Seniorzy

XXXIII KOLEJKA – 11-12 czerwca 2019r.

15/06/2019 08:12 Barbara Knebel

LKS Sokół Łany Wielkie – LKS Zryw Radonia 2:1
(Wojciech Słapiński, Tomasz Matuszek – Michał Sałek)

KS Zamkowiec Toszek – MKS Concordia Knurów 0:4
(Grzegorz Górka 3, Patryk Nalepa)

KS Społem Zabrze – PKS Ruch Kozłów 0:2
(Łukasz Borkowski, Paweł Zajączkowski)

MKS Zaborze – KS Start Sierakowice 0:1
(Łukasz Janczarek)

KS Carbo Gliwice – LKS Młodość Rudno 3:5
(Zbigniew Sodel, Jakub Stryjek, Jarosław Ludera – Sebastian Prochota 2, Mirosław Nowak 3)

LKS Gwiazda Chudów – ŁTS Łabędy 2:1
(Patrycjusz Botor, Mateusz Adamczyk – Sławomir Kantor)

LKS Olimpia Pławniowice – LKS Orzeł Stanica 3:1
(Marek Nandzik 2, Łukasz Wróbel – Dawid Jedziniak)

LKS Naprzód Żernica – SKS Gwarek Zabrze 5:1
(Jacek Kęsik, Michał Zieliński, Łukasz Balon 2, Paweł Madej – Kamil Gałęziok)


  1. ŁTS Łabędy 31 68 95-34
  2. MKS Concordia Knurów 31 64 87-34
  3. LKS Gwiazda Chudów 31 61 76-37
  4. KS Burza Borowa Wieś 31 55 75-61
  5. LKS Naprzód Żernica 31 55 68-45
  6. KS Start Sierakowice 31 53 82-66
  7. LKS Młodość Rudno 31 51 71-64
  8. LKS Olimpia Pławniowice 32 45 49-54
  9. LKS Sokół Łany Wielkie 31 45 67-77
  10. MKS Zaborze 31 45 57-56
  11. LKS Zryw Radonia 31 42 59-57
  12. SKS Gwarek Zabrze 31 41 41-41
  13. KS Zamkowiec Toszek 31 37 60-72
  14. PKS Ruch Kozłów 31 34 57-68
  15. KS Carbo Gliwice 31 21 40-102
  16. LKS Orzeł Stanica 31 20 41-93
  17. KS Społem Zabrze 31 13 34-98

34 bramek

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

33 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

27 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

25 bramek

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

22 bramek

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

21 bramek

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

20 bramek

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

19 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

17 bramek

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

15 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Podyma Jakub (MKS Zaborze Zabrze)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

14 bramek

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

13 bramek

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

12 bramek

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

11 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

10 bramek

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

9 bramek

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Lemieszko Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

8 bramek

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

7 bramek

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Łysiak Kamil (KS Społem Zabrze)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

5 bramek

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Szafraniec Szymon (KS Zamkowiec Toszek)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

4 bramki

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dobrzyński Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Jóźwiak Przemysław (LKS Młodość Rudno)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kęsik Jacek (LKS Naprzód Żernica)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Zieliński Michał (LKS Naprzód Żernica)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Chojnacki Marek (KS Carbo Gliwice)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Geniusz Radosław (KS Start Sierakowice)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Mikita Grzegorz (KS Star Sierakowice)

Mosgalik Rafał (MKS Zaborze)

Niebrzydowski Patryk (LKS Naprzód Żernica)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pająk Damian (ŁTS Łabędy)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sieja Szymon (PKS Ruch Kozłów)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

2 bramki

Bednarek Sebastian (LKS Olimpia Pławniowice)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice/LKS Naprzód Żernica)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Gałęziok Kamil (SKS Gwarek Zabrze)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kokoszka Marek (LKS Zryw Radonia)

Kominiak Adrian (MKS Concordia Knurów)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kowalski Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Ludera Jarosław (KS Carbo Gliwice)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Matuszek Tomasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Mikusz Mariusz (LKS Gwiazd Chudów)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Napierała Szymon  (LKS Naprzód Żernica)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Nowak Arkadiusz (KS Start Sierakowice)

Olejniczak Wojciech (KS Carbo Gliwice)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Płonka Łukaz (LKS Gwiazda Chudów)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Pupek Daniel (KS Burza Borowa Wieś)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Sodel Zbigniew (KS Carbo Gliwice)

Sokołowski Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szwajnoch Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zaczkowski Tomasz (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Borawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Brodziński Sebastian (LKS Orzeł Stanica)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Cygnarowski Michał (KS Carbo Gliwice)

Czekaj Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Dobrzyński Artur (ŁTS Łabędy)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Ferdyan Tomasz (MKS Concordia Knurów)

Frey Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gogolok Piotr (ŁTS Łabędy)

Gorecko Karol (MKS Zaborze Zabrze)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Góralczyk Wojciech (MKS Concordia Knurów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Hałas Patryk (MKS Concordia Knurów)

Ignacek Szymon (ŁTS Łabędy)

Joszko Jakub (MKS Zaborze)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Klak Dominik (KS Zamkowiec Toszek)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Kowal Przemysław (LKS Orzeł Stanica)

Kowalski Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Kowol Aleksander (LKS Orzeł Stanica)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Krusiński Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Kuliński Łukasz (KS Carbo Gliwice)

Kusiak Mateusz (LKS Orzeł Stanica)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Luka Jarosław  (PKS Ruch Kozłów)

Łytek Michał (PKS Ruch Kozłów)

Majerowski Dawid (ŁTS Łabędy)

Michalski Zdzisław (KS Carbo Gliwice)

Michniewski Miron (MKS Concordia Knurów)

Miękina Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Momot Adam (MKS Concordia Knurów)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawlas Bolesław (MKS Zaborze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Rzeźniczek Dawid (KS Burza Borowa Wieś)

Sacher Rafał (KS Zamkowiec Toszek)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Skrzyniarz Oskar (MKS Zaborze)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Sudoł Cezary (SKS Gwarek Zabrze)

Szaton Maciej (MKS Zaborze)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Tatrynowicz Dominik (LKS Młodość Rudno)

Twaruszka Łukasz (MKS Zaborze)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Waszak Michał (LKS Orzeł Stanica)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Zajączkowski Paweł (PKS Ruch Kozłów)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Zwiernik Kamil (LKS Młodość Rudno)

Zwiernik Oskar (LKS Młodość Rudno)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

2 bramki

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

1 bramka

Bieniek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giemza Kamil (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kaliński Łukasz (KS Carbo Gliwice)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Łajszczak Grzegorz (LKS Naprzód Żernica)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Olejniczak Wojciech (KS Carbo Gliwice)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rygol Krzysztof (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (LKS Młodość Rudno)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)