Seniorzy

Klasyfikacja strzelców Majer Klasy A

10/09/2019 06:00 Barbara Knebel

8 bramki

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

5 bramek

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)


4 bramki

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Bogumiło Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Modrzyński Marcin (LKS Tempo Paniówki)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

3 bramki

Bednarek Sebastian (LKS Olimpia Pławniowice)

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Jóźwik Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Miczka Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Solak Damian (KS Burza Borowa Wieś)

2 bramki

Adamczyk Marek (KS Carbo Gliwice)

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Hluzow Mateusz (KS Carbo Gliwice)

Koleszko Mateusz (LKS Naprzód Żernica)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Łebek Bartłomiej (KS Burza Borowa Wieś)

Marek Patryk (PKS Ruch Kozłów)

Matuszek Tomasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Mostowicz Łukasz (KS Carbo Gliwice)

Niebrzydowski Patryk (LKS Naprzód Żernica)

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

Nowak Przemysław (GKS Walka Zabrze)

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

Pluta Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Ptak Marek (SKS Gwarek Zabrze)

Rapsiewicz Marco (KS Start Sierakowice)

Sawicki Dariusz (LKS Młodość Rudno)

Schymczyk Mariusz (KS Start Sierakowice)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Tarka Adam (SKS Gwarek Zabrze)

Zieliński Michał (LKS Naprzód Żernica)

Zygmunt Dawid (KS Burza Borowa Wieś)

1 bramka

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Bartosik Szymon (SKS Gwarek Zabrze)

Błach Daniel (KS Carbo Gliwice)

Bogumiło Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Drobionka Bartłomiej (KS Carbo Gliwice)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Ficoń Szymon (LKS Olimpia Pławniowice)

Folwaczny Marcin (PSK Ruch Kozłów)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gabrych Jerzy (GKS Walka Zabrze)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Carbo Gliwice)

Kaczmarek Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Kamiński Marek (KS Start Sierakowice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Kokoszka Łukasz (LKS Zryw Radonia)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Król Mateusz (PKS Ruch Kozłów)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Kuta Dariusz (LKS Naprzód Żernica)

Lokwenc Piotr (GKS Walka Zabrze)

Magnor Dawid (KS Burza Borowa Wieś)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Małek Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Mikos Wojciech (KS Zamkowiec Toszek)

Misz Sebastian (LKS Młodość Rudno)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowaczyk Kacper (MKS Zaborze)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Ostrowicki Kamil (SKS Gwarek Zabrze)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Pelz Eliasz (KS Carbo Gliwice)

Petzelt Piotr (GKS Walka Zabrze)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rosa Robert (KS Burza Borowa Wieś)

Sieja Szymon (PKS Ruch Kozłów)

Sodel Zbigniew (LKS Naprzód Żernica)

Sokołowska Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Styczyński Maciej (SKS Gwarek Zabrze)

Ślesiński Arkadiusz (MKS Zaborze)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Zwiernik Oskar (LKS Młodość Rudno)

SAMOBÓJCZA

1 bramka

Gold Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rzeźniczek Dawid (KS Burza Borowa Wieś)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)