Seniorzy

XXX KOLEJKA – 29 maja 2019r.

31/05/2019 14:01 Barbara Knebel

KS Carbo Gliwice – KS Społem Zabrze 3:1
(Łukasz Kuliński, Jarosław Ludera, Marek Chojnacki – Kamil Łysiak)

ŁTS Łabędy – LKS Olimpia Pławniowice 4:0
(Rafał Adamczyk 2, Krzysztof Dłubała 2)

PKS Ruch Kozłów – LKS Gwiazda Chudów 1:2
(Bartłomiej Barton – Patrycjusz Botor, Mateusz Adamczyk)

LKS Zryw Radonia – LKS Orzeł Stanica 1:1
(Marek Kokoszka – Dawid Jedziniak)

LKS Młodość Rudno – KS Zamkowiec Toszek 4:3
(Przemysław Jóźwiak, Sebastian Prochota, Mirosław Nowak 2 – Tomasz Białek, Jarosław Szadurski, Dawid Gnielka)

KS Burza Borowa Wieś – MKS Zaborze 3:4
(Patryk Kucharz 3 – Tomasz Frey, Karol Gorecko, Jakub Podyma 2)

KS Start Sierakowice – LKS Sokół Łany Wielkie 3:3
(Jarosław Piewko 2, Łukasz Janczarek – Mateusz Raczyński 3)

MKS Concordia Knurów – LKS Naprzód Żernica 3:0
(Grzegorz Suchanek, Patryk Nalepa, Marek Kocur)


  1. ŁTS Łabędy 28 66 89-27
  2. MKS Concordia Knurów 28 58 78-29
  3. LKS Gwiazda Chudów 28 55 68-34
  4. LKS Naprzód Żernica 28 50 62-43
  5. KS Start Sierakowice 28 50 80-52
  6. KS Burza Borowa Wieś 29 49 67-61
  7. LKS Młodość Rudno 28 48 61-51
  8. LKS Olimpia Pławniowice 29 41 44-50
  9. MKS Zaborze 28 39 49-52
  10. LKS Zryw Radonia 28 38 56-54
  11. LKS Sokół Łany Wielkie 28 38 57-69
  12. SKS Gwarek Zabrze 28 37 38-35
  13. KS Zamkowiec Toszek 28 31 48-67
  14. PKS Ruch Kozłów 28 31 55-62
  15. KS Carbo Gliwice 29 21 37-94
  16. LKS Orzeł Stanica 29 20 40-89
  17. KS Społem Zabrze 28 10 29-89

28 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

25 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

22 bramek

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

19 bramek

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

17 bramek

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

16 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

15 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

14 bramek

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

13 bramek

Podyma Jakub (MKS Zaborze Zabrze)

12 bramek

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

11 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

10 bramek

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

9 bramek

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Lemieszko Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

8 bramek

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

7 bramek

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

5 bramek

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Łysiak Kamil (KS Społem Zabrze)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

4 bramki

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dobrzyński Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Szafraniec Szymon (KS Zamkowiec Toszek)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Chojnacki Marek (KS Carbo Gliwice)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Geniusz Radosław (KS Start Sierakowice)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Jóźwiak Przemysław (LKS Młodość Rudno)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kęsik Jacek (LKS Naprzód Żernica)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Mikita Grzegorz (KS Star Sierakowice)

Niebrzydowski Patryk (LKS Naprzód Żernica)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pająk Damian (ŁTS Łabędy)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sieja Szymon (PKS Ruch Kozłów)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Zieliński Michał (LKS Naprzód Żernica)

2 bramki

Bednarek Sebastian (LKS Olimpia Pławniowice)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice/LKS Naprzód Żernica)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kokoszka Marek (LKS Zryw Radonia)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kowalski Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Mosgalik Rafał (MKS Zaborze)

Napierała Szymon  (LKS Naprzód Żernica)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Olejniczak Wojciech (KS Carbo Gliwice)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Płonka Łukaz (LKS Gwiazda Chudów)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Szwajnoch Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zaczkowski Tomasz (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Borawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Brodziński Sebastian (LKS Orzeł Stanica)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Cygnarowski Michał (KS Carbo Gliwice)

Czekaj Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Dobrzyński Artur (ŁTS Łabędy)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Ferdyan Tomasz (MKS Concordia Knurów)

Frey Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gogolok Piotr (ŁTS Łabędy)

Gorecko Karol (MKS Zaborze Zabrze)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Góralczyk Wojciech (MKS Concordia Knurów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Ignacek Szymon (ŁTS Łabędy)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Klak Dominik (KS Zamkowiec Toszek)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kowal Przemysław (LKS Orzeł Stanica)

Kowalski Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Kowol Aleksander (LKS Orzeł Stanica)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Krusiński Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Kuliński Łukasz (KS Carbo Gliwice)

Kusiak Mateusz (LKS Orzeł Stanica)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Ludera Jarosław (KS Carbo Gliwice)

Luka Jarosław  (PKS Ruch Kozłów)

Łytek Michał (PKS Ruch Kozłów)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Majerowski Dawid (ŁTS Łabędy)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Michalski Zdzisław (KS Carbo Gliwice)

Michniewski Miron (MKS Concordia Knurów)

Miękina Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Mikusz Mariusz (LKS Gwiazd Chudów)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Momot Adam (MKS Concordia Knurów)

Nowak Arkadiusz (KS Start Sierakowice)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawlas Bolesław (MKS Zaborze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Pupek Daniel (KS Burza Borowa Wieś)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Rzeźniczek Dawid (KS Burza Borowa Wieś)

Sacher Rafał (KS Zamkowiec Toszek)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Sodel Zbigniew (KS Carbo Gliwice)

Sokołowski Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Sudoł Cezary (SKS Gwarek Zabrze)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Tatrynowicz Dominik (LKS Młodość Rudno)

Twaruszka Łukasz (MKS Zaborze)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Waszak Michał (LKS Orzeł Stanica)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Zwiernik Kamil (LKS Młodość Rudno)

Zwiernik Oskar (LKS Młodość Rudno)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

2 bramki

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

1 bramka

Bieniek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giemza Kamil (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kaliński Łukasz (KS Carbo Gliwice)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Łajszczak Grzegorz (LKS Naprzód Żernica)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Olejniczak Wojciech (KS Carbo Gliwice)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (LKS Młodość Rudno)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)