Seniorzy

KLASYFIKACJA STRZELCÓW ZINA KLASY OKRĘGOWEJ (GRUPA I BYTOM-ZABRZE)

8/10/2019 08:36 Barbara Knebel

13 bramek

Kajda Karol (LKS Orzeł Miedary)

12 bramek

Hajok Rafał (LKS Jedność 32 Przyszowice)


9 bramek

Krakowczyk Łukasz (GKS Piast II Gliwice SA)

8 bramek

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Suker Marek (KS Silesia Miechowice)

7 bramek

Jonik Kewin (LKS Przyszłość Ciochowice)

6 bramek

Różański Damian (UKS Unia Strzybnica)

Urbański Mateusz (UKS Unia Strzybnica)

Wojtkowiak Szymon (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

5 bramek

Banaś Karol (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Barnik Wojciech (MKS Concordia Knurów)

Dura Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Ilnicki Beniamin (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Raczyński Mateusz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Sprot Sebastian (DKS Czarni Kozłowa Góra)

4 bramki

Brzezina Daniel (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Kiełtyka Maciej (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Kosak Dariusz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Wypych Dawid (DKS Czarni Kozłowa Góra)

3 bramki

Daszkiewicz Paweł (LKS Orzeł Miedary)

Gad Łukasz (KS Sośnica Gliwice)

Górka Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Janicki Łukasz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Kocot Piotr (LKS Orzeł Miedary)

Konieczny Piotr (LKS Orzeł Miedary)

Krupa Sebastian (LKS Sokół Orzech)

Lewandowski Rafał (KS Silesia Miechowice)

Lizurek Bartłomiej (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Płaczek Daniel (KS Silesia Miechowice)

Preuss Wiktor (GKS Piast II Gliwice SA)

Rylukowski Łukasz (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Satora Robert (LKS Przyszłość Ciochowice)

Spende Piotr (GKS Piast II Gliwice SA)

Stanek Karol (GKS Piast II Gliwice SA)

Ślęzok Wojciech (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Zachciał Michał (GKS Piast II Gliwice SA)

2 bramki

Budny Łukasz (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Burda Marcin (LKS Tęcza Wielowieś)

Chwolik Manuel (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Cieślik Paweł (LKS Przyszłość Ciochowice)

Daszkiewicz Dariusz (LKS Orzeł Miedary)

Gojko Denis (GKS Piast II Gliwice SA)

Gola Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Grzesiek Krzysztof (UKS Unia Strzybnica)

Jończyk Michał (GKS Piast II Gliwice SA)

Junkiert Kamil (LKS Sokół Orzech)

Krupa Mariusz (UKS Unia Strzybnica)

Łopatka Artur (KS 94 Rachowice)

Maciejewski Bartłomiej (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Michna Mikołaj (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Niesler Kamil (LKS Sokół Orzech)

Pączek Mateusz (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Poznański Krzysztof (MKSR Czarni Pyskowice)

Prymka Marcin (KS Silesia Miechowice)

Pszczoliński Tobiasz (KS Silesia Miechowice)

Skworc Mateusz (KS Silesia Miechowice)

Stich Radosław (KS Silesia Miechowice)

Stiler Andrzej (UKS Unia Strzybnica)

Stryjakiewicz Adam (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Ślusarczyk Marcin (LKS Sokół Orzech)

Tokarski Łukasz (LKS Sokół Orzech)

Tomala Maksymilian (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Walesa Kamil (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Warzycha Jakub (KS Silesia Miechowice)

Wawrzyniak Tomasz (LKS Jedność 32 Przyszowice)

1 bramka

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Belik Tomasz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Biela Adrian (LKS Sokół Orzech)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bladycz Dawid (MKSR Czarni Pyskowice)

Burda Kamil (LKS Tęcza Wielowieś)

Chmiel Łukasz (LKS Tęcza Wielowieś)

Chojda Eliasz (GKS Piast II Gliwice SA)

Czaja Łukasz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Dramski Artur (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Drążek Adrian (MKSR Czarni Pyskowice)

Dziuk Piotr (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Dziliński Bogumił (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Fesner Michał (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Franiel Wojciech (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Gendera Maksym (GKS Piast II Gliwice SA)

Grzegorz Krzysztof (GKS Piast II Gliwice SA)

Halupczok Radosław (KS Silesia Miechowice)

Kalka Daniel (MKSR Czarni Pyskowice)

Kaminiorz Marian (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Karkocha Tomasz (LKS Sokół Orzech)

Kasprzycki Krystian (KS Silesia Miechowice)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica Gliwice)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Korzus Mateusz (LKS Orzeł Miedary)

Krupa Sebastian (LKS Sokół Orzech)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Kupiec Paweł (MKSR Czarni Pyskowice)

Kwaśniewski Przemysław (ŁTS Łabędy)

Lechki Paweł (KS Silesia Miechowice)

Lemieszko Mateusz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Luchowski Michał (LKS Przyszłość Ciochowice)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Miszok Dawid (LKS Orzeł Miedary)

Mnochy Ariel (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Mrozek Alexander (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Niesler Kamil (LKS Sokół Orzech)

Orlikowski Daniel (GKS Piast II Gliwice SA)

Orylski Patryk (MKS Concordia Knurów)

Pająk Damian (ŁTS Łabędy)

Paszek Marcin (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Pazdej Mateusz (MKSR Czarni Pyskowice)

Piechocki Adam (KS 94 Rachowice)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Poloczek Ireneusz (LKS Orzeł Miedary)

Przybysz Adrian (MKSR Czarni Pyskowice)

Rakowiecki Michał (GKS Piast II Gliwice SA)

Rekus Marcin (LKS Tęcza Wielowieś)

Respondek Arkadiusz (LKS Tęcza Wielowieś)

Różański Krzysztof (UKS Unia Strzybnica)

Saborowski Łukasz (MKSR Czarni Pyskowice)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Siwy Dominik (UKS Unia Strzybnica)

Sodel Krzysztof (UKS Unia Strzybnica)

Surowiec Marcin (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Szczurek Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Szkliniarz Daniel (LKS Orzeł Miedary)

Tobor Mateusz (LKS Sokół Orzech)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

Zalesiński Robert (MKSR Czarni Pyskowice)

Zdunek Karol (KS 94 Rachowice)

Żalek Patryk (DKS Czarni Kozłówa Góra)

SAMOBÓJCZA

2 bramki

Wieczorek Marcin (DKS Czarni Kozłowa Góra)

1 bramka

Gralla Michał (LKS Tęcza Wielowieś)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)