Seniorzy

20/09/2018 21:26

Półfinaliści w komplecie

Ćwierćfinały Jatta Pucharu Polski to już historia. Teraz czekamy na poniedziałkowe losowanie par półfinałowych. 
18/09/2018 23:18

IV KOLEJKA – 15-16 września 2018 r.

MKS Concordia II Knurów – LKS Naprzód Łubie 2:1 (Wojciech Sonek, Mateusz Malinowski – Adam Gerlich) FC Kłodnica Gliwice – LKS Tempo II Paniówki 4:1 (Daniel Sromek, Patryk Hawryłów 3 – Daniel Lewandowski) LKS Leśnik Łącza – LKS Orzeł Paczyna 2:7 (samobójcza Kamil Krygier, samobójcza Grzegorz Lasak, Dawid Kaczmarek, Patryk Złotoś – Marcin Rochowicz, Damian Rybitwa, Tomasz Wolny, Daniel Cichocki, Karol Rutka) MSPN Górnik Zabrze – LKS Ślązak Bycina 0:3 (Tomasz Kucharski, Damian Wolany, Dawid Prądzyński) KS Sośnica II Gliwice – KS Burza II Borowa Wieś 1:2 (Wojciech Kureczko – Karol Niemira, Michał Kusz)
18/09/2018 23:13

VIII KOLEJKA – 15-16 września 2018 r.

SKS Gwarek Zabrze – PKS Ruch Kozłów 2:1 (Michał Kowalczyk, Bartłomiej Pankowski – Krzysztof Hassa) KS Burza Borowa Wieś – LKS Olimpia Pławniowice 4:0 (Paweł Skowiera, Patryk Kucharz 2 – samobójcza Michał Lisok) KS Start Sierakowice – LKS Zryw Radonia 3:2 (Jarosław Piewko, Piotr Gliński, Łukasz Urbańczyk – Szymon Hatłas, Mateusz Kałuża) MKS Concordia Knurów – ŁTS Łabędy 2:0 (Grzegorz Suchanek, Grzegorz Górka) MKS Zaborze – LKS Gwiazda Chudów 1:1 (Rafał Jakubek – Mateusz Miczka) LKS Młodość Rudno – LKS Orzeł Stanica 1:1 (Sebastian Prochota – Dawid Jedziniak) KS Społem Zabrze – LKS Sokół Łany Wielkie 5:2 (Paweł Faron, Artur Łochunko, Seweryn Stojak 2, Adrian Modelski – Marek Adamczyk 2) KS Carbo Gliwice – LKS Naprzód Żernica 1:2 (Szymon Maksym – Damian Kraska, Filip Dudziak)
18/09/2018 19:58

Juniorzy Górnika grają dalej

Zespół Górnika Zabrze występujący na co dzień w Centralnej Lidze Juniorów został drugim półfinalistą Jatta Pucharu Polski. 
18/09/2018 07:56

V KOLEJKA – 15-16 września 2018 r.

KS Piast Pawłów – LKS Naprzód Świbie 2:4 (Artur Grabowski, Adam Szczerba – Marcin Swoboda 2, Sławomir Nowicki, Dominik Sodel) LKS 45 Bujaków – GKS Walka Zabrze 2:3 (Karol Sabik 2 – Łukasz Krystaszek, Michał Hutka, Aleksander Mokros) LKS Start Kleszczów – UKS Quo Vadis Makoszowy 6:2 (Jakub Górski 2, Rafał Szwed 2, Marek Drzyzga, Konrad Brzeziński - Mariusz Zawadzki, Tomasz Waniek) LKS Amator Rudziniec – LKS Wilki II Wilcza 2:2 (Tomasz Janik 2 – Adrian Maksymiec, Damian Mnochy) LKS Tempo Paniówki – KS Drama Kamieniec 6:0 (Grzegorz Konopka, Oskar Jendrychowski 3, Mateusz Dominik 2) LKS Pogoń Ziemięcice – PKS Ruch II Kozłów 4:2 (Dawid Ordon, Filip Hoin, Marek Jędroszkowiak, Mariusz Szumacher – Łukasz Borkowski, Jakub Borkowski) LKS Victoria Pilchowice – KS Orły Bojszów 2:0 (Mateusz Jankowski, Piotr Adaszyński)
14/09/2018 20:24

Zapraszamy do kibicowania

Tradycyjnie już tuż przed rozpoczęciem kolejnej serii spotkań zapraszamy kibiców na stadiony.