Seniorzy

XXXIV KOLEJKA – 15-16 czerwca 2019r.

18/06/2019 14:51 Barbara Knebel

SKS Gwarek Zabrze – LKS Sokół Łany Wielki 6:0
(Szymon Bartosik 2, Tomasz Kasprzak, Karol Szulc, Dawid Czekaj 2)

LKS Orzeł Stanica – LKS Naprzód Żernica 3:4
(Dawid Jedziniak 2, Adrian Jędrasik – Paweł Madej, Łukasz Balon, Michał Zieliński 2)

LKS Zryw Radonia – LKS Gwiazda Chudów 0:1
(Patrycjusz Botor)

MKS Concordia Knurów – MKS Zaborze 2:0
(Grzegorz Górka 2)

PKS Ruch Kozłów – KS Carbo Gliwice 6:2
(Bartłomiej Barton, Łukasz Borkowski, Adam Pietrek 3 – samobójcza Damian Jędrasik, Marek Adamczyk, Grzegorz Nowak)

ŁTS Łabędy – KS Zamkowiec Toszek 6:0
(Sławomir Kantor 2, Jan Goryczka, Dawid Majerowski, Marcin Kafanke – samobójcza Piotr Rękorajski)

KS Start Sierakowice – KS Społem Zabrze 10:3
(Piotr Różowski, Michał Kołodziej 2, Jarosław Piewko 5, Łukasz Janczarek, Arkadiusz Nowak – Kamil Łysiak, Daniel Marzec, Arkadiusz Jarosz)

LKS Młodość Rudno – KS Burza Borowa Wieś 3:5
(Kamil Zwiernik, Sebastian Prochota, Mirosław Nowak – Paweł Skowiera 3, Marek Jonczyk, Patryk Kucharz)


  1. ŁTS Łabędy 32 71 101-34
  2. MKS Concordia Knurów 32 67 89-34
  3. LKS Gwiazda Chudów 32 64 77-37
  4. KS Burza Borowa Wieś 32 58 80-64
  5. LKS Naprzód Żernica 32 58 72-48
  6. KS Start Sierakowice 32 56 92-69
  7. LKS Młodość Rudno 32 51 74-69
  8. LKS Olimpia Pławniowice 32 45 49-54
  9. LKS Sokół Łany Wielkie 32 45 67-83
  10. MKS Zaborze 32 45 57-58
  11. SKS Gwarek Zabrze 32 44 47-41
  12. LKS Zryw Radonia 32 42 59-58
  13. KS Zamkowiec Toszek 32 37 60-78
  14. PKS Ruch Kozłów 32 37 63-70
  15. KS Carbo Gliwice 32 21 42-108
  16. LKS Orzeł Stanica 32 20 44-97
  17. KS Społem Zabrze 32 13 37-108

36 bramek

NOWAK MIROSŁAW (LKS Młodość Rudno)

35 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

28 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

27 bramek

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

25 bramek

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

23 bramek

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

22 bramek

21 bramek

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

20 bramek

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

19 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

16 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

15 bramek

Podyma Jakub (MKS Zaborze Zabrze)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

14 bramek

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

13 bramek

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

12 bramek

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

11 bramek

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

10 bramek

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

9 bramek

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Lemieszko Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

8 bramek

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

7 bramek

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Łysiak Kamil (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

6 bramek

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Zieliński Michał (LKS Naprzód Żernica)

5 bramek

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Szafraniec Szymon (KS Zamkowiec Toszek)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

4 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie/KS Carbo Gliwice)

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Dobrzyński Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Jóźwiak Przemysław (LKS Młodość Rudno)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kęsik Jacek (LKS Naprzód Żernica)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

3 bramki

Chojnacki Marek (KS Carbo Gliwice)

Czekaj Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Geniusz Radosław (KS Start Sierakowice)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Koloch Marek (KS Zamkowiec Toszek)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Michalski Grzegorz (MKS Zaborze)

Mikita Grzegorz (KS Star Sierakowice)

Mosgalik Rafał (MKS Zaborze)

Niebrzydowski Patryk (LKS Naprzód Żernica)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Arkadiusz (KS Start Sierakowice)

Pająk Damian (ŁTS Łabędy)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Sieja Szymon (PKS Ruch Kozłów)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

2 bramki

Bartosik Szymon (SKS Gwarek Zabrze)

Bednarek Sebastian (LKS Olimpia Pławniowice)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice/LKS Naprzód Żernica)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Gałęziok Kamil (SKS Gwarek Zabrze)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kokoszka Marek (LKS Zryw Radonia)

Kominiak Adrian (MKS Concordia Knurów)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kowalski Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Ludera Jarosław (KS Carbo Gliwice)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Majerowski Dawid (ŁTS Łabędy)

Matuszek Tomasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Mikusz Mariusz (LKS Gwiazd Chudów)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Napierała Szymon  (LKS Naprzód Żernica)

Niemira Karol (KS Burza Borowa Wieś)

Olejniczak Wojciech (KS Carbo Gliwice)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Płonka Łukaz (LKS Gwiazda Chudów)

Przysiężny Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Pupek Daniel (KS Burza Borowa Wieś)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Sodel Zbigniew (KS Carbo Gliwice)

Sokołowski Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Szwajnoch Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Treffon Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zaczkowski Tomasz (LKS Młodość Rudno)

Zwiernik Kamil (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Borawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Borkowski Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Brodziński Sebastian (LKS Orzeł Stanica)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Cygnarowski Michał (KS Carbo Gliwice)

Dobrzyński Artur (ŁTS Łabędy)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Dudkiewicz Damian (KS Burza Borowa Wieś)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Ferdyan Tomasz (MKS Concordia Knurów)

Frey Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gogolok Piotr (ŁTS Łabędy)

Gorecko Karol (MKS Zaborze Zabrze)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Góralczyk Wojciech (MKS Concordia Knurów)

Grzeżółkowski Michał (MKS Zaborze)

Hałas Patryk (MKS Concordia Knurów)

Ignacek Szymon (ŁTS Łabędy)

Jonczyk Marek (KS Burza Borowa Wieś)

Joszko Jakub (MKS Zaborze)

Kafanke Marcin (ŁTS Łabędy)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Klak Dominik (KS Zamkowiec Toszek)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kołaciński Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Kowal Przemysław (LKS Orzeł Stanica)

Kowalski Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Kowol Aleksander (LKS Orzeł Stanica)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Krusiński Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Kuliński Łukasz (KS Carbo Gliwice)

Kusiak Mateusz (LKS Orzeł Stanica)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Luka Jarosław  (PKS Ruch Kozłów)

Łytek Michał (PKS Ruch Kozłów)

Michalski Zdzisław (KS Carbo Gliwice)

Michniewski Miron (MKS Concordia Knurów)

Miękina Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Momot Adam (MKS Concordia Knurów)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawlas Bolesław (MKS Zaborze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Rzeźniczek Dawid (KS Burza Borowa Wieś)

Sacher Rafał (KS Zamkowiec Toszek)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Skrzyniarz Oskar (MKS Zaborze)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Spendel Paweł (MKS Zaborze)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Sudoł Cezary (SKS Gwarek Zabrze)

Szaton Maciej (MKS Zaborze)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Tatrynowicz Dominik (LKS Młodość Rudno)

Twaruszka Łukasz (MKS Zaborze)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Waszak Michał (LKS Orzeł Stanica)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Zajączkowski Paweł (PKS Ruch Kozłów)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Zwiernik Oskar (LKS Młodość Rudno)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

2 bramki

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rękorajski Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

1 bramka

Bieniek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Domaradzki Krzysztof (LKS Orzeł Stanica)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Giemza Kamil (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kaliński Łukasz (KS Carbo Gliwice)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Łajszczak Grzegorz (LKS Naprzód Żernica)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Olejniczak Wojciech (KS Carbo Gliwice)

Rakoczy Damian (LKS Młodość Rudno)

Rygol Krzysztof (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (LKS Młodość Rudno)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)