Seniorzy

XXVI KOLEJKA – 15-16 czerwca 2019 r.

17/06/2019 17:26 Barbara Knebel

KS Drama Kamieniec – UKS Quo Vadis Makoszowy 0:1
(Tomasz Waniek)

LKS Tempo Paniówki – LKS Amator Rudziniec 6:1
(Oskar Jendrychowski 3, Paweł Brosz, Adam Pawlas, Mateusz Woźnica, samobójcza Mateusz Woźnica)

LKS Start Kleszczów – KS Piast Pawłów 2:0
(Marek Drzyzga 2)

KS Orły Bojszów – PKS Ruch II Kozłów 0:5
(Jakub Kasperek, Szymon Sieja, Marcin Granda 2, Sebastian Chlebik)

LKS 45 Bujaków – LKS Naprzód Świbie 3:4
(Paweł Tomecki, Karol Sabik 2 – Krzysztof Gryboś 4)

LKS Victoria Pilchowice – LKS Wilki II Wilcza 7:3
(Mikołaj Ogaza 5, Piotr Adaszyński, Mariusz Józefowicz – Radosław Bujok, Damian Mnochy, Dawid Więckowski)

GKS Walka Zabrze – LKS Pogoń Ziemięcice 11:0
(Michał Hutka 2, Marcin Janocha, Piotr Petzelt, Łukasz Krystaszek, Michał Hibner 2, Przemysław Nowak, Grzegorz Bilski, Marcin Letkiewicz, Rafał Jankowski)


  1. LKS Tempo Paniówki 26 58 86-30
  2. GKS Walka Zabrze 26 57 66-31
  3. UKS Quo Vadis Makoszowy 26 54 79-49
  4. LKS Victoria Pilchowice 26 42 70-54
  5. LKS Start Kleszczów 26 42 65-49
  6. KS Drama Kamieniec 26 38 49-59
  7. LKS Naprzód Świbie 26 37 61-52
  8. KS Piast Pawłów 26 34 44-44
  9. PKS Ruch II Kozłów 26 31 63-68
  10. LKS Pogoń Ziemięcice 26 30 43-62
  11. LKS Wilki II Wilcza 26 27 42-75
  12. LKS Amator Rudziniec 26 25 34-73
  13. LKS 45 Bujaków 26 25 58-80
  14. KS Orły Bojszów 26 19 41-75

25 bramek

SABIK KAROL (LKS 45 Bujaków)

ZAWADZKI MARIUSZ (UKS Quo Vadis Makoszowy) 

23 bramki

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

22 bramki

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

18 bramek

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

15 bramek

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

14 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

13 bramek

12 bramek

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

11 bramek

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

10 bramek

Gryboś Krzysztof (LKS Naprzód Świbie)

9 bramek

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Ogaza Mikołaj (LKS Victoria Pilchowice)

Pawlas Adam (LKS Tempo Paniówki)

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

8 bramek

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

7 bramek

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Petzelt Piotr (GKS Walka Zabrze)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

6 bramek

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

5 bramek

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Hibner Michał (GKS Walka Zabrze)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

4 bramki

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Chlebik Sebastian (PKS Ruch II Kozłów)

Cucu Cristian (LKS Victoria Pilchowice)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Jędrzej Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Król Mateusz (PKS Ruch II Kozłów)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Przychodzki Maciej (KS Piast Pawłów)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Szczyrba Adam (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Zmitrowicz Rafał (KS Drama Kamieniec)

3 bramki

Bartos Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Górski Michał (KS Piast Pawłów)

Jendrysik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jóźwik Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Kasperek Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Matuszek Martin (LKS Amator Rudziniec)

Mętel Łukasz(LKS Amator Rudziniec)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Moneta Marek (KS Orły Bojszów)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Nowak Przemysław (GKS Walka Zabrze)

Operskalski Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Rostkowski Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Sigmundczyk Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Wierzbicki Tomasz (KS Drama Kamieniec)

Vigouroux Simon (LKS 45 Bujaków)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Bogdański Patryk (LKS Wilki II Wilcza)

Cebula Michał (KS Piast Pawłów)

Dudek Artur (LKS Wilki II Wilcza)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Kionka Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Letkiewicz Marcin (GKS Walka Zabrze)

Makselon Rafał (LKS Start Kleszczów)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Pawlik Jan (LKS Tempo Paniówki)

Pigulla Marcin (KS Drama Kamieniec)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Rembelski Marcin (LKS Amator Rudziniec)

Sieja Szymon (PKS Ruch II Kozłów)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szeliga Łukasz (KS Piast Pawłów)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch II Kozłów)

1 bramka

Barabasz Krystian (KS Orły Bojszów)

Bednorz Marcin (KS Orły Bojszów)

Bendkowski Szymon (KS Piast Pawłów)

Bieniek Piotr (LKS Naprzód Świbie)

Bil Tomasz (KS Piast Pawłów)

Błaszczyk Artur (KS Drama Kamieniec)

Brosz Kacper (LKS Tempo Paniówki)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Fyrnys Michał (KS Orły Bojszów)

Górski Adam (KS Carbo Gliwice)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Iwan Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Jurzysta Mateusz (GKS Walka Zabrze)

Kalka Mateusz (LKS Naprzód Świbie)

Kapusta Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Karaś Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Kashevar Denys (LKS Pogoń Ziemęcice)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Kłopeć Arkadiusz (LKS Start Kleszczów)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Król Marek (KS Drama Kamieniec)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kubik Roman (PKS Ruch II Kozłów)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łukasiak Rafał (KS Drama Kamieniec)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Małek Barłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Matzner Łukasz (LKS Naprzód Swibie)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Panek Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Pawletka Dawid (KS Orły Bojszów)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Proksza Sebastian (KS Orły Bojszów)

Raczyński Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Różacki Jacek (PKS Ruch II Kozłów)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szmidt Marcin (LKS Wilki II Wilcza)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Szpiech Kamil (KS Piast Pawłów)

Szuter Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Turek Bogdan (KS Piast Pawłów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Warczachowski Kamil (GKS Walka Zabrze)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Wieczorek Piotr (PKS Ruch II Kozłów)

Wiesławski Dominik (KS Orły Bojszów)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Samobójcza

2 bramki

Grygierek Jarosław (KS Piast Pawłów)

1 bramka

Bartoszek Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Bąkowski Grzegorz (LKS Wilki II Wilcza)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Lewandowski Janusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Marcinek Mariusz (KS Orły Bojszów)

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)