Seniorzy

XXI Kolejka – 8-9 czerwca 2019 r.

11/06/2019 08:02 Barbara Knebel

LKS Leśnik Łącza – MKS Concordia II Knurów 2:12
(Dawid Kaczmarek 2, samobójcza Piotr Marondel – Daniel Ceremuga 2, Daniel Antonowicz, Patryk Hałas, Rafał Bogusz, Adam Momot 4, Michał Nowosielski 2)

LKS Orzeł Paczyna – LKS Tempo II Paniówki 6:0
(Robert Kościelny, Łukasz Kozik, Marek Gurowiec, Tomasz Wolny 3)

KS Korona Bargłówka – LKS Ślązak Bycina 2:4
(Patryk Kionka, Marco Rapsiewicz – Tadeusz Sztorc, Marek Skoczylas, Sławomir Kaczmarczyk, Kamil Kucharski)

KS Burza II Borowa Wieś – LKS Naprzód Łubie 0:1
(Mariusz Dziambor)

MSPN Górnik Zabrze – KS Sośnica II Gliwice 5:2
(Mariusz Chabierski, Dawid Boni 2, Grzegorz Galusek 2 – Gabreil Ciechański, Dawid Górski)


  1. LKS Orzeł Paczyna 20 48 78-34
  2. LKS Ślązak Bycina 19 47 59-26
  3. MKS Concordia II Knurów 19 36 76-53
  4. FC Kłodnica Gliwice 19 33 58-38
  5. KS Sośnica II Gliwice 19 32 53-34
  6. MSPN Górnik Zabrze 19 26 46-46
  7. KS Burza II Borowa Wieś 19 21 37-47
  8. LKS Naprzód Łubie 19 19 22-38
  9. LKS Leśnik Łącza 19 17 41-77
  10. KS Korona Bargłówka 19 16 44-58
  11. LKS Tempo II Paniówki 19 8 19-82

22 bramek

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

19 bramek

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)

15 bramek

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)        

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

14 bramek

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

13 bramek

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

12 bramek

Wolny Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

11 bramek

Latak Adam (LKS Orzeł Paczyna)

10 bramek

Niemira Karol (KS Burza II Borowa Wieś)

Paciorek Kacper (MSPN Górnik Zabrze)

Prądzyński Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

9 bramek

Boni Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Nowosielski Michał (MKS Concordia II Knurów)

8 bramek

Kaczmarek Dawid (LKS Leśnik Łącza)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Pupek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

7 bramek

Konkel Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Kurylak Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Orylski Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Placek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

6 bramek

Adamski Daniel (LKS Ślązak Bycina)

5 bramek

Ceremuga Daniel (MKS Concordia II Knurów)

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Michniewski Miron (MKS Concordia II Knurów)

4 bramki

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Galański Karol (LKS Tempo II Paniówki)

Goły Dariusz (LKS Tempo II Paniówki)

Krok Denis (LKS Naprzód Łubie)

Kubacki Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Materla Kamil (LKS Ślązak Bycina)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

3 bramki

Burda Kamil (LKS Naprzód Łubie)

Chabierski Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Cygan Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Górka Krzysztof (MKS Concordia II Knurów)

Górski Dawid (KS Sośnica II Gliwice)

Gurowiec Marek (LKS Orzeł Paczyna)

Hałas Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Kozik Łukasz (LKS Orzeł Paczyna)

Mijas Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Mrowiec Karol (KS Korona Bargłówka)

Ochab Łukasz (LKS Leśnik Łącza)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

2 bramki

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Ambicki Adrian (FC Kłodnica Gliwice)

Bielecki Łukasz (LKS Ślązak Bycina)

Błaszków Przemysław (LKS Leśnik Łącza)

Dusza Bartłomiej (KS Korona Bargłówka)

Dziambor Mariusz (LKS Naprzód Łubie)

Galusek Grzegorz (MSPN Górnik Zabrze)

Gerlich Adam (LKS Naprzód Łubie)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Holewa Dominik (MSPN Górnik Zabrze)

Kaminiorz Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Kępka Dawid (LKS Naprzód Łubie)

Kowalski Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Krawczyk Mateusz (KS Burza II Borowa Wieś)

Krupa Mateusz (LKS Orzeł Paczyna)

Krzyżyk Jeremiasz (LKS Naprzód  Łubie)

Kureczko Adam (KS Sośnica II Gliwice)

Kureczko Wojciech (KS Sośnica II Gliwice)

Lewandowski Daniel (LKS Tempo II Paniówki)

Lutecki Beniamin (KS Sośnica II Gliwice)

Łukasik Michał (MSPN Górnik Zabrze)

Maiwald Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Meżykowski Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Mila Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Pławszewski Rafał (LSK Naprzód Łubie)

Podgórski Radosław (LKS Leśnik Łącza)

Rochowicz Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Rutka Karol (LKS Orzeł Paczyna)

Smaga Kamil (KS Sośnica II Gliwice)

Winiarczyk Kacper  (MKS Concordia II Knurów)

Ziętek Bartłomiej (KS Sośnica II Gliwice)

1 bramka

Adamczyk Arkadiusz (MKS Concordia II Knurów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia II Knurów)

Bizoń Piotr (KS Burza II Borowa Wieś)

Bogusz Rafał (MKS Concordia II Knurów)

Brycht Aleksander (LKS Orzeł Paczyna)

Buchta Błażej (LKS Ślązak Bycina)

Ciechański Gabreil (KS Sośnica II Gliwice)

Czaja Radosław (LKS Tempo II Paniówki)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Dembski Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Fraszewski Patryk (LKS Tempo II Paniówki)

Górecki Adrian (MSPN Górnik Zabrze)

Górski Bartosz (KS Sośnica II Gliwice)

Haja Szymon (KS Burza II Borowa Wieś)

Hawryliuk Dmytro (KS Sośnica II Gliwice)

Jasiński Jędrzej (KS Sośnica II Gliwice))

Jasiuwan Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Jonczyk Marek (KS Burza II Borowa Wieś)

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo II Paniówki)

Kałuża Michał (LKS Naprzód Łubie)

Karolczyk Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica II Gliwice)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Kijonka Wojciech (KS Korona Bargłówka)

Kinder Denis (KS Burza II Borowa Wieś)

Kionka Patryk (KS Korona Bargłówka)

Kościelny Robert (LKS Orzeł Paczyna)

Kucharski Kamil (LKS Ślązak Bycina)

Kureczko Piotr (KS Sośnica II Gliwice)

Kusz Michał (KS Burza II Borowa Wieś)

Kuś Szymon (LKS Tempo II Paniówki)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Machulik Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Makselon Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Malczak Patryk (LKS Orzeł Paczyna)

Matula Tomasz (LKS Tempo II Paniówki)

Młodzieniewski Denis (MSPN Górnik Zabrze)

Pawlas Adam (LKS Tempo II Paniówki)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Piontek Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Przybyła Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Rozental Dawid (MKS Concordia II Knurów)

Skoczylas Robert (LKS Ślązak Bycina)

Skrzypiński Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Sobotta  Tomasz (LKS Leśnik Łącza)

Solosz Jakub (KS Burza II Borowa Wieś)

Sobek Remigiusz (KS Sośnica II Gliwice)

Sonek Wojciech (MKS Concordia II Knurów)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Szary Paweł (LKS Tempo II Paniówki)

Szczurek Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szubrycht Łukasz (KS Sośnica II Gliwice)

Sztorc Tadeusz (LKS Ślązak Bycina)

Szymoszek Wojciech (LKS Tempo II Paniówki)

Warzyc Bogdan (LKS Ślązak Bycina)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Wiącek Tomasz (FC Kłodnica Gliwice)

Wiśniowski Tomasz (KS Burza II Borowa Wieś)

Wołosz Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Zamożniewicz Daniel (KS Sośnica II Gliwice)

Zappa Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Zasuń Krystian (MSPN Górnik Zabrze)

Zawadzki Adam (MKS Concordia II Knurów)

Zroski Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Samobójcza

1 bramka

Boroń Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Czaja Radosław (LKS Tempo II Paniówki)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Krygier Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Marondel Piotr (LKS Leśnik Łącza)

Przybilla Dawid (KS Korona Bargłówka)

Stawiarz Sebastian (MSPN Górnik Zabrze)

Zasuń Krystian (MSPN Górnik Zabrze)

Zawadzki Adam (MKS Concordia II Knurów)