Seniorzy

KLASYFIKACJA STRZELCÓW MAJER KLASY A

8/10/2019 08:45 Barbara Knebel

10 bramki

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)


9 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

8 bramek

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

7 bramek

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Zieliński Michał (LKS Naprzód Żernica)

6 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Bogumiło Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Modrzyński Marcin (LKS Tempo Paniówki)

5 bramek

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Jóźwik Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Petzelt Piotr (GKS Walka Zabrze)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Ptak Marek (SKS Gwarek Zabrze)

Schymczyk Mariusz (KS Start Sierakowice)

4 bramki

Król Mateusz (PKS Ruch Kozłów)

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

3 bramki

Adamczyk Marek (KS Carbo Gliwice)

Bednarek Sebastian (LKS Olimpia Pławniowice)

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Hluzow Mateusz (KS Carbo Gliwice)

Kaczmarek Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Koleszko Mateusz (LKS Naprzód Żernica)

Łebek Bartłomiej (KS Burza Borowa Wieś)

Miczka Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Mikos Wojciech (KS Zamkowiec Toszek)

Mosgalik Rafał (MKS Zaborze)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Solak Damian (KS Burza Borowa Wieś)

2 bramki

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Cygnarowski Michał (KS Carbo Gliwice)

Gabrych Jerzy (GKS Walka Zabrze)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Grochla Marcel (LSK Zryw Radonia)

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Kokoszka Łukasz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Magnor Dawid (KS Burza Borowa Wieś)

Marek Patryk (PKS Ruch Kozłów)

Matuszek Tomasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Mostowicz Łukasz (KS Carbo Gliwice)

Niebrzydowski Patryk (LKS Naprzód Żernica)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Przemysław (GKS Walka Zabrze)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pluta Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rapsiewicz Marco (KS Start Sierakowice)

Rosa Robert (KS Burza Borowa Wieś)

Sawicki Dariusz (LKS Młodość Rudno)

Sodel Zbigniew (LKS Naprzód Żernica)

Ślesiński Arkadiusz (MKS Zaborze)

Tarka Adam (SKS Gwarek Zabrze)

Zygmunt Dawid (KS Burza Borowa Wieś)

1 bramka

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Bałuszyński  Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Bartosik Szymon (SKS Gwarek Zabrze)

Błach Daniel (KS Carbo Gliwice)

Brodziński Sebastian (LKS Orzeł Stanica)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch Kozłów)

Bycka Bartosz (LKS Młodość Rudno)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Drobionka Bartłomiej (KS Carbo Gliwice)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Ficoń Szymon (LKS Olimpia Pławniowice)

Folwaczny Marcin (PSK Ruch Kozłów)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gnielka Dawid (KS Zamkowiec Toszek)

Gold Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Carbo Gliwice)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Kałuża Matusz (LKS Zryw Radonia)

Kamiński Marek (KS Start Sierakowice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kasprzyk Kamil (KS Burza II Borowa Wieś)

Kisiel Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Kober Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Kuta Dariusz (LKS Naprzód Żernica)

Lokwenc Piotr (GKS Walka Zabrze)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Małek Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Marcinowski Grzegorz (LKS Zryw Radonia)

Misz Sebastian (LKS Młodość Rudno)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowaczyk Kacper (MKS Zaborze)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Ostrowicki Kamil (SKS Gwarek Zabrze)

Pankowski Bartłomiej (LKS Młodość Rudno)

Pawlak Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Pelz Eliasz (KS Carbo Gliwice)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Sieja Szymon (PKS Ruch Kozłów)

Sokołowska Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Styczyński Maciej (SKS Gwarek Zabrze)

Szerzyna Adrian (KS Burza II Borowa Wieś)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Zwiernik Kamil (LKS Młodość Rudno)

Zwiernik Oskar (LKS Młodość Rudno)

SAMOBÓJCZA

1 bramka

Gold Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Rzeźniczek Dawid (KS Burza Borowa Wieś)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)