateusz

Stadion Śląski Chorzów

17

Pietruszewski Patryk

Stadion Śląski Chorzów

18

Sobolewski Patryk

Stadion Śląski Chorzów

19

Maksymilian Śliwiński

Unia Racibórz

Zawodnicy mają mieć ze sobą cały sprzęt piłkarski tzn. ubranie odpowiednie do pogody, buty na sztuczną trawę, ochraniacze, ważny dokument tożsamości (legitymację szkolą, dowód, paszport) oraz posiadać aktualne badania lekarskie.

#KopalniaTalentów