Seniorzy

XVI Kolejka – 4-5 maja 2019 r.

6/05/2019 21:04 Barbara Knebel

LKS Leśnik Łącza – KS Burza II Borowa Wieś 1:4
(Damian Hassa – Tomasz Wiśniowski, Marek Jonczyk, Daniel Placek, Mateusz Krawczyk)

MKS Concordia II Knurów – LKS Tempo II Paniówki 7:2
(Patryk Hałas 2, Dawid Rozental, Mateusz Malinowski 2, Michał Nowosielski, Patryk Orylski – Paweł Szary, Dariusz Goły)

MSPN Górnik Zabrze – LKS Naprzód Łubie 4:0
(Dawid Makselon, Krystian Zasuń, Kacper Paciorek, Jakub Konkel)

FC Kłodnica Gliwice – LKS Orzeł Paczyna 0:4
(Tomasz Wolny 2, Karol Rutka, Łukasz Kozik)

KS Sośnica II Gliwice – KS Korona Bargłówka 2:0
(Bartłomiej Ziętek, Mateusz Karolczyk)


  1. LKS Orzeł Paczyna 15 36 57-25
  2. LKS Ślązak Bycina 14 35 41-17
  3. KS Sośnica II Gliwice 15 29 40-20
  4. MKS Concordia II Knurów 1 24 44-42
  5. FC Kłodnica Gliwice 15 23 44-33
  6. KS Burza II Borowa Wieś 14 20 31-30
  7. LKS Leśnik Łącza 15 17 35-47
  8. MSPN Górnik Zabrze 14 14 25-36
  9. KS Korona Bargłówka 14 13 35-38
  10. LKS Naprzód Łubie 15 12 17-31
  11. LKS Tempo II Paniówki 15 7 16-66

18 bramek

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

13 bramek

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)        

10 bramek

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

Prądzyński Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

9 bramek

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

8 bramek

Latak Adam (LKS Orzeł Paczyna)

Niemira Karol (KS Burza II Borowa Wieś)

Pupek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

7 bramek

Kurylak Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

6 bramek

Kaczmarek Dawid (LKS Leśnik Łącza)

Placek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Wolny Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

5 bramek

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Konkel Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Nowosielski Michał (MKS Concordia II Knurów)

Orylski Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Paciorek Kacper (MSPN Górnik Zabrze)

4 bramki

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Krok Denis (LKS Naprzód Łubie)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Michniewski Miron (MKS Concordia II Knurów)

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

3 bramki

Adamski Daniel (LKS Ślązak Bycina)

Cygan Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Galański Karol (LKS Tempo II Paniówki)

Goły Dariusz (LKS Tempo II Paniówki)

Kubacki Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Ochab Łukasz (LKS Leśnik Łącza)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

2 bramki

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Boni Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Ceremuga Daniel (MKS Concordia II Knurów)

Gerlich Adam (LKS Naprzód Łubie)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Górski Dawid (KS Sośnica II Gliwice)

Hałas Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Kaminiorz Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Kowalski Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Kozik Łukasz (LKS Orzeł Paczyna)

Krupa Mateusz (LKS Orzeł Paczyna)

Krzyżyk Jeremiasz (LKS Naprzód  Łubie)

Kureczko Adam (KS Sośnica II Gliwice)

Kureczko Wojciech (KS Sośnica II Gliwice)

Lewandowski Daniel (LKS Tempo II Paniówki)

Łukasik Michał (MSPN Górnik Zabrze)

Maiwald Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Materla Kamil (LKS Ślązak Bycina)

Meżykowski Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Mijas Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Mila Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Pławszewski Rafał (LSK Naprzód Łubie)

Podgórski Radosław (LKS Leśnik Łącza)

Rutka Karol (LKS Orzeł Paczyna)

Smaga Kamil (KS Sośnica II Gliwice)

Ziętek Bartłomiej (KS Sośnica II Gliwice)

1 bramka

Adamczyk Arkadiusz (MKS Concordia II Knurów)

Ambicki Adrian (FC Kłodnica Gliwice)

Bielecki Łukasz (LKS Ślązak Bycina)

Bizoń Piotr (KS Burza II Borowa Wieś)

Błaszków Przemysław (LKS Leśnik Łącza)

Brycht Aleksander (LKS Orzeł Paczyna)

Buchta Błażej (LKS Ślązak Bycina)

Burda Kamil (LKS Naprzód Łubie)

Chabierski Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Czaja Radosław (LKS Tempo II Paniówki)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Dembski Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Dusza Bartłomiej (KS Korona Bargłówka)

Fraszewski Patryk (LKS Tempo II Paniówki)

Górecki Adrian (MSPN Górnik Zabrze)

Górski Bartosz (KS Sośnica II Gliwice)

Gurowiec Marek (LKS Orzeł Paczyna)

Hawryliuk Dmytro (KS Sośnica II Gliwice)

Holewa Dominik (MSPN Górnik Zabrze)

Jasiński Jędrzej (KS Sośnica II Gliwice))

Jasiuwan Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Jonczyk Marek (KS Burza II Borowa Wieś)

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo II Paniówki)

Kałuża Michał (LKS Naprzód Łubie)

Karolczyk Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Kępka Dawid (LKS Naprzód Łubie)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica II Gliwice)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Krawczyk Mateusz (KS Burza II Borowa Wieś)

Kusz Michał (KS Burza II Borowa Wieś)

Kuś Szymon (LKS Tempo II Paniówki)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Machulik Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Makselon Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Malczak Patryk (LKS Orzeł Paczyna)

Matula Tomasz (LKS Tempo II Paniówki)

Młodzieniewski Denis (MSPN Górnik Zabrze)

Mrowiec Karol (KS Korona Bargłówka)

Pawlas Adam (LKS Tempo II Paniówki)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Piontek Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Rochowicz Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Rozental Dawid (MKS Concordia II Knurów)

Sobotta  Tomasz (LKS Leśnik Łącza)

Solosz Jakub (KS Burza II Borowa Wieś)

Sobek Remigiusz (KS Sośnica II Gliwice)

Sonek Wojciech (MKS Concordia II Knurów)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Szary Paweł (LKS Tempo II Paniówki)

Szczurek Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szubrycht Łukasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szymoszek Wojciech (LKS Tempo II Paniówki)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Wiącek Tomasz (FC Kłodnica Gliwice)

Winiarczyk Kacper  (MKS Concordia II Knurów)

Wiśniowski Tomasz (KS Burza II Borowa Wieś)

Wołosz Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Zamożniewicz Daniel (KS Sośnica II Gliwice)

Zappa Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Zasuń Krystian (MSPN Górnik Zabrze)

Samobójcza

1 bramka

Boroń Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Czaja Radosław (LKS Tempo II Paniówki)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Krygier Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Stawiarz Sebastian (MSPN Górnik Zabrze)

Zawadzki Adam (MKS Concordia II Knurów)