Dzieci i Młodzież

Drugie miejsce w turnieju noworocznym

5/01/2019 22:10 Piotr Skorupa

Reprezentacja Podokręgu Zabrze (rocznik 2007) zajęła drugie miejsce w 15. Noworocznym Halowym Turnieju Piłkarskim Marco Soccer Cup. Impreza odbyła się - po raz drugi z rzędu - w Pilchowicach, gdzie po zwycięstwo sięgnęła drużyna Młodej GieKSy Katowice.

 


Nasz Podokręg miał w tym turnieju jeszcze jednego przedstawiciela - Reprezentację Gminy Pilchowice, która uplasowała się na trzecim miejscu.

Turniej odbył się pod honorowym patronatem m.in. prezesa Jarosława Brysia, z kolei wiceprezes Tomasz Kulczycki sprawił uczestnikom nie lada niespodziankę przyjeżdżając do Pilchowic razem z reprezentantem Polski - Kamilem Wilczkiem.

Wyniki Reprezentacji Podokręgu Zabrze: 8:1 z Reprezentacją Gminy Pilchowice, 6:0 z Polonią Łaziska Górne, 1:0 z RKP ROW Rybnik, 0:1 z Młodą GiKSą Katowice i 2:0 z KS MOSiR Czerwionka-Leszczyny.

W zespole prowadzonym przez Tomasza Machę zagrali: Maciej Wadas, Nicolas Tabor, Artur Podeszwa, Jan Wieczorek, Paweł Pietrzyk, Jakub Chmiel, Tomasz Mocek, Nikodem Skupin, Paweł Gruchalski, Adam Geisler.

Foto: Krzysztof Krzemiński