Seniorzy

XXII Kolejka – 15-16 czerwca 2019 r.

16/06/2019 22:16 Barbara Knebel

MKS Concordia II Knurów – FC Kłodnica Gliwice 0:6
(Maciej Marchlewski, Marek Składaniec, Daniel Cygan, Daniel Sromek 3)

LKS Ślązak Bycina – KS Sośnica II Gliwice 4:3
(Łukasz Bielecki, Kamil Materla – samobójcza Gabreil Ciechański 2, Dawid Górski, Bartosz Górski, Mateusz Pala)

LKS Tempo II Paniówki – KS Burza II Borowa Wieś 5:3
(Dawid Gaweł, Bartłomiej Jóźwik 2, Marek Świątek, Dariusz Goły – Mateusz Krawczyk, Jakub Solosz, Denis Kinder)

MSPN Górnik Zabrze – LKS Leśnik Łącza 7:1
(Grzegorz Galusek, Dawid Boni 2, Dawid Makselon, Dawid Majewski 2 – samobójcza Szymon Franz, Łukasz Ochab)

LKS Naprzód Łubie – KS Korona Bargłówka 1:2
(Dawid Kępka – Marco Rapsiewicz, Michał Aksamitowski)


  1. LKS Ślązak Bycina 20 50 63-29
  2. LKS Orzeł Paczyna 20 48 78-34
  3. FC Kłodnica Gliwice 20 3 64-38
  4. MKS Concordia II Knurów 20 36 76-59
  5. KS Sośnica II Gliwice 20 32 56-38
  6. MSPN Górnik Zabrze 20 29 53-47
  7. KS Burza II Borowa Wieś 20 21 40-52
  8. KS Korona Bargłówka 20 19 46-59
  9. LKS Naprzód Łubie 20 19 23-40
  10. LKS Leśnik Łącza 20 17 42-84
  11. LKS Tempo II Paniówki 20 11 24-85

23 bramek

RAPSIEWICZ MARCO (KS Korona Bargłówka)

19 bramek

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)

18 bramek

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

15 bramek

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)        

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)

14 bramek

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

13 bramek

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

12 bramek

Wolny Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

11 bramek

Boni Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Latak Adam (LKS Orzeł Paczyna)

10 bramek

Niemira Karol (KS Burza II Borowa Wieś)

Paciorek Kacper (MSPN Górnik Zabrze)

Prądzyński Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

9 bramek

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Nowosielski Michał (MKS Concordia II Knurów)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

8 bramek

Kaczmarek Dawid (LKS Leśnik Łącza)

Pupek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

7 bramek

Konkel Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Kurylak Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Orylski Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Placek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

6 bramek

Adamski Daniel (LKS Ślązak Bycina)

5 bramek

Ceremuga Daniel (MKS Concordia II Knurów)

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Goły Dariusz (LKS Tempo II Paniówki)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Materla Kamil (LKS Ślązak Bycina)

Michniewski Miron (MKS Concordia II Knurów)

4 bramki

Cygan Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Galański Karol (LKS Tempo II Paniówki)

Górski Dawid (KS Sośnica II Gliwice)

Krok Denis (LKS Naprzód Łubie)

Kubacki Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Ochab Łukasz (LKS Leśnik Łącza)

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

3 bramki

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Bielecki Łukasz (LKS Ślązak Bycina)

Burda Kamil (LKS Naprzód Łubie)

Chabierski Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Galusek Grzegorz (MSPN Górnik Zabrze)

Górka Krzysztof (MKS Concordia II Knurów)

Gurowiec Marek (LKS Orzeł Paczyna)

Hałas Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Kępka Dawid (LKS Naprzód Łubie)

Kozik Łukasz (LKS Orzeł Paczyna)

Krawczyk Mateusz (KS Burza II Borowa Wieś)

Mijas Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Mrowiec Karol (KS Korona Bargłówka)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

2 bramki

Ambicki Adrian (FC Kłodnica Gliwice)

Błaszków Przemysław (LKS Leśnik Łącza)

Dusza Bartłomiej (KS Korona Bargłówka)

Dziambor Mariusz (LKS Naprzód Łubie)

Gerlich Adam (LKS Naprzód Łubie)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Górski Bartosz (KS Sośnica II Gliwice)

Holewa Dominik (MSPN Górnik Zabrze)

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo II Paniówki)

Kaminiorz Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Kinder Denis (KS Burza II Borowa Wieś)

Kowalski Jakub (MSPN Górnik Zabrze)

Krupa Mateusz (LKS Orzeł Paczyna)

Krzyżyk Jeremiasz (LKS Naprzód  Łubie)

Kureczko Adam (KS Sośnica II Gliwice)

Kureczko Wojciech (KS Sośnica II Gliwice)

Lewandowski Daniel (LKS Tempo II Paniówki)

Lutecki Beniamin (KS Sośnica II Gliwice)

Łukasik Michał (MSPN Górnik Zabrze)

Maiwald Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Majewski Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Makselon Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Meżykowski Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Mila Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Pławszewski Rafał (LSK Naprzód Łubie)

Podgórski Radosław (LKS Leśnik Łącza)

Rochowicz Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Rutka Karol (LKS Orzeł Paczyna)

Smaga Kamil (KS Sośnica II Gliwice)

Solosz Jakub (KS Burza II Borowa Wieś)

Winiarczyk Kacper  (MKS Concordia II Knurów)

Ziętek Bartłomiej (KS Sośnica II Gliwice)

1 bramka

Adamczyk Arkadiusz (MKS Concordia II Knurów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia II Knurów)

Bizoń Piotr (KS Burza II Borowa Wieś)

Bogusz Rafał (MKS Concordia II Knurów)

Brycht Aleksander (LKS Orzeł Paczyna)

Buchta Błażej (LKS Ślązak Bycina)

Ciechański Gabreil (KS Sośnica II Gliwice)

Czaja Radosław (LKS Tempo II Paniówki)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Dembski Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Fraszewski Patryk (LKS Tempo II Paniówki)

Gaweł Dawid (LKS Tempo II Paniówki)

Górecki Adrian (MSPN Górnik Zabrze)

Haja Szymon (KS Burza II Borowa Wieś)

Hawryliuk Dmytro (KS Sośnica II Gliwice)

Jasiński Jędrzej (KS Sośnica II Gliwice))

Jasiuwan Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Jonczyk Marek (KS Burza II Borowa Wieś)

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo II Paniówki)

Kałuża Michał (LKS Naprzód Łubie)

Karolczyk Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica II Gliwice)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Kijonka Wojciech (KS Korona Bargłówka)

Kionka Patryk (KS Korona Bargłówka)

Kościelny Robert (LKS Orzeł Paczyna)

Kucharski Kamil (LKS Ślązak Bycina)

Kureczko Piotr (KS Sośnica II Gliwice)

Kusz Michał (KS Burza II Borowa Wieś)

Kuś Szymon (LKS Tempo II Paniówki)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Machulik Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Malczak Patryk (LKS Orzeł Paczyna)

Marchlewski Maciej (FC Kłodnica Gliwice)

Matula Tomasz (LKS Tempo II Paniówki)

Młodzieniewski Denis (MSPN Górnik Zabrze)

Pawlas Adam (LKS Tempo II Paniówki)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Piontek Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Przybyła Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Rozental Dawid (MKS Concordia II Knurów)

Składaniec Marek (FC Kłodnica Gliwice)

Skoczylas Robert (LKS Ślązak Bycina)

Skrzypiński Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Sobotta  Tomasz (LKS Leśnik Łącza)

Sobek Remigiusz (KS Sośnica II Gliwice)

Sonek Wojciech (MKS Concordia II Knurów)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Szary Paweł (LKS Tempo II Paniówki)

Szczurek Tomasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szubrycht Łukasz (KS Sośnica II Gliwice)

Sztorc Tadeusz (LKS Ślązak Bycina)

Szymoszek Wojciech (LKS Tempo II Paniówki)

Świątek Marek (LKS Tempo II Paniówki)

Warzyc Bogdan (LKS Ślązak Bycina)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Wiącek Tomasz (FC Kłodnica Gliwice)

Wiśniowski Tomasz (KS Burza II Borowa Wieś)

Wołosz Dawid (LKS Ślązak Bycina)

Zamożniewicz Daniel (KS Sośnica II Gliwice)

Zappa Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Zasuń Krystian (MSPN Górnik Zabrze)

Zawadzki Adam (MKS Concordia II Knurów)

Zroski Mateusz (MSPN Górnik Zabrze)

Samobójcza

2 bramki

Ciechański Gabreil (KS Sośnica II Gliwice)

1 bramka

Boroń Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Czaja Radosław (LKS Tempo II Paniówki)

Franz Szymon (LKS Leśnik Łącza)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Krygier Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Marondel Piotr (LKS Leśnik Łącza)

Przybilla Dawid (KS Korona Bargłówka)

Stawiarz Sebastian (MSPN Górnik Zabrze)

Zasuń Krystian (MSPN Górnik Zabrze)

Zawadzki Adam (MKS Concordia II Knurów)