Wydrukuj tę stronę

Seniorzy

Klasyfikacja strzelców duolifebiznes.eu Klasy B

9/09/2019 22:20 Barbara Knebel
Klasyfikacja strzelców duolifebiznes.eu Klasy B

8 bramek

Pietrek Adam (LKS Victoria Pilchowice)


4 bramki

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

Palczak Adam (KS Społem Zabrze)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Wojcięga Michał (LKS 45 Bujaków)

Wolny Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

Woźnica Mirosław (LKS 45 Bujaków)

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

3 bramki

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Dudek Artur (LKS Naprzód Świbie)

Dudek Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Hubert Piotr (LKS Amator Rudziniec)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Winczek Tomasz (KS Społem Zabrze)

2 bramki

Adamski Daniel (LKS Ślązak Bycina)

Bielecki Łukasz (LKS Ślązak Bycina)

Budzik Bartosz (PKS Ruch II Kozłów)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Jędrzej Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łysiak Kamil (KS Społem Zabrze)

Materla Kamil (LKS Ślązak Bycina)

Mazalik Kamil (LKS Naprzód Świbie)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Rembelski Marcin (LKS Amator Rudziniec)

Rochowicz Michał (LKS Orzeł Paczyna)

Rostkowski Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Szczyrba Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

1 bramka

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Czopek Bartosz (LKS Victoria Pilchowice)

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

Janoszka Tomasz (LKS Naprzód Świbie)

Jeglorz Jakub (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kaschuba Karol (LKS Naprzód Świbie)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Malczak Patryk (LKS Orzeł Paczyna)

Mitkowski Patryk (LKS Orzeł Paczyna)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Przychodzki Maciej (KS Piast Pawłów)

Pyrkiewicz Maciej (KS Drama Kamieniec)

Sabik Karol (KS Społem Zabrze)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Szubert Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Tabiś Tomasz (LKS Wilki II Wilcza)

Tomecki Kewin (LKS 45 Bujaków)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Warzyc Bogdan (LKS Ślązak Bycina)

Waszkiewicz Adam (KS Drama Kamieniec)

Wieczorek Piotr (PKS Ruch II Kozłów)

Wierzbicki Tomasz (KS Drama Kamieniec)

Wiśniewski Marek (LKS Wilki II Wilcza)

Woźniak Dawid (KS Drama Kamieniec)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

SAMOBÓJCZA

1 bramka

Golik Grzegorz (USK Quo Vadis Makoszowy)

Pawlaczyk Mateusz (PKS Ruch II Kozłów)

Piontek Tomasz (LKS Ślązak Bycina)