Seniorzy

XX KOLEJKA – 4-5 maja 2019 r.

6/05/2019 20:57 Barbara Knebel

UKS Quo Vadis Makoszowy – KS Piast Pawłów 3:1
(Robert Skotarczak, Mariusz Zawadzki, Mateusz Mrozek – Łukasz Szeliga)

KS Orły Bojszów – LKS Start Kleszczów 0:1
(Marek Drzyzga)

LKS 45 Bujaków – LKS Tempo Paniówki 1:4
(Karol Sabik – Oskar Jendrychowski, Bartłomiej Jóźwik, Adam Pawlas, Piotr Karwowski)

PKS Ruch II Kozłów – LKS Amator Rudziniec 5:0
(Dawid Golasiński, Jakub Borkowski 2, Sebastian Chlebik 2)

KS Drama Kamieniec – LKS Pogoń Ziemięcice 0:1
(Denys Kashevar)

GKS Walka Zabrze – LKS Victoria Pilchowice 0:2
(samobójcza Łukasz Krystaszek- Daniel Witkowski)

LKS Naprzód Świbie – LKS Wilki II Wilcza 5:0
(Łukasz Rygol 2, Krzysztof Gryboś, Marcin Swoboda, Sławomir Nowicki)


  1. LKS Tempo Paniówki 20 48 70-22
  2. GKS Walka Zabrze 20 42 45-23
  3. UKS Quo Vadis Makoszowy 20 36 58-45
  4. LKS Victoria Pilchowice 20 36 55-33
  5. KS Drama Kamieniec 20 32 40-42
  6. LKS Start Kleszczów 20 31 49-40
  7. LKS Naprzód Świbie 20 31 47-32
  8. LKS Wilki II Wilcza 20 23 31-49
  9. LKS Pogoń Ziemięcice 20 23 29-39
  10. LKS Amator Rudziniec 20 22 29-58
  11. KS Piast Pawłów 20 22 30-35
  12. PKS Ruch II Kozłów 20 21 41-56
  13. LKS 45 Bujaków 20 16 39-65
  14. KS Orły Bojszów 20 13 33-57

20 bramek

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

18 bramek

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy) 

15 bramek

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

14 bramek

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

13 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

12 bramek

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

11 bramek

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

10 bramek

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

9 bramek

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

8 bramek

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

7 bramek

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Pawlas Adam (LKS Tempo Paniówki)

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

6 bramek

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

5 bramek

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

4 bramki

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Gryboś Krzysztof (LKS Naprzód Świbie)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Jędrzej Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Petzelt Piotr (GKS Walka Zabrze)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

3 bramki

Bartos Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Górski Michał (KS Piast Pawłów)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Matuszek Martin (LKS Amator Rudziniec)

Mętel Łukasz(LKS Amator Rudziniec)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Moneta Marek (KS Orły Bojszów)

Operskalski Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Rostkowski Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

Wierzbicki Tomasz (KS Drama Kamieniec)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Cebula Michał (KS Piast Pawłów)

Chlebik Sebastian (PKS Ruch II Kozłów)

Cucu Cristian (LKS Victoria Pilchowice)

Dudek Artur (LKS Wilki II Wilcza)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Hibner Michał (GKS Walka Zabrze)

Jendrycik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Pawlik Jan (LKS Tempo Paniówki)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szeliga Łukasz (KS Piast Pawłów)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch II Kozłów)

Zmitrowicz Rafał (KS Drama Kamieniec)

1 bramka

Barabasz Krystian (KS Orły Bojszów)

Bieniek Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Bil Tomasz (KS Piast Pawłów)

Błaszczyk Artur (KS Drama Kamieniec)

Bogdański Patryk (LKS Wilki II Wilcza)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Górski Adam (KS Carbo Gliwice)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Iwan Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Kapusta Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Karaś Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Kashevar Denys (LKS Pogoń Ziemęcice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Kionka Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Kłopeć Arkadiusz (LKS Start Kleszczów)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Król Mateusz (PKS Ruch II Kozłów)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Letkiewicz Marcin (GKS Walka Zabrze)

Łukasiak Rafał (KS Drama Kamieniec)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Makselon Rafał (LKS Start Kleszczów)

Matzner Łukasz (LKS Naprzód Swibie)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Panek Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Pigulla Marcin (KS Drama Kamieniec)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Proksza Sebastian (KS Orły Bojszów)

Przychodzki Maciej (KS Piast Pawłów)

Raczyński Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Różacki Jacek (PKS Ruch II Kozłów)

Sieja Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

Sigmundczyk Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szczyrba Adam (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szmidt Marcin (LKS Wilki II Wilcza)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Szpiech Kamil (KS Piast Pawłów)

Szuter Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Turek Bogdan (KS Piast Pawłów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Warczachowski Kamil (GKS Walka Zabrze)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Wieczorek Piotr (PKS Ruch II Kozłów)

Wiesławski Dominik (KS Orły Bojszów)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Samobójcza

2 bramki

Grygierek Jarosław (KS Piast Pawłów)

1 bramka

Bartoszek Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Lewandowski Janusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Marcinek Mariusz (KS Orły Bojszów)

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)