Seniorzy

XXI KOLEJKA – 11-12 maja 2019 r.

14/05/2019 10:09 Barbara Knebel

LKS Amator Rudziniec – UKS Quo Vadis Makoszowy 0:2
(Adam Szczyrba 2)

LKS Start Kleszczów – LKS 45 Bujaków 6:2
(Marek Drzyzga 3, Piotr Dewucki, Adam Nikiel, Rafał Szwed – Karol Sabik, Nikolas Tomecki)

KS Piast Pawłów – KS Drama Kamieniec 4:2
(Mateusz Rogulski, Maciej Przychodzki 2, Artur Grabowski – Przemysław Orzeszek, Marcin Pigulla)

LKS Tempo Paniówki – LKS Victoria Pilchowice 6:1
(Piotr Karwowski, Bartłomiej Jóźwik, Paweł Brosz, Daniel Jóźwik 3 – Daniel Witkowski)

LKS Naprzód Świbie – GKS Walka Zabrze 2:4
(Mateusz Kalka, Łukasz Rygol – Aleksander Mokros, Marek Henel, Piotr Petzelt, Artur Osadnik)

LKS Pogoń Ziemięcice – KS Orły Bojszów 4:2
(Kamil Roesner, Damian Wróbel, Krzysztof Łabiak, Paweł Łabiak – Dawid Pawletko, Marcin Fyrnys)

LKS Wilki II Wilcza – PKS Ruch II Kozłów 1:1
(Adrian Maksymiec – Adrian Kionka)


  1. LKS Tempo Paniówki 21 51 76-23
  2. GKS Walka Zabrze 21 45 49-25
  3. UKS Quo Vadis Makoszowy 21 39 60-45
  4. LKS Victoria Pilchowice 21 36 56-39
  5. LKS Start Kleszczów 21 34 55-42
  6. KS Drama Kamieniec 21 32 42-46
  7. LKS Naprzód Świbie 21 31 49-36
  8. LKS Pogoń Ziemięcice 21 26 33-41
  9. KS Piast Pawłów 21 25 34-37
  10. LKS Wilki II Wilcza 21 24 32-50
  11. PKS Ruch II Kozłów 21 22 42-57
  12. LKS Amator Rudziniec 21 22 29-60
  13. LKS 45 Bujaków 21 16 41-71
  14. KS Orły Bojszów 21 13 35-61

20 bramek

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

18 bramek

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy) 

16 bramek

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

14 bramek

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

13 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

12 bramek

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

11 bramek

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

10 bramek

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

9 bramek

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

8 bramek

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

7 bramek

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Pawlas Adam (LKS Tempo Paniówki)

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

6 bramek

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

5 bramek

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Petzelt Piotr (GKS Walka Zabrze)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

4 bramki

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Gryboś Krzysztof (LKS Naprzód Świbie)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Jędrzej Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

3 bramki

Bartos Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Górski Michał (KS Piast Pawłów)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Jóźwik Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Matuszek Martin (LKS Amator Rudziniec)

Mętel Łukasz(LKS Amator Rudziniec)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Moneta Marek (KS Orły Bojszów)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Operskalski Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Przychodzki Maciej (KS Piast Pawłów)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Rostkowski Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

Szczyrba Adam (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Wierzbicki Tomasz (KS Drama Kamieniec)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Cebula Michał (KS Piast Pawłów)

Chlebik Sebastian (PKS Ruch II Kozłów)

Cucu Cristian (LKS Victoria Pilchowice)

Dudek Artur (LKS Wilki II Wilcza)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Hibner Michał (GKS Walka Zabrze)

Jendrycik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Kionka Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Pawlik Jan (LKS Tempo Paniówki)

Pigulla Marcin (KS Drama Kamieniec)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szeliga Łukasz (KS Piast Pawłów)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch II Kozłów)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Zmitrowicz Rafał (KS Drama Kamieniec)

1 bramka

Barabasz Krystian (KS Orły Bojszów)

Bieniek Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Bil Tomasz (KS Piast Pawłów)

Błaszczyk Artur (KS Drama Kamieniec)

Bogdański Patryk (LKS Wilki II Wilcza)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Fyrnys Michał (KS Orły Bojszów)

Górski Adam (KS Carbo Gliwice)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Iwan Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Kalka Mateusz (LKS Naprzód Świbie)

Kapusta Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Karaś Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Kashevar Denys (LKS Pogoń Ziemęcice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Kłopeć Arkadiusz (LKS Start Kleszczów)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Król Mateusz (PKS Ruch II Kozłów)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Letkiewicz Marcin (GKS Walka Zabrze)

Łukasiak Rafał (KS Drama Kamieniec)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Makselon Rafał (LKS Start Kleszczów)

Matzner Łukasz (LKS Naprzód Swibie)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Panek Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Pawletka Dawid (KS Orły Bojszów)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Proksza Sebastian (KS Orły Bojszów)

Raczyński Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Różacki Jacek (PKS Ruch II Kozłów)

Sieja Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

Sigmundczyk Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szmidt Marcin (LKS Wilki II Wilcza)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Szpiech Kamil (KS Piast Pawłów)

Szuter Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Turek Bogdan (KS Piast Pawłów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Warczachowski Kamil (GKS Walka Zabrze)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Wieczorek Piotr (PKS Ruch II Kozłów)

Wiesławski Dominik (KS Orły Bojszów)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Samobójcza

2 bramki

Grygierek Jarosław (KS Piast Pawłów)

1 bramka

Bartoszek Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Lewandowski Janusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Marcinek Mariusz (KS Orły Bojszów)

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)