I liga wojewódzka A1 Junior (Górnik Zabrze)

II liga wojewódzka A1 Junior – grupa 1 (Gwarek Zabrze)

II liga wojewódzka A1 Junior – grupa II (Piast Gliwice SA)

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (Górnik Zabrze SSA, Gwarek Zabrze)

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (Górnik Zabrze SSA, MSPN Górnik Zabrze, Piast Gliwice SA)

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (Gwarek II Zabrze, Gwarek Ornontowice, MKS Zaborze, Concordia Knurów, Piast Gliwice SA)

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (Górnik Zabrze SSA, Piast Gliwice SA)

II liga wojewódzka C1 Trampkarz (Górnik Zabrze SSA, Gwarek Zabrze)

III liga wojewódzka C1 Trampkarz (MKS Zaborze, Concordia Knurów, Górnik Zabrze SSA, Piast Gliwice SA)

II liga wojewódzka C2 Trampkarz (APN Knurów, Górnik Zabrze SSA, Piast Gliwice SA, MKS Zaborze)

II liga wojewódzka D1 Młodzik (GKS Piast Gliwice, MKS Zaborze, Sparta Zabrze)

Podokręg Zabrze A1 Junior

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „Bytom-Zabrze-jesień” Grupa 1

Podokręg Zabrze: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy „Grupa 1”

Podokręg Zabrze: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy „Grupa 2”

III liga wojewódzka C1 Trampkarz „Bytom-Zabrze-jesień” Grupa 1

Podokręg Zabrze: IV liga okręgowa C1 Trampkarz „Grupa 2”

Podokręg Zabrze: IV liga okręgowa C1 Trampkarz „Grupa 1”

Podokręg Zabrze: IV liga okręgowa C2 Trampkarz

III liga wojewódzka C2 Trampkarz „Zabrze-Bytom” Grupa 1

II liga wojewódzka D1 Młodzik „jesień” Grupa północna

III liga wojewódzka D1 Młodzik „Zabrze-Bytom” Grupa 1

Podokręg Zabrze: IV liga okręgowa D1 Młodzik

Podokręg Zabrze: V liga okręgowa D1 Młodzik

III liga wojewódzka D2 Młodzik „Zabrze-Bytom” Grupa 1

III liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 3

Podokręg Zabrze: I liga okręgowa E1 Orlik „Grupa 1”

Podokręg Zabrze: I liga okręgowa E1 Orlik „Grupa 2”

Podokręg Zabrze: II liga okręgowa E1 Orlik „Grupa 1”

Podokręg Zabrze: II liga okręgowa E1 Orlik „Grupa 2”

Podokręg Zabrze: II liga okręgowa E1 Orlik „Grupa 3”

Podokręg Zabrze: E2 Orlik Grupa 1

Podokręg Zabrze: E2 Orlik Grupa 2

Podokręg Zabrze: E2 Orlik Grupa 3

Podokręg Zabrze: E2 Orlik Grupa 4

Podokręg Zabrze: F1 Żaki

Podokręg Zabrze: F2 Żaki

 

REGULAMIN DYSCYPLINY PZPN