Seniorzy

KLASYFIKACJA STRZELCÓW EUROTECH KLASY C

8/10/2019 08:48 Barbara Knebel

20 bramek

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)

15 bramek

Niemira Karol (KS Burza II Borowa Wieś)

13 bramek

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

10 bramek

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)


9 bramek

Zujus Łukasz (FC Kłodnica Gliwice)

8 bramek

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

7 bramek

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo II Paniówki)

6 bramek

Metelski Rafał (GKS Gwarek II Ornontowice)                   

Plachetka Tobiasz (KS Orły Bojszów)

Tybel Daniel (KS MOSiR Sparta Zabrze)

5 bramek

Boczar Dawid (GKS Gwarek II Ornontowice)

Goły Dariusz (LKS Tempo II Paniówki)

Metelski Robert (GKS Gwarek II Ornontowice)

Pawlas Adam (LKS Tempo II Paniówki)

4 bramki

Cwajna Jakub (KS Burza II Borowa Wieś)

Dziambor Mariusz (LKS Naprzód Łubie)

Młodzieniewski Denis (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Tomala Wiktor (GKS Gwarek II Ornontowice)

3 bramki

Długosz Jakub (GKS Gwarek II Ornontowice)

Gorywoda Krzysztof (LKS Leśnik Łącza)

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)

Krawczyk Mateusz (KS Burza II Borowa Wieś)

Machulik Kamil (GKS Gwarek II Ornontowice)

Michalak Jakub (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Pietras Kacper (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Placek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Sikora Patryk (GKS Gwarek II Ornontowice)

Szołtysek Grzegorz (LKS Tempo II Paniówki)

Uryszek Marcin (KS MOSiR Sparta Zabrze)

2 bramki

Andrzejaszek Sławomir (KS MOSiR Sparta)

Basak Sebastian (LKS Leśnik Łącza)

Grzybek Denis (KS Burza II Borowa Wieś)

Hałas Patryk (MKS Concordia II Knurów)

Kilian Robert (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Kinder Denis (KS Burza II Borowa Wieś)

Marzec Stanisław (LKS Tempo II Paniówki)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Solorz Grzegorz (KS Burza II Borowa Wieś)

Winiarczyk Kacper (MKS Concordia II Knurów)

1 bramka

Adamczyk Arkadiusz (KS Burza II Borowa Wieś)

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Barański Paweł (KS Sośnica II Gliwice)

Bartoszewicz Dominik (MKS Concordia II Knurów)

Błoński Wojciech (GKS Gwarek II Ornontowice)

Bogacz Adam (LKS Naprzód II Żernica)

Cyganiewicz Daniel (GKS Gwarek II Ornontowice)

Domagała Przemysław (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Dudek Łukasz (LKS Tempo II Paniówki)

Dusza Bartłomiej (KS Korona Bargłówka)

Grochla Jakub (FC Kłodnica Gliwice)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Jankowski Bartłomiej (MS Concordia II Knurów)

Jonczyk Marek (KS Burza II Borowa Wieś)

Kaminiorz Patryk (LKS Naprzód Łubie)

Kępka Dawid (LKS Naprzód Łubie)

Kierzek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Kijonka Wojciech (KS Korona Bargłówka)

Kocur Marek (MKS Concordia II Knurów)

Kowalski Łukasz (LKS Naprzód II Żernica)

Kuźma Patryk (KS Sośnica II Gliwice)

Kuźnik Michał (KS Sośnica II Gliwice)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Lepich Krzysztof (GKS Gwarek II Ornontowice)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Michniewski Miron (MKS Concordia II Knurów)

Mika Damian (KS Orły Bojszów)

Miller Jakub (KS Korona Bargłówka)

Mucke Jakub (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Nieużyła Henryk (GKS Gwarek II Ornontowice)

Niniczka Maciej (LKS Leśnik Łącza)

Olesiński Aleksander (LKS Naprzód Łubie)

Przybyła Grzegorz (LKS Naprzód II Żernica)

Respondek Roman (KS Orły Bojszów)

Rozental Dawid (MKS Concordia II Knurów)

Sikora Marek (GKS Gwarek II Ornontowice)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Skrzypiński Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Sliwa Krzysztof (LKS Naprzód Łubie)

Słaboń Marek (GKS Gwarek II Ornontowice)

Sobek Remigiusz (KS Sośnica II Gliwice)

Sopala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Superson Sebastian (FC Kłodnica Gliwice)

Tebinka Dawid (GKS Gwarek II Ornontowice)

Urbański Igor (FC Kłodnica Gliwice)

Vasyliuk Valerii (LKS Naprzód Łubie)

Waniek Sebastian (KS Burza II Borowa Wieś)

Wesołowski Krzysztof (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Wiącek Patryk (LKS Naprzód II Żernica)

Wiącek Tomasz (FC Kłodnica Gliwice)

SAMOBÓJCZA

1 bramka

Bialucha Piotr (GKS Gwarek II Ornontowice)

Brzozowski Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Dąbrowski Adam (KS MOSiR Sparta Zabrze)

Sikora Marek (GKS Gwarek II Ornontowice)