HLPZ

NGK HLPZ - to ma sens

13/02/2020 18:28 Piotr Skorupa

Już tylko nieco ponad dwa tygodnie pozostały do finału kolejnej edycji NGK Halowej Ligi Podokręgu Zabrze.


Wspomniane finały odbędą się 1 marca w gliwickiej Arenie, a my dopinamy ostatnie szczegóły organizacyjne, by ów dzień stał się prawdziwym piłkarskim świętem dla miłośników futbolu w każdym wieku.
W działaniach organizacyjnych wspomaga nas wielu sponsorów i partnerów. Jednym z nich jest Marek Śliboda - prezes firmy Marco: - Nasza firma i fundacja wpiera inicjatywy, które mają sens, mają wartość, nie są jednorazowym wydarzeniem. Ten projekt nam się podoba, bo jest cykliczny, promuje nie tylko ideę sportu, ale i zasady fair play. Uczy również wytrwałości, która pomaga także w dorosłym życiu, gdy trzeba się zmotywować do kolejnych działań. Ponadto sportowa rywalizacja kształtuje charakter i uczy, jak wstać z kolan po ewentualnych niepowodzeniach.
Cieszymy się z takiej opinii i informujemy, że Marek Śliboda przyjął również nasze zaproszenie do udziału w meczu pokazowym, który będzie jedną z atrakcji finałowego dnia w gliwickiej Arenie.
Warto wspomnieć również o tym, że dodatkową atrakcję przygotowujemy wspólnie AP Team Jarosława Kaszowskiego. Gliwicka Akademia w specjalnie wyznaczonym miejscu hali prowadzić będzie pokazowe treningi oraz konkursy dla najmłodszych.