Seniorzy

KLASYFIKACJA STRZELCÓW DUOLIFEBIZNES.EU KLASY B

14/11/2019 06:22 Barbara Knebel

23 bramek

Pietrek Adam (LKS Victoria Pilchowice)

14 bramek

Wolny Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

11 bramek

Dudek Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)


9 bramek

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

Ogaza Mikołaj (LKS Wilki II Wilcza)

Palczak Adam (KS Zabrze-Grzybowice)

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

8 bramek

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

7 bramek

Adamski Daniel (LKS Ślązak Bycina)

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Łysiak Kamil (KS Zabrze-Grzybowice)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

6 bramek

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Rostkowski Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Wojcięga Michał (LKS 45 Bujaków)

Woźnica Mirosław (LKS 45 Bujaków)

5 bramek

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Dudek Artur (LKS Naprzód Świbie)

Kłopeć Arkadiusz (LKS Start Kleszczów)

Pyrkiewicz Maciej (KS Drama Kamieniec)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

4 bramki

Budzik Bartosz (PKS Ruch II Kozłów)

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

Cebula Michał (KS Piast Pawłów)

Jędrzej Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Mazanek Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Rembelski Marcin (LKS Amator Rudziniec)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Winczek Tomasz (KS Zabrze-Grzybowice)

3 bramki

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Gabryś Daniel (KS Piast Pawłów)

Hubert Piotr (LKS Amator Rudziniec)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Lis Mike (LKS Pogoń Ziemięcice)

Marzec Daniel (KS Zabrze-Grzybowice)

Mazalik Kamil (LKS Naprzód Świbie)

Panek Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Rochowicz Michał (LKS Orzeł Paczyna)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Szczyrba Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

2 bramki

Bartos Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Bielecki Łukasz (LKS Ślązak Bycina)

Bogdański Patryk (LKS Wilki II Wilcza)

Borawski Kamil (LKS Victoria Pilchowice)

Czopek Bartosz (LKS Victoria Pilchowice)

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

Harazmus Dominik (LKS Orzeł Paczyna)

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Kaschuba Karol (LKS Naprzód Świbie)

Król Marek (KS Drama Kamieniec)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Materla Kamil (LKS Ślązak Bycina)

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Przybylski Aleksander (LKS Start Kleszczów)

Przychodzki Maciej (KS Piast Pawłów)

Sabik Karol (KS Zabrze-Grzybowice)

Schmatolla Patryk (KS Zabrze-Grzybowice)

Sulima Bartosz (LKS Wilki II Wilcza)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Szczyrba Adam (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szeliga Łukasz (KS Piast Pawłów)

Tomczyk Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Tomecki Paweł (LKS 45 Bujaków)

Wierzbicki Tomasz (KS Drama Kamieniec)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Zmitrowicz Rafał (KS Drama Kamieniec)

1 bramka

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Bębnowicz Roman (LKS Victoria Pilchowice)

Błonka Alan (KS Drama Kamieniec)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Cucu Cristian (LKS Victoria Pilchowice)

Daniel Dariusz (LKS Naprzód II Żernica)

Dyrbuś Adam (LKS 45 Bujaków)

Górny Filip (LKS Amator Rudziniec)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Hryciow Marcin (KS Piast Pawłów)

Jamborek Kamil (LKS Amator Rudziniec)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Janoszka Tomasz (LKS Naprzód Świbie)

Jeglorz Jakub (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Jendrysik Jacek (LKS Naprzód Świbie)

John Adam (LKS Naprzód Świbie)

Knitel Patryk (KS Drama Kamieniec)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Lukaszczyk Marcin (LKS Wilki II Wilcza)

Łochunko Artur (KS Zabrze-Grzybowice)

Łukasiak Rafał (KS Drama Kamieniec)

Łytek Michał (PKS Ruch Kozłów)

Malczak Patryk (LKS Orzeł Paczyna)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Michalski Sebasian (LKS 45 Bujaków)

Mitkowski Patryk (LKS Orzeł Paczyna)

Mosakowski Patryk (KS Drama Kamieniec)

Musiał Bartosz (KS Drama Kamieniec)

Naczyński Piotr (KS Drama Kamieniec)

Neznal Kamil (LKS 45 Bujaków)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Stolorz Krzysztof (LKS Amator Rudziniec)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Szady Patryk (LKS Wilki II Wilcza)

Szmidt Marcin (LKS Naprzód II Żernica)

Szubert Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Tabiś Tomasz (LKS Wilki II Wilcza)

Tomecki Kewin (LKS 45 Bujaków)

Treffon Tomasz (LKS Start Kleszczów)

Waniczek Kamil (PKS Ruch II Kozłów)

Warzyc Bogdan (LKS Ślązak Bycina)

Waszkiewicz Adam (KS Drama Kamieniec)

Wieczorek Piotr (PKS Ruch II Kozłów)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

Wiśniewski Marek (LKS Wilki II Wilcza)

Wiśniowski Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

Woźniak Dawid (KS Drama Kamieniec)

Wójcik Mateusz (KS Zabrze-Grzybowice)

Vigouroux Simon (KS Zabrze-Grzybowice)

Zajączkowski Paweł (PKS Ruch II Kozłów)

Zorychta Marcin (KS Zabrze-Grzybowice)

SAMOBÓJCZA

2 bramki

Golik Grzegorz (USK Quo Vadis Makoszowy)

1 bramka

Blaszczyk Artur (KS Drama Kamieniec)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Kaduk Maciej (LKS Pogoń Ziemięcice)

Kozłowski Adam (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Pawlaczyk Mateusz (PKS Ruch II Kozłów)

Piontek Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)