Seniorzy

XXV KOLEJKA – 8-9 czerwca 2019 r.

11/06/2019 07:07 Barbara Knebel

LKS Amator Rudziniec – LKS Victoria Pilchowice 1:2
(Mateusz Czaja – Mikołaj Ogaza, Daniel Witkowski)

UKS Quo Vadis Makoszowy – GKS Walka Zabrze 3:0
(Tomasz Waniek, Mariusz Zawadzki 2)

KS Piast Pawłów – LKS Tempo Paniówki 3:0
(Szymon Bendkowski, Mateusz Rogulski, Maciej Przychodzki)

PKS Ruch II Kozłów – KS Drama Kamieniec 6:1
(Jakub Borkowski, Łukasz Borkowski 3, Marcin Granda 2 – Przemysław Orzeszek)

LKS Naprzód Świbie – KS Orły Bojszów 4:0
(Krzysztof Gryboś, Jacek Mikołaj Jendrysik, Andrzej Zienć 2)

LKS Pogoń Ziemięcice – LKS Start Kleszczów 4:4
(Damian Wróbel 2, Paweł Łabiak 2 – Rafał Makselon, Aleksander Przybylski, Rafał Szwed, Mark Drzyzga)

LKS Wilki II Wilcza – LKS 45 Bujaków 2:9
(Patryk Bogdański, Damian Mnochy – Nikolas Tomecki 2, Karol Sabik 4, Simon Vigouroux 3)


  1. LKS Tempo Paniówki 25 55 80-29
  2. GKS Walka Zabrze 25 55 55-31
  3. UKS Quo Vadis Makoszowy 25 51 78-49
  4. LKS Victoria Pilchowice 25 39 63-51
  5. LKS Start Kleszczów 25 39 63-49
  6. KS Drama Kamieniec 25 38 49-58
  7. LKS Naprzód Świbie 25 34 57-49
  8. KS Piast Pawłów 25 34 44-42
  9. LKS Pogoń Ziemięcice 25 30 43-51
  10. PKS Ruch II Kozłów 25 28 58-68
  11. LKS Wilki II Wilcza 25 27 39-68
  12. LKS Amator Rudziniec 25 25 33-67
  13. LKS 45 Bujaków 25 25 55-76
  14. KS Orły Bojszów 25 19 41-70

25 bramek

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy) 

23 bramki

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

21 bramek

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

15 bramek

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

14 bramek

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

13 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

12 bramek

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

11 bramek

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

9 bramek

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

8 bramek

Pawlas Adam (LKS Tempo Paniówki)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

7 bramek

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

6 bramek

Gryboś Krzysztof (LKS Naprzód Świbie)

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Petzelt Piotr (GKS Walka Zabrze)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

5 bramek

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

4 bramki

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Cucu Cristian (LKS Victoria Pilchowice)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Jędrzej Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Król Mateusz (PKS Ruch II Kozłów)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Ogaza Mikołaj (LKS Victoria Pilchowice)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Przychodzki Maciej (KS Piast Pawłów)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Szczyrba Adam (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Zmitrowicz Rafał (KS Drama Kamieniec)

3 bramki

Bartos Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Chlebik Sebastian (PKS Ruch II Kozłów)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Górski Michał (KS Piast Pawłów)

Hibner Michał (GKS Walka Zabrze)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Jendrysik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jóźwik Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Matuszek Martin (LKS Amator Rudziniec)

Mętel Łukasz(LKS Amator Rudziniec)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Moneta Marek (KS Orły Bojszów)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Operskalski Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Rostkowski Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Sigmundczyk Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

Wierzbicki Tomasz (KS Drama Kamieniec)

Vigouroux Simon (LKS 45 Bujaków)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Bogdański Patryk (LKS Wilki II Wilcza)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Cebula Michał (KS Piast Pawłów)

Dudek Artur (LKS Wilki II Wilcza)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Kionka Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Makselon Rafał (LKS Start Kleszczów)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Nowak Przemysław (GKS Walka Zabrze)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Pawlik Jan (LKS Tempo Paniówki)

Pigulla Marcin (KS Drama Kamieniec)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Rembelski Marcin (LKS Amator Rudziniec)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szeliga Łukasz (KS Piast Pawłów)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch II Kozłów)

1 bramka

Barabasz Krystian (KS Orły Bojszów)

Bednorz Marcin (KS Orły Bojszów)

Bendkowski Szymon (KS Piast Pawłów)

Bieniek Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Bil Tomasz (KS Piast Pawłów)

Błaszczyk Artur (KS Drama Kamieniec)

Brosz Kacper (LKS Tempo Paniówki)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Fyrnys Michał (KS Orły Bojszów)

Górski Adam (KS Carbo Gliwice)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Iwan Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Jurzysta Mateusz (GKS Walka Zabrze)

Kalka Mateusz (LKS Naprzód Świbie)

Kapusta Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Karaś Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Kashevar Denys (LKS Pogoń Ziemęcice)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Kłopeć Arkadiusz (LKS Start Kleszczów)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Król Marek (KS Drama Kamieniec)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kubik Roman (PKS Ruch II Kozłów)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Letkiewicz Marcin (GKS Walka Zabrze)

Łukasiak Rafał (KS Drama Kamieniec)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Małek Barłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Matzner Łukasz (LKS Naprzód Swibie)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Panek Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Pawletka Dawid (KS Orły Bojszów)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Proksza Sebastian (KS Orły Bojszów)

Raczyński Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Różacki Jacek (PKS Ruch II Kozłów)

Sieja Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szmidt Marcin (LKS Wilki II Wilcza)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Szpiech Kamil (KS Piast Pawłów)

Szuter Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Turek Bogdan (KS Piast Pawłów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Warczachowski Kamil (GKS Walka Zabrze)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Wieczorek Piotr (PKS Ruch II Kozłów)

Wiesławski Dominik (KS Orły Bojszów)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Samobójcza

2 bramki

Grygierek Jarosław (KS Piast Pawłów)

1 bramka

Bartoszek Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Bąkowski Grzegorz (LKS Wilki II Wilcza)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Lewandowski Janusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Marcinek Mariusz (KS Orły Bojszów)

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)