Działo się! Ale nie mogło być inaczej skoro jubileuszowa – piąta – edycja Halowej Ligi Podokręgu Zabrze zgromadziła około 1600 uczestników. Jej finał odbył się 4 marca 2017 roku w hali MOSiR Zabrze przy ul. Matejki 6, gdzie poznaliśmy triumfatorów w sześciu kategoriach wiekowych.

PLAKAT

Sezon 2017 – seniorzy:

Regulamin – pobierz

Terminarz – pobierz – 4 lutego, hala w Sośnicy – wyniki

Lista zgłoszeń – pobierz

 

Sezon 2017 – juniorzy: 

Regulamin – pobierz

Lista zawodników (juniorzy, gr. A) – pobierz

Terminarz (juniorzy, gr. A) – pobierz – 21 stycznia, hala w Sośnicy – wyniki

Lista zawodników (juniorzy, gr. B) – pobierz

Terminarz (juniorzy, gr. B) – pobierz – 21 stycznia, hala w Sośnicy – wyniki

 

Sezon 2017 – trampkarze

Regulamin – pobierz

Lista zawodników, gr. A – pobierz

Terminarz grupy A – pobierz – 21 stycznia, hala w Wielowsi – wyniki

Lista zawodników, gr. B – pobierz

Terminarz grupy B – pobierz – 28 stycznia, hala w Sośnicy – wyniki

 

Sezon 2017 – młodziki

Regulamin – pobierz

Lista zgłoszeń, gr. A – pobierz

Terminarz, gr. A – pobierz – 22 stycznia, hala w Wielowsi – wyniki

Lista zgłoszeń, gr. B – pobierz

Terminarz, gr. B – pobierz – 29 stycznia, hala w Pyskowicach – wyniki

Lista zgłoszeń, gr. C – pobierz

Terminarz, gr. C – pobierz – 11 luty, hala w w Zabrzu przy ul. Szafarczyka 16 – wyniki

Lista zgłoszeń, gr. D – pobierz

Terminarz, gr. D – pobierz – 25 luty, hala w Sośnicy – wyniki

 

Sezon 2017 – orliki

Regulamin – pobierz

Lista zawodników, grupa A – pobierz

Terminarz, grupa A – pobierz – 28 stycznia, hala w Toszku – wyniki

Lista zawodników, grupa B – pobierz

Terminarz, grupa B – pobierz – 18 lutego, hala w Poniszowicach – wyniki

Lista zawodników, grupa C – pobierz

Terminarz, grupa C – pobierz – 25 lutego, hala w Zabrzu przy ul. Szafarczyka 16 – wyniki

Lista zawodników, grupa D – pobierz

Terminarz, grupa D – pobierz – 4 lutego, hala w Toszku – wyniki

Lista zawodników, grupa E – pobierz

Terminarz, grupa E – pobierz – 26 lutego, hala w Sośnicowicach – wyniki

Lista zawodników, grupa F – pobierz

Terminarz, grupa F – pobierz – 26 lutego, hala w Sośnicowicach – wyniki

 

Sezon 2017 – żaki 

Regulamin – pobierz

Lista zgłoszeniowa, gr. A – pobierz

Terminarz, gr. A – pobierz – 5 lutego, hala w Sośnicowicach – wyniki

Lista zgłoszeniowa, gr. B – pobierz

Terminarz, gr. B – pobierz – 5 lutego, hala w Sośnicowicach – wyniki

Lista zgłoszeniowa, gr. C – pobierz

Terminarz, gr. C – pobierz – 12 lutego, hala w Sośnicowicach – wyniki

Lista zgłoszeniowa, gr. D – pobierz

Terminarz, gr. D – pobierz – 12 lutego, hala w Sośnicowicach – wyniki

Lista zgłoszeniowa, gr. E – pobierz

Terminarz, gr. E – pobierz – 19 lutego, hala w Sośnicowicach – wyniki

Lista zgłoszeniowa, gr. F – pobierz

Terminarz, gr. F – pobierz – 19 lutego, hala w Sośnicowicach – wyniki

 

 

Klasyfikacja drużynowa:

 

SENIORZY

  1. AKS I GRZYBOWICE ZABRZE
  2. TS 10KA.PL ZABRZE
  3. GTW HYDEPARKNEWS GLIWICE
  4. AKS II GRZYBOWICE ZABRZE
  5. PROFICADR

 

JUNIORZY

  1. PIAST I GLIWICE
  2. FA PYSKOWICE
  3. PIAST II GLIWICE
  4. MSPN GÓRNIK ZABRZE

 

TRAMPKARZE

  1. KS CONCORDIA KNURÓW
  2. UKS I MILENIUM
  3. MSPN GÓRNIK ZABRZE
  4. KS MOSIR SPARTA ZABRZE

 

MŁODZIKI

  1. SWSM PROMOTOR II ZABRZE
  2. FA II PYSKOWICE
  3. MKS I ZABORZE
  4. GSF II GLIWICE

 

ORLIKI

  1. GÓRNIK II ZABRZE
  2. KS BURZA BOROWA WIEŚ
  3. SWSM PROMOTOR II ZABRZE
  4. PIAST I GLIWICE
  5. AP TEAM II GLIWICE
  6. MSPN GÓRNIK ZABRZE

 

ŻAKI

  1. GÓRNIK III ZABRZE
  2. AP TEAM GLIWICE
  3. TOSZECKA I AP
  4. SKS GWAREK II ZABRZE
  5. FC DZIECIASZKI
  6. GÓRNIK IV ZABRZE

 

Nagrody indywidualne wywalczyli:

 

SENIORZY

Najlepszy Strzelec – Ariel Mnochy (TS 10KA.PL ZABRZE)

Najlepszy Bramkarz – Sebastian Marcisz (AKS I GRZYBOWICE)

Najlepszy Zawodnik – MAREK KOŁTKO (GTW HYDEPARK NEWS GLIWICE)

 

JUNIORZY

Najlepszy Strzelec – Patryk Hawryłów (PIAST GLIWICE)

Najlepszy Bramkarz – Maciej Steindor (FA PYSKOWICE)

Najlepszy Zawodnik – Damian Ostrowidz (PIAST I GLIWICE)

 

TRAMPKARZE

Najlepszy Strzelec – Marcin Zaboroś (KS CONCORDIA KNURÓW)

Najlepszy Bramkarz – Dawid Szafrański (KS CONCORDIA KNURÓW)

Najlepszy Zawodnik – Mateusz Niesler (UKS I MILENIUM)

 

MŁODZIKI

Najlepszy Strzelec – Jakub Siluk (GSF II GLIWICE)

Najlepszy Bramkarz – Nikodem Popławski (FA PYSKOWICE)

Najlepszy Zawodnik – Eryk Szymański (SWSM PROMOTOR II ZABRZE)

 

ORLIKI

Najlepszy Strzelec – Wojciech Żukowski (KS BURZA BOROWA WIEŚ)

Najlepszy Bramkarz – Mateusz PASTUSZYN (PROMOTOR ZABRZE)

Najlepszy Zawodnik – Mateusz Krawczyk (GÓRNIK II ZABRZE)

 

ŻAKI

Najlepszy Strzelec – Paweł Pietrzyk (GÓRNIK III ZABRZE)

Najlepszy Bramkarz – Adam Klonek (TOSZECKA I AP)

Najlepszy Zawodnik – Dylan HARWIN (AP TEAM I GLIWICE)

 

Zarząd Podokręgu Zabrze serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w rozgrywkach HLPZ, które mogły się po raz kolejny odbyć dzięki współpracy z partnerami i sponsorami widocznymi na powyższej grafice.