Seniorzy

KLASYFIKACJA STRZELCÓW ZINA KLASY OKRĘGOWEJ (GRUPA I BYTOM-ZABRZE)

12/11/2019 10:02 Barbara Knebel

17 bramek

Krakowczyk Łukasz (GKS Piast II Gliwice SA)

16 bramek

Kajda Karol (LKS Orzeł Miedary)

15 bramek

Hajok Rafał (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Jonik Kewin (LKS Przyszłość Ciochowice)

12 bramek

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

10 bramek

Suker Marek (KS Silesia Miechowice)


9 bramek

Raczyński Mateusz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Urbański Mateusz (UKS Unia Strzybnica)

7 bramek

Banaś Karol (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Barnik Wojciech (MKS Concordia Knurów)

Górka Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Pietrowski Marcin (GKS Piast II Gliwice S.A.)

Poznański Krzysztof (MKSR Czarni Pyskowice)

Wypych Dawid (DKS Czarni Kozłowa Góra)

6 bramek

Różański Damian (UKS Unia Strzybnica)

Sprot Sebastian (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Wojtkowiak Szymon (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

5 bramek

Budny Łukasz (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Daszkiewicz Paweł (LKS Orzeł Miedary)

Dura Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Gojko Denis (GKS Piast II Gliwice SA)

Ilnicki Beniamin (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Krupa Mariusz (UKS Unia Strzybnica)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Szkliniarz Daniel (LKS Orzeł Miedary)

Tobor Mateusz (LKS Sokół Orzech)

4 bramki

Borkała Remigiusz (GKS Piast II Gliwice S.A.)

Brzezina Daniel (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Burda Marcin (LKS Tęcza Wielowieś)

Gad Łukasz (KS Sośnica Gliwice)

Goryczka Jan (ŁTS Łabędy)

Kiełtyka Maciej (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Kocot Piotr (LKS Orzeł Miedary)

Kosak Dariusz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Krupa Sebastian (LKS Sokół Orzech)

Lewandowski Rafał (KS Silesia Miechowice)

Łopatka Artur (KS 94 Rachowice)

Mnochy Ariel (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Przybysz Adrian (MKSR Czarni Pyskowice)

Rylukowski Łukasz (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Wawrzyniak Tomasz (LKS Jedność 32 Przyszowice)

3 bramki

Chwolik Manuel (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Janicki Łukasz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Konieczny Piotr (LKS Orzeł Miedary)

Lechki Paweł (KS Silesia Miechowice)

Lizurek Bartłomiej (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Michna Mikołaj (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Niesler Kamil (LKS Sokół Orzech)

Pintos Aquino Daniel (GKS Piast II Gliwice S.A.)

Płaczek Daniel (KS Silesia Miechowice)

Preuss Wiktor (GKS Piast II Gliwice SA)

Prymka Marcin (KS Silesia Miechowice)

Satora Robert (LKS Przyszłość Ciochowice)

Spende Piotr (GKS Piast II Gliwice SA)

Stanek Karol (GKS Piast II Gliwice SA)

Ślęzok Wojciech (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Tokarski Łukasz (LKS Sokół Orzech)

Zachciał Michał (GKS Piast II Gliwice SA)

2 bramki

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Belik Tomasz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Cieślik Paweł (LKS Przyszłość Ciochowice)

Daszkiewicz Dariusz (LKS Orzeł Miedary)

Dramski Artur (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Duda Janusz (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Fesner Michał (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Gendera Maksym (GKS Piast II Gliwice SA)

Gola Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Grzesiek Krzysztof (UKS Unia Strzybnica)

Jończyk Michał (GKS Piast II Gliwice SA)

Junkiert Kamil (LKS Sokół Orzech)

Kucza Rafał (ŁTS Łabędy)

Lemieszko Mateusz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Maciejewski Bartłomiej (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Mrozek Alexander (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Pazdej Mateusz (MKSR Czarni Pyskowice)

Pączek Mateusz (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Pszczoliński Tobiasz (KS Silesia Miechowice)

Rakowiecki Michał (GKS Piast II Gliwice SA)

Respondek Arkadiusz (LKS Tęcza Wielowieś)

Skworc Mateusz (KS Silesia Miechowice)

Sodel Krzysztof (UKS Unia Strzybnica)

Staneczek Łukasz (MKSR Czarni Pyskowice)

Stich Radosław (KS Silesia Miechowice)

Stiler Andrzej (UKS Unia Strzybnica)

Stryjakiewicz Adam (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Ślusarczyk Marcin (LKS Sokół Orzech)

Tomala Maksymilian (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Walesa Kamil (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Warzycha Jakub (KS Silesia Miechowice)

Wojdat Krzysztof (LKS Orzeł Miedary)

Zalesiński Robert (MKSR Czarni Pyskowice)

Zdunek Karol (KS 94 Rachowice)

Żalek Patryk (DKS Czarni Kozłówa Góra)

1 bramka

Biela Adrian (LKS Sokół Orzech)

Bielec Adam (ŁTS Łabędy)

Bladycz Dawid (MKSR Czarni Pyskowice)

Bujak Mateusz (LKS Orzeł Miedary)

Burda Kamil (LKS Tęcza Wielowieś)

Chmiel Łukasz (LKS Tęcza Wielowieś)

Chojda Eliasz (GKS Piast II Gliwice SA)

Czaja Łukasz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Drążek Adrian (MKSR Czarni Pyskowice)

Działach Artur (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Dziambor Dawid (LKS Tęcza Wielowieś)

Dziuk Piotr (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Dziliński Bogumił (HKS Odra Miasteczko Śląskie)

Franiel Wojciech (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Grzegorz Krzysztof (GKS Piast II Gliwice SA)

Halupczok Radosław (KS Silesia Miechowice)

Jagiełło Aleksander (GKS Piast II Gliwice SA)

Jaworek Michael (LKS Orzeł Miedary)

Kalinowski Marcin (LKS Przyszłość Ciochowice)

Kalka Daniel (MKSR Czarni Pyskowice)

Kaminiorz Marian (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Karkocha Tomasz (LKS Sokół Orzech)

Kasprzycki Krystian (KS Silesia Miechowice)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica Gliwice)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Korzus Mateusz (LKS Orzeł Miedary)

Kujawa Łukasz (KS Sośnica Gliwice)

Kupiec Paweł (MKSR Czarni Pyskowice)

Kwaśniewski Przemysław (ŁTS Łabędy)

Luchowski Michał (LKS Przyszłość Ciochowice)

Marcinek Sebastian (KS 94 Rachowice)

Mikulski Michał (MKS Concordia Knurów)

Miszok Dawid (LKS Orzeł Miedary)

Opara Paweł (UKS Unia Strzybnica)

Orlikowski Daniel (GKS Piast II Gliwice SA)

Orylski Patryk (MKS Concordia Knurów)

Pająk Damian (ŁTS Łabędy)

Paszek Marcin (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Piechocki Adam (KS 94 Rachowice)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Pilc Łukasz (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Poloczek Ireneusz (LKS Orzeł Miedary)

Popiel Wojciech (KS Sośnica Gliwice)

Rekus Marcin (LKS Tęcza Wielowieś)

Rogon Damian (KS 94 Rachowice)

Różański Krzysztof (UKS Unia Strzybnica)

Saborowski Łukasz (MKSR Czarni Pyskowice)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Siwy Dominik (UKS Unia Strzybnica)

Sulma Dariusz (GKS Piast II Gliwice SA)

Surowiec Marcin (DKS Czarni Kozłowa Góra)

Szczurek Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Szołtysek Piotr (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Tsulaia Temuri (UKS Unia Strzybnica)

Widera Dariusz (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Wiercioch Dawid (MKS Concordia Knurów)

SAMOBÓJCZA

2 bramki

Wieczorek Marcin (DKS Czarni Kozłowa Góra)

1 bramka

Gralla Michał (LKS Tęcza Wielowieś)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Kowalski Wojciech (MKSR Czarni Pyskowice)

Loban Robert (KS Sośnica Gliwice)

Luchowski Michał (LKS Przyszłość Ciochowice)

Matejczyk Damian (KS Górnik Bobrowniki Śląskie)

Raczyński Mateusz (LKS Przyszłość Ciochowice)

Radkiewicz Oskar (LKS Sokół Orzech)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)