Seniorzy

XXIV KOLEJKA – 1-2 czerwca 2019 r.

4/06/2019 22:59 Barbara Knebel

KS Orły Bojszów – LKS Wilki II Wilcza 4:1
(Waldemar Gruca 2, Eliasz Pelz, Marcin Bednorz – Radosław Bujok)

UKS Quo Vadis Makoszowy – PKS Ruch II Kozłów 6:2
(Mariusz Zawadzki, Tomasz Bekier, Tomasz Waniek, Mateusz Mrozek 2, Adam Szczyrba – Marcin Granda, Roman Kubik)

KS Drama Kamieniec – LKS Naprzód Świbie 4:3
(Paweł Pigulla 2, Marek Król, Marian Marcinkiewicz – Łukasz Rygol 2, Krzysztof Gryboś)

LKS 45 Bujaków – LKS Amator Rudziniec 2:3
(Dominik Woźnica, Karol Sabik – Mateusz Czaja, Marcin Rembelski 2)

LKS Victoria Pilchowice – KS Piast Pawłów 2:3
(samobójcza Paweł Polak, Mikołaj Ogaza, Cristian Cucu – Artur Grabowski 2)

LKS Tempo Paniówki – LKS Pogoń Ziemięcice 4:2
(samobójcza Grzegorz Konopka, Kacper Brosz, Oskar Jendrychowski, Adam Pawlas, Mateusz Woźnica – Damian Wróbel)

GKS Walka Zabrze – LKS Start Kleszczów 1:0
(Rafał Jankowski)


  1. LKS Tempo Paniówki 24 55 80-26
  2. GKS Walka Zabrze 24 54 55-28
  3. UKS Quo Vadis Makoszowy 24 48 75-49
  4. KS Drama Kamieniec 24 38 48-52
  5. LKS Start Kleszczów 24 38 59-45
  6. LKS Victoria Pilchowice 24 36 61-50
  7. LKS Naprzód Świbie 24 31 53-49
  8. KS Piast Pawłów 24 31 41-42
  9. LKS Pogoń Ziemięcice 24 29 39-47
  10. LKS Wilki II Wilcza 24 27 37-59
  11. PKS Ruch II Kozłów 24 25 52-67
  12. LKS Amator Rudziniec 24 25 32-65
  13. LKS 45 Bujaków 24 22 46-74
  14. KS Orły Bojszów 24 19 41-66

23 bramek

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy) 

21 bramek

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

20 bramek

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

19 bramek

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

15 bramek

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

14 bramek

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

13 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

12 bramek

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

11 bramek

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

10 bramek

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

9 bramek

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

8 bramek

Pawlas Adam (LKS Tempo Paniówki)

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

7 bramek

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

6 bramek

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Petzelt Piotr (GKS Walka Zabrze)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

5 bramek

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Gryboś Krzysztof (LKS Naprzód Świbie)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

4 bramki

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Cucu Cristian (LKS Victoria Pilchowice)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Jędrzej Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Król Mateusz (PKS Ruch II Kozłów)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Szczyrba Adam (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Zmitrowicz Rafał (KS Drama Kamieniec)

3 bramki

Bartos Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Chlebik Sebastian (PKS Ruch II Kozłów)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Górski Michał (KS Piast Pawłów)

Hibner Michał (GKS Walka Zabrze)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Jóźwik Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Matuszek Martin (LKS Amator Rudziniec)

Mętel Łukasz(LKS Amator Rudziniec)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Moneta Marek (KS Orły Bojszów)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Ogaza Mikołaj (LKS Victoria Pilchowice)

Operskalski Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Przychodzki Maciej (KS Piast Pawłów)

Rostkowski Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Sigmundczyk Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

Wierzbicki Tomasz (KS Drama Kamieniec)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Cebula Michał (KS Piast Pawłów)

Dudek Artur (LKS Wilki II Wilcza)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Jendrycik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Kionka Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Nowak Przemysław (GKS Walka Zabrze)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Pawlik Jan (LKS Tempo Paniówki)

Pigulla Marcin (KS Drama Kamieniec)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Rembelski Marcin (LKS Amator Rudziniec)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szeliga Łukasz (KS Piast Pawłów)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch II Kozłów)

1 bramka

Barabasz Krystian (KS Orły Bojszów)

Bednorz Marcin (KS Orły Bojszów)

Bieniek Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Bil Tomasz (KS Piast Pawłów)

Błaszczyk Artur (KS Drama Kamieniec)

Bogdański Patryk (LKS Wilki II Wilcza)

Brosz Kacper (LKS Tempo Paniówki)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Fyrnys Michał (KS Orły Bojszów)

Górski Adam (KS Carbo Gliwice)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Iwan Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Jurzysta Mateusz (GKS Walka Zabrze)

Kalka Mateusz (LKS Naprzód Świbie)

Kapusta Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Karaś Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Kashevar Denys (LKS Pogoń Ziemęcice)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Kłopeć Arkadiusz (LKS Start Kleszczów)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Król Marek (KS Drama Kamieniec)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kubik Roman (PKS Ruch II Kozłów)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Letkiewicz Marcin (GKS Walka Zabrze)

Łukasiak Rafał (KS Drama Kamieniec)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Makselon Rafał (LKS Start Kleszczów)

Małek Barłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Matzner Łukasz (LKS Naprzód Swibie)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Panek Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Pawletka Dawid (KS Orły Bojszów)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Proksza Sebastian (KS Orły Bojszów)

Raczyński Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Różacki Jacek (PKS Ruch II Kozłów)

Sieja Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szmidt Marcin (LKS Wilki II Wilcza)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Szpiech Kamil (KS Piast Pawłów)

Szuter Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Turek Bogdan (KS Piast Pawłów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Warczachowski Kamil (GKS Walka Zabrze)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Wieczorek Piotr (PKS Ruch II Kozłów)

Wiesławski Dominik (KS Orły Bojszów)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Samobójcza

2 bramki

Grygierek Jarosław (KS Piast Pawłów)

1 bramka

Bartoszek Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Bąkowski Grzegorz (LKS Wilki II Wilcza)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Lewandowski Janusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Marcinek Mariusz (KS Orły Bojszów)

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)