Seniorzy

XXVII KOLEJKA – 11-12 maja 2019r.

13/05/2019 16:55 Barbara Knebel

LKS Sokół Łany Wielkie – KS Burza Borowa Wieś 1:6
(Mateusz Raczyński – Paweł Skowiera 2, Daniel Pupek, Mariusz Schymczyk, Adrian Trojanowski, Marcin Pietrz),

LKS Orzeł Stanica – KS Start Sierakowice 1:3
(Adrian Jędrasik – Jarosław Piewko 2, Mariusz Sikora)

LKS Naprzód Żernica – LKS Młodość Rudno 3:0
(Łukasz Balon, Tomasz Sokołowski, Michał Zieliński)

LKS Gwiazda Chudów – KS Carbo Gliwice 3:0
(Mateusz Adamczyk 2 - Łukasz Kaliński samobójcza)

KS Zamkowiec Toszek – KS Społem Zabrze 4:3
(Marek Koloch, Damian Witecki, Szymon Szafraniec, Rafał Sacher – Kamil Łysiak 2, Arkadiusz Jarosz)

SKS Gwarek Zabrze – MKS Concordia Knurów 1:0
(Wojciech Góralczyk)

LKS Zryw Radonia – ŁTS Łabędy 4:2
(Marek Kokoszka, Dariusz Kokoszka, Mateusz Kokoszka, Michał Sałek – Rafał Perczyński, Rafał Adamczyk)

LKS Olimpia Pławniowice – PKS Ruch Kozłów 2:3
(Sebastian Bednarek, Marek Nandzik – Bartłomiej Barton, Łukasz Borkowski, Marcin Szubert)


  1. ŁTS Łabędy 25 57 79-27
  2. MKS Concordia Knurów 25 51 70-28
  3. LKS Gwiazda Chudów 25 50 62-29
  4. KS Start Sierakowice 25 46 71-44
  5. KS Burza Borowa Wieś 26 45 59-53
  6. LKS Naprzód Żernica 25 44 53-37
  7. LKS Młodość Rudno 25 41 52-46
  8. LKS Olimpia Pławniowice 26 40 41-40
  9. LKS Zryw Radonia 26 36 52-50
  10. SKS Gwarek Zabrze 25 36 34-27
  11. LKS Sokół Łany Wielkie 24 36 51-58
  12. PKS Ruch Kozłów 25 30 50-52
  13. MKS Zaborze 25 30 41-50
  14. KS Zamkowiec Toszek 25 28 39-60
  15. LKS Orzeł Stanica 26 19 39-80
  16. KS Carbo Gliwice 25 15 29-85
  17. KS Społem Zabrze 25 7 26-84

26 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

24 bramek

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

23 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

17 bramek

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

14 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

13 bramek

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

12 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

11 bramek

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

10 bramek

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

9 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Lemieszko Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

8 bramek

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

7 bramek

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

5 bramek

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

4 bramki

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dobrzyński Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kęsik Jacek (LKS Naprzód Żernica)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Łysiak Kamil (KS Społem Zabrze)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Mikita Grzegorz (KS Star Sierakowice)

Niebrzydowski Patryk (LKS Naprzód Żernica)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

2 bramki

Bednarek Sebastian (LKS Olimpia Pławniowice)

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Chojnacki Marek (KS Carbo Gliwice)

Geniusz Radosław (KS Start Sierakowice)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Napierała Szymon  (LKS Naprzód Żernica)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Pająk Damian (ŁTS Łabędy)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Sieja Szymon (PKS Ruch Kozłów)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Szwajnoch Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zaczkowski Tomasz (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Borawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Brodziński Sebastian (LKS Orzeł Stanica)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Cygnarowski Michał (KS Carbo Gliwice)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Dobrzyński Artur (ŁTS Łabędy)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Ferdyan Tomasz (MKS Concordia Knuró18.)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gogolok Piotr (ŁTS Łabędy)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Góralczyk Wojciech (MKS Concordia Knurów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Ignacek Szymon (ŁTS Łabędy)

Jóźwiak Przemysław (LKS Młodość Rudno)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Klak Dominik (KS Zamkowiec Toszek)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kokoszka Marek (LKS Zryw Radonia)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kowal Przemysław (LKS Orzeł Stanica)

Kowalski Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Kowol Aleksander (LKS Orzeł Stanica)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Krusiński Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Kusiak Mateusz (LKS Orzeł Stanica)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Luka Jarosław  (PKS Ruch Kozłów)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Majerowski Dawid (ŁTS Łabędy)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Miękina Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Mikusz Mariusz (LKS Gwiazd Chudów)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Momot Adam (MKS Concordia Knurów)

Mosgalik Rafał (MKS Zaborze)

Nowak Arkadiusz (KS Start Sierakowice)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawlas Bolesław (MKS Zaborze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Płonka Łukaz (LKS Gwiazda Chudów)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Pupek Daniel (KS Burza Borowa Wieś)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Sacher Rafał (KS Zamkowiec Toszek)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Sodel Zbigniew (KS Carbo Gliwice)

Sokołowski Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Szafraniec Szymon (KS Zamkowiec Toszek)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Tatrynowicz Dominik (LKS Młodość Rudno)

Twaruszka Łukasz (MKS Zaborze)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Waszak Michał (LKS Orzeł Stanica)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Zieliński Michał (LKS Naprzód Żernica)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Zwiernik Kamil (LKS Młodość Rudno)

Zwiernik Oskar (LKS Młodość Rudno)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

2 bramki

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

1 bramka

Bieniek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giemza Kamil (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kaliński Łukasz (KS Carbo Gliwice)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Łajszczak Grzegorz (LKS Naprzód Żernica)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Olejniczak Wojciech (KS Carbo Gliwice)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (LKS Młodość Rudno)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)