Dzieci i Młodzież

WYNIKI - U-10 CHŁOPCY Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

17/10/2018 13:11 Barbara Knebel

U-10 boisko sztuczna nawierzchnia ulica Wyciska w Zabrzu


Miasto Gliwice 15 października godz.9:00 (4 drużyny)

boisko C

9:00 SP 1 I - SP 14 3:2

9:25 SP 1 II - FC Społeczna 7:1

9:50 SP 1 I - FC Społeczna 6:1

10:15 SP 14 - SP 1 II 7:1

10:45 SP 1 I - SP 1 II 7:2

11:10 FC Społeczna - SP 14 0:4

 TABELA:

1. SP 1 I 9 pkt. 16:5 - awans do finałów wojewódzkich

2. SP 14 6 pkt. 13:3

3. SP 1 II 3 pkt. 10:15

4. FC Społeczna 0 pkt. 2:17

 

Miasto Zabrza 16 października godz.9:00 (5 drużyn)

gr. I boisko A

9:00 Promotor - SP 1 V

9:25 SP 1 I - SP 1 III

9:50 SP 17 I - SP 1 V

10:15 Promotor - SP 1 I

10:45 SP 17 I - SP 1 III

11:10 SP 1 V - SP 1 I

11:35 SP 17 I - SP 1 I

12:00 SP 1 III - Promotor

12:25 SP 17 I - Promotor

12:50 SP 1 III - SP 1 V

TABELA:

1. SP 1 V 12 pkt. 18:7

2. Promotor 9 pkt. 13:10

3. SP 1 III 3 pkt. 17:16

4. SP 17 I 3 pkt. 6:12

5. SP 1 I 3 pkt. 5:14

 

13:10 Półfinał A
SP 1 V - SP 5 4:5

Miasto Zabrza 16 października godz.9:00 (4 drużyn)

gr. II boisko B

9:00 SP 5 - SP 8

9:25 SP 1 II - SP 1 IV

9:50 SP 17 II - SP 8

10:15 SP 5 - SP 1 II

10:45 SP 17 II - SP 1 IV

11:10 SP 8 - SP 1 II

11:35 SP 17 II - SP 1 II

12:00 SP 1 IV - SP 5

12:25 SP 17 II - SP 5

12:50 SP IV - SP 8

TABELA:

1. SP 1 IV 9 pkt. 28:0 - awans do finałów wojewódzkich

2. SP 5 6 pkt. 19:10

3. SP 17 II 3 pkt. 10:9

4. SP 1 II 0 pkt. 0:43

 

 

13:10 Półfinał B 

SP 1 IV - Promotor 13:0

13:35 FINAŁ

SP 1 IV - SP 5 4:1

 

Powiat Gliwicki 17 października godz.9:00 (8 drużyn)

gr. I boisko A

9:00 Pławki - Tempo Paniówki 0:1

9:25 SP 6 Pyskowice - ZSP Gierałtowice I 0:4

9:50 Pławki - ZSP Gierałtowice I 0:5

10:15 Tempo Paniówki - SP 6 Pyskowice 1:7

10:45 Pławki - SP 6 Pyskowice 2:7

11:10 ZSP Gierałtowice I - Tempo Paniówki 11:0

TABELA:

1. ZSP Gierałtowice I 9 pkt. 20:0

2. SP 6 Pyskowice 6 pkt. 14:7 - awans do finałów wojewódzkich

3. Tempo Paniówki 3 pkt. 2:18

4. Pławki 0 pkt. 2:13

 

11:35 Półfinał A

ZSP Gierałtowice I - MSP 7 Knurów 1:1 p.k. 3:1

12:00 FINAŁ zwycięzca

SP 6 Pyskowice - ZSP Gierałtowice I 3:2

 

gr. II boisko B

9:00 SP 5 Pyskowice - ZSP Gierałtowice II 4:2

9:25 SP Kotulin - MSP 7 Knurów 1:4

9:50 SP Kotulin - ZSP Gierałtowice II 0:4

10:15 MSP 7 Knurów - SP 5 Pyskowice 2:3

10:45 ZSP Gierałtowice II - MSP 7 Knurów 0:6

11:10 SP Kotulin - SP 5 Pyskowice 2:6

TABELA:

1.  SP 5 Pyskowice 9 pkt. 13:6

2. MSP 7 Knurów 6 pkt. 14:3

3. ZSP Gierałtowice II 3 pkt. 6:10

4. SP Kotulin 0 pkt. 3:14

 

11:35 Półfinał B

SP 5 Pyskowice - SP 6 Pyskowice 2:4