Seniorzy

XXXI KOLEJKA – 1-2 czerwca 2019r.

4/06/2019 21:39 Barbara Knebel

LKS Sokół Łany Wielkie – MKS Concordia Knurów 4:3
(Mateusz Raczyński 4 – Grzegorz Górka, Patryk Hałas, Adrian Kominiak)

LKS Orzeł Stanica – SKS Gwarek Zabrze 0:1
(Karol Szulc)

LKS Naprzód Żernica – ŁTS Łabędy 1:1
(Tomasz Sokołowski – Mariusz Kwaśniok)

KS Zamkowiec Toszek – PKS Ruch Kozłów 3:0
(Dawid Gnielka, Jarosław Szadurski, Damian Witecki)

LKS Gwiazda Chudów – KS Start Sierakowice 5:0
(Mateusz Miczka, Patrycjusz Botor, Krzysztof Szala, Mateusz Adamczyk)

KS Społem Zabrze – KS Burza Borowa Wieś 0:5
(Paweł Skowiera 3, Adrian Trojanowski, Daniel Pupek)

MKS Zaborze – LKS Młodość Rudno 5:3
(Jakub Joszko, Jakub Podyma 2, Grzegorz Borek, Maciej Szaton – Sebastian Prochota, Mirosław Nowak 2)

LKS Olimpia Pławniowice – LKS Zryw Radonia 1:2
(Piotr Świdurski – Michał Sałek, Mateusz Kałuża)


  1. ŁTS Łabędy 29 67 90-28
  2. LKS Gwiazda Chudów 29 58 73-34
  3. MKS Concordia Knurów 29 58 81-33
  4. KS Burza Borowa Wieś 30 52 72-61
  5. LKS Naprzód Żernica 29 51 63-44
  6. KS Start Sierakowice 29 50 80-57
  7. LKS Młodość Rudno 29 48 64-56
  8. MKS Zaborze 29 42 54-55
  9. LKS Zryw Radonia 29 41 58-55
  10. LKS Olimpia Pławniowice 30 41 45-52
  11. LKS Sokół Łany Wielkie 29 41 61-72
  12. SKS Gwarek Zabrze 29 40 39-35
  13. KS Zamkowiec Toszek 29 34 51-67
  14. PKS Ruch Kozłów 29 31 55-65
  15. KS Carbo Gliwice 29 21 37-94
  16. LKS Orzeł Stanica 30 20 40-90
  17. KS Społem Zabrze 29 10 29-94

30 bramek

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

29 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

25 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

23 bramek

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

22 bramek

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

18 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

17 bramek

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

15 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Podyma Jakub (MKS Zaborze Zabrze)

14 bramek

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

13 bramek

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

12 bramek

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

11 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

10 bramek

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

9 bramek

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Lemieszko Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

8 bramek

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

7 bramek

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

5 bramek

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Łysiak Kamil (KS Społem Zabrze)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

4 bramki

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dobrzyński Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Szafraniec Szymon (KS Zamkowiec Toszek)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Chojnacki Marek (KS Carbo Gliwice)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Geniusz Radosław (KS Start Sierakowice)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Jóźwiak Przemysław (LKS Młodość Rudno)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kęsik Jacek (LKS Naprzód Żernica)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Mikita Grzegorz (KS Star Sierakowice)

Niebrzydowski Patryk (LKS Naprzód Żernica)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pająk Damian (ŁTS Łabędy)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sieja Szymon (PKS Ruch Kozłów)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Zieliński Michał (LKS Naprzód Żernica)

2 bramki

Bednarek Sebastian (LKS Olimpia Pławniowice)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice/LKS Naprzód Żernica)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kokoszka Marek (LKS Zryw Radonia)

Kominiak Adrian (MKS Concordia Knurów)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kowalski Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Mosgalik Rafał (MKS Zaborze)

Napierała Szymon  (LKS Naprzód Żernica)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Olejniczak Wojciech (KS Carbo Gliwice)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Płonka Łukaz (LKS Gwiazda Chudów)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Pupek Daniel (KS Burza Borowa Wieś)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Sokołowski Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szwajnoch Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zaczkowski Tomasz (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Borawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Brodziński Sebastian (LKS Orzeł Stanica)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Cygnarowski Michał (KS Carbo Gliwice)

Czekaj Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Dobrzyński Artur (ŁTS Łabędy)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Ferdyan Tomasz (MKS Concordia Knurów)

Frey Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gogolok Piotr (ŁTS Łabędy)

Gorecko Karol (MKS Zaborze Zabrze)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Góralczyk Wojciech (MKS Concordia Knurów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Hałas Patryk (MKS Concordia Knurów)

Ignacek Szymon (ŁTS Łabędy)

Joszko Jakub (MKS Zaborze)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Klak Dominik (KS Zamkowiec Toszek)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kowal Przemysław (LKS Orzeł Stanica)

Kowalski Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Kowol Aleksander (LKS Orzeł Stanica)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Krusiński Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Kuliński Łukasz (KS Carbo Gliwice)

Kusiak Mateusz (LKS Orzeł Stanica)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Ludera Jarosław (KS Carbo Gliwice)

Luka Jarosław  (PKS Ruch Kozłów)

Łytek Michał (PKS Ruch Kozłów)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Majerowski Dawid (ŁTS Łabędy)

Michalski Zdzisław (KS Carbo Gliwice)

Michniewski Miron (MKS Concordia Knurów)

Miękina Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Mikusz Mariusz (LKS Gwiazd Chudów)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Momot Adam (MKS Concordia Knurów)

Nowak Arkadiusz (KS Start Sierakowice)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawlas Bolesław (MKS Zaborze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Rzeźniczek Dawid (KS Burza Borowa Wieś)

Sacher Rafał (KS Zamkowiec Toszek)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Sodel Zbigniew (KS Carbo Gliwice)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Sudoł Cezary (SKS Gwarek Zabrze)

Szaton Maciej (MKS Zaborze)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Tatrynowicz Dominik (LKS Młodość Rudno)

Twaruszka Łukasz (MKS Zaborze)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Waszak Michał (LKS Orzeł Stanica)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Zwiernik Kamil (LKS Młodość Rudno)

Zwiernik Oskar (LKS Młodość Rudno)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

2 bramki

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

1 bramka

Bieniek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giemza Kamil (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kaliński Łukasz (KS Carbo Gliwice)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Łajszczak Grzegorz (LKS Naprzód Żernica)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Olejniczak Wojciech (KS Carbo Gliwice)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (LKS Młodość Rudno)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)