Seniorzy

Klasyfikacja strzelców Eurotech Klasy C

10/09/2019 20:20 Barbara Knebel

14 bramek

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)


9 bramek

Niemira Karol (KS Burza II Borowa Wieś)

8 bramek

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

7 bramek

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

6 bramek

Metelski Rafał (GKS Gwarek II Ornontowice)

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)

5 bramek

Metelski Robert (GKS Gwarek II Ornontowice)

Zujus Łukasz (FC Kłodnica Gliwice)

4 bramki

3 bramki

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo II Paniówki)

Młodzieniewski Denis (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Pawlas Adam (LKS Tempo II Paniówki)

Sikora Patryk (GKS Gwarek II Ornontowice)

Tomala Wiktor (GKS Gwarek II Ornontowice)

Uryszek Marcin (KS MOSiR Sparta Zabrze)

2 bramki

Grzybek Denis (KS Burza II Borowa Wieś)

Pietras Kacper (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Placek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

1 bramka

Adamczyk Arkadiusz (KS Burza II Borowa Wieś)

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Andrzejaszek Sławomir (KS MOSiR Sparta)

Barański Paweł (KS Sośnica II Gliwice)

Cyganiewicz Daniel (GKS Gwarek II Ornontowice)

Cwajna Jakub (KS Burza II Borowa Wieś)

Domagała Przemysław (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Dusza Bartłomiej (KS Korona Bargłówka)

Dziambor Mariusz (LKS Naprzód Łubie)

Goły Dariusz (LKS Tempo II Paniówki)

Gorywoda Krzysztof (LKS Leśnik Łącza)

Grochla Jakub (FC Kłodnica Gliwice)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Hałas Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Jankowski Bartłomiej (MS Concordia II Knurów)

Jonczyk Marek (KS Burza II Borowa Wieś)

Kinder Denis (KS Burza II Borowa Wieś)

Kocur Marek (MKS Concordia II Knurów)

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)

Kowalski Łukasz (LKS Naprzód II Żernica)

Kuźnik Michał (KS Sośnica II Gliwice)

Lepich Krzysztof (GKS Gwarek II Ornontowice)

Machulik Kamil (GKS Gwarek II Ornontowice)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Michalak Jakub (KS MOSiR Zabrze)

Michniewski Miron (MKS Concordia II Knurów)

Nieużyła Henryk (GKS Gwarek II Ornontowice)

Olesiński Aleksander (LKS Naprzód Łubie)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Respondek Roman (KS Orły Bojszów)

Rozental Dawid (MKS Concordia II Knurów)

Sikora Marek (GKS Gwarek II Ornontowice)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Słaboń Marek (GKS Gwarek II Ornontowice)

Sobek Remigiusz (KS Sośnica II Gliwice)

Solorz Grzegorz (KS Burza II Borowa Wieś)

Sopala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Superson Sebastian (FC Kłodnica Gliwice)

Szołtysek Grzegorz (LKS Tempo II Paniówki)

Tebinka Dawid (GKS Gwarek II Ornontowice)

Tybel Daniel (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Wesołowski Krzysztof (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Winiarczyk Kacper (MKS Concordia II Knurów)

SAMOBÓJCZA

1 bramka

Brzozowski Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Dąbrowski Adam (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Sikora Marek (GKS Gwarek II Ornontowice)