Seniorzy

12/11/2018 21:02

XVI KOLEJKA – 10-11 listopada 2018 r.

MKS Concordia Knurów – KS Zamkowiec Toszek 5:1 (Dariusz Jasiński, Grzegorz Górka 2, Patryk Nalepa 2 – Jarosław Szadurski) PKS Ruch Kozłów – KS Społem Zabrze 5:0 (Bartłomiej Barton 2, Adam Pietrek 2 – samobójcza Arkadiusz Jarosz) LKS Zryw Radonia – LKS Sokół Łany Wielkie 4:0 (Patryk Mazalik, Dariusz Kokoszka, Tomasz Kaczmarek, Mateusz Musiałek) KS Start Sierakowice – MKS Zaborze 6:1 (Łukasz Janczarek 2, Jarosław Piewko 2, Mariusz Sikora, Jan Urbaniec – Jakub Podyma) ŁTS Łabędy – LKS Gwiazda Chudów 5:0 (Rafał Perczyński, Jan Goryczka, Krzysztof Dłubała, Kamil Wyciślik 2) SKS Gwarek Zabrze – LKS Naprzód Żernica 0:2 (Patryk Niebrzydowski, Jakub Czyżewski) LKS Orzeł Stanica – LKS Olimpia Pławniowice 3:2 (Artur Drewniok, Jacek Bartoszewicz 2 – Marek Nandzik, Mariusz Miękina) LKS Młodość Rudno – KS Carbo Gliwice 2:0 (Mirosław Nowak, Tomasz Zaczkowski)
8/11/2018 05:24

XI KOLEJKA – 3-4 listopada 2018 r.

KS Burza II Borowa Wieś – LKS Tempo II Paniówki 4:1 (Daniel Pupek, Daniel Placek, Karol Niemira 2 – Karol Galański) KS Korona Bargłówka – LKS Naprzód Łubie 5:1 (Michał Aksamitowski, Krzysztof Gorywoda, Michał Fudali, Paweł Mendzik, Marco Rapsiewicz – Patryk Mila) FC Kłodnica Gliwice – MKS Concordia II Knurów 1:3 (Daniel Cygan – Michał Nowosielski, Patryk Orylski, Mateusz Malinowski) LKS Leśnik Łącza – MSPN Górnik Zabrze 3:3 (Grzegorz Lasak, Przemysław Błaszków, Tomasz Sobotta – Mariusz Chabierski, Mateusz Machulik, Dawid Boni) KS Sośnica II Gliwice – LKS Ślązak Bycina 2:2 (Jędrzej Jasiński, Tomasz Szczurek – Dawid Prądzyński, Kamil Kucharski)
7/11/2018 08:35

XII KOLEJKA – 3-4 listopada 2018 r.

LKS Victoria Pilchowice – LKS Amator Rudziniec 3:0 (Mikołaj Ogaza 2, Rafał Bakowski) LKS Start Kleszczów – LKS Pogoń Ziemięcice 2:1 (Rafał Makselon, Jakub Górski – Kamil Roesner) KS Orły Bojszów – LKS Naprzód Świbie 2:2 (Paweł Pietruszewski, Mateusz Hluzow – Domik Sodel, Marcin Swoboda) LKS 45 Bujaków – LKS Wilki II Wilcza 5:2 (Karol Sabik 2, Marcin Simlat, Nikolas Tomecki, Dominik Woźnica – Damian Bartos, Dawid Więckowski) KS Drama Kamieniec – PKS Ruch II Kozłów 4:2 "(Paweł Pigulla, Tomasz Wierzbicki, Marek Żelichowski 2 – Marcin Granda, Adrian Kionka) GKS Walka Zabrze – UKS Quo Vadis Makoszowy 4:3 (Marcin Janocha, Piotr Petzelt, Marek Henel 2 – Mariusz Zawadzki, Mateusz Mrozek, Adrian Ditrich) LKS Tempo Paniówki – KS Piast Pawłów 2:2 (Mateusz Woźnica, Oskar Jendrychowski – Artur Grabowski, Dominik Kazuch)
7/11/2018 00:00

XV KOLEJKA – 3-4 listopada 2018 r.

LKS Sokół Łany Wielkie – ŁTS Łabędy 1:4 (Mateusz Raczyński – Piotr Sigmundzik 2, Krzysztof Dłubała, Kamil Wyciślik) KS Zamkowiec Toszek – KS Start Sierakowice 1:1 (Damian Witecki – Grzegorz Wszołek) LKS Gwiazda Chudów – MKS Concordia Knurów 3:0 (Mateusz Kisiel, Szymon Woźniak, Krzysztof Szala) KS Carbo Gliwice – KS Burza Borowa Wieś 1:4 (Grzegorz Nowak – Adam Bogdanowicz, Marcin Pietrz 2, Paweł Skowiera) MKS Zaborze – PKS Ruch Kozłów 1:2 (Jakub Podyma – Adam Pietrek, Jarosław Luka) LKS Naprzód Żernica – LKS Zryw Radonia 2:6 (Szymon Napierała, Łukasz Balon – Mateusz Musiałek 2, Paweł Front, Marcel Grochla 2, Mateusz Kałuża) KS Społem Zabrze – LKS Młodość Rudno 1:2 (Artur Łochunko – Mirosław Nowak, Sebastian Prochota) LKS Olimpia Pławniowice – SKS Gwarek Zabrze 2:0 (Jarosław Niedźwiedź 2)
1/11/2018 18:19

X KOLEJKA – 27-28 października 2018 r.

MKS Concordia II Knurów – LKS Leśnik Łącza 5:2 (Miron Michniewski, Patryk Orylski 2 – Dawid Kaczmarek, Damian Hassa) LKS Tempo II Paniówki – LKS Orzeł Paczyna 1:7 (Szymon Kuś – Damian Rybitwa 4, Daniel Cichocki 2, Łukasz Kozik) LKS Naprzód Łubie – KS Burza II Borowa Wieś 1:1 (Michał Kałuża – Daniel Placek) LKS Ślązak Bycina – KS Korona Bargłówka 3:1 (Sławomir Kaczmarczyk 2, Dawid Prądzyński – Marco Rapsiewicz) KS Sośnica II Gliwice – MSPN Górnik Zabrze 4:1 (Marek Kołtko 2, Dawid Górski, Kamil Smaga – Jakub Kowalski)
1/11/2018 17:48

XI KOLEJKA – 27-28 października 2018 r.

LKS Amator Rudziniec – LKS 45 Bujaków 3:3 (Martin Matuszek, Tomasz Janik 2 – Karol Sabik, Tomasz Winczek 2) KS Piast Pawłów – LKS Victoria Pilchowice 3:1 (Michał Górski, Mateusz Rogulski, Michał Cebula – Rafał Bakowski) LKS Start Kleszczów – GKS Walka Zabrze 0:2 (Grzegorz Bilski, Marek Henel) LKS Naprzód Świbie – KS Drama Kamieniec 2:2 (Piotr Operskalski, Łukasz Rygol – Patryk Mosakowski, Sebastian Kujawa) PKS Ruch II Kozłów – UKS Quo Vadis Makoszowy 5:1 (Bartłomiej Pyka 2, Adam Waszkiewicz – Rafał Piecha) LKS Pogoń Ziemięcice – LKS Tempo Paniówki 0:2 (samobójcza Szymon Kwieciszewski – Mateusz Woźnica) LKS Wilki II Wilcza – KS Orły Bojszów 4:1 (Radosław Bujok, Adrian Maksymiec, Kamil Brachaczek, Dawid Więckowski – Krystian Barabasz)