Seniorzy

KOLEJKA XXII – 28-29 kwietnia 2018 r.

1/05/2018 07:04 Barbara Knebel

KOLEJKA XXII – 28-29 kwietnia 2018 r.


SKS Gwarek Zabrze – LKS Olimpia Pławniowice 1:2
(Kamil Gałęziok – Waldemar Gruca, Marek Nandzik)

MKSR Czarni Pyskowice – KS Sośnica Gliwice 1:2
(Damian Kubaczyk – Marek Wiśniewski, Damian Ficek)

KS Zamkowiec Toszek – LKS Amator Rudziniec 10:0
(Tomasz Białek 2, Tomasz Nagoda 2, Szymon Szafraniec, Mateusz Rzeźnik 4)

LKS Tempo Paniówki – LKS Młodość Rudno 3:3
(Grzegorz Krusiński, Marcin Modrzyński 2 – Mirosław Nowak 2, Dariusz Flis)

PKS Ruch Kozłów – LKS Sokół Łany Wielkie 4:4
(Marcin Szubert 2, Bartosz Budzik 2 – Łukasz Czaja 2, Dawid Giel, Jarosław Mizera)

KS Społem Zabrze – LKS Gwiazda Chudów 0:0

KS Carbo Gliwice – LKS Naprzód Żernica 2:2
(Grzegorz Nowak, Adam Górski – Szymon Napierała, Paweł Madej)

LKS Zryw Radonia – KS Burza Borowa Wieś 0:4
(Marcin Pietrz, Adrian Trojanowski, Patryk Kucharz, Denis Grzybek)

  1. MKSR Czarni Pyskowice 22 51 58-15
  2. KS Sośnica Gliwice 21 46 62-21
  3. LKS Sokół Łany Wielkie 21 43 72-29
  4. LKS Gwiazda Chudów 21 43 46-12
  5. KS Burza Borowa Wieś 21 42 69-36
  6. LKS Młodość Rudno 22 39 58-35
  7. LKS Naprzód Żernica 21 35 40-30
  8. SKS Gwarek Zabrze 21 34 44-28
  9. PKS Ruch Kozłów 22 31 56-46
  10. LKS Zryw Radonia 21 25 49-47
  11. LKS Olimpia Pławniowice 22 24 34-39
  12. KS Zamkowiec Toszek 21 21 39-45
  13. KS Carbo Gliwice 22 19 26-62
  14. KS Społem Zabrze 21 17 33-52
  15. LKS Tempo Paniówki 21 11 16-101
  16. LKS Amator Rudziniec 22 2 14-118

23 bramek

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

19 bramek

Raczyński Mateusz  (LKS Sokół Łany Wielkie)

17 bramek

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

16 bramek

Nowak Mirosław  (LKS Młodość Rudno)

14 bramek

Czaja Łukasz (LKS Sokół  Łany Wielkie)

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Mikita Grzegorz (MKSR Czarni Pyskowice)

Radoń Mateusz  (SKS Gwarek Zabrze)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

13 bramek

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Wiśniewski Marek (KS Sośnica Gliwice)

12 bramek

Sodel Zbigniew (MKSR Czarni Pyskowice)

11 bramek

Oleś Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

10 bramek

Nagoda Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Szczurek Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

9 bramek

Sawicki Dariusz (LKS Młodość Rudno)

8 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

7 bramek

Juszczyk Martin (PKS Ruch Kozłów)

6 bramek

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Jasiński Jędrzej (KS Sośnica Gliwice)

Kamiński Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Rzeźnik Mateusz (KS Zamkowiec Toszek)

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

5 bramek

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Borowiec Krzysztof (KS Sośnica Gliwice)

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Gruszka Mateusz  (LKS Olimpia Pławniowice)

Jóźwiak Przemysław (LKS Młodość Rudno)

Koleszko Mateusz (MKRS Czarni Pyskowice)

Miczka Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wylężek Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Zieliński Tomasz (KS Społem Zabrze)

4 bramki

Baran Rafał (LKS Zryw Radonia)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Ficek Damian (KS Sośnica Gliwice)

Gajewski Bartosz (LKS Gwiazda Chudów)

Gruca Waldemar (LKS Olimpia Pławniowice)

Kisiel Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kuzia Artur (LKS Tempo Paniówki)

Luka Jarosław (PKS Ruch Kozłów)

Meżykowski Damian (MKSR Czarni Pyskowice)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Smolarz Robert (LKS Zryw Radonia)

Wilczek Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

3 bramki

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Bogdanowicz Adam  (KS Burza Borowa Wieś)

Borodziej Patryk (MKSR Czarni Pyskowice)

Ciaś Sławomir (KS Carbo Gliwice)

Hanowski Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Hassa Krzysztof  (PKS Ruch Kozłów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Pasecki Sergiusz  (LKS Sokół Łany Wielkie)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Rekus Mateusz (KS Zamkowiec Toszek)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (KS Zamkowiec Toszek)

Satora Robert (KS Sokół Łany Wielkie)

Schmatolla Patryk  (KS Społem Zabrze)

Sobek Remigiusz (KS Sośnica Gliwice)

Stefański Łukasz (MKSR Czarni Pyskowice)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Zalesiński Robert (MKSR Czarni Pyskowice)

2 bramki

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Bladycz Dawid (MKSR Czarni Pyskowice)

Chęciński Daniel (KS Społem Zabrze)

Cieśluk Robert (KS Burza Borowa Wieś)

Dering Marcin (LKS Amator Rudziniec)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gerlich Adam (MKSR Czarni Pyskowice)

Górski Adam (KS Carbo Gliwice)

Kaschuba Karol (KS Zamkowiec Toszek)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica Gliwice)

Kowol Aleksander (LKS Sokół Łany Wielkie)

Krężelok Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Król Mateusz (PKS Ruch Kozłów)

Krusiński Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Kubik Roman (PKS Ruch Kozłów)

Kuc Maciej (KS Sośnica Gliwice)

Kuźnik Michał (KS Sośnica Gliwice)

Kwiędacz Denis (SKS Gwarek Zabrze)

Lewicki Krzysztof (KS Sośnica Gliwice)

Maksym  Szymon (KS Carbo Gliwice)

Mikos Wojciech (MKSR Czarni Pyskowice)

Modrzyński Marcin (LKS Tempo Paniówki)

Niemiec Dominik (LKS Amator Rudziniec)

Niniczka Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Pasternak Tomasz (MKSR Czarni Pyskowice)

Piekarski Janusz (KS Carbo Gliwice)

Piórkowski Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sokołowski Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Szafraniec Szymon (KS Zamkowiec Toszek)

Topolski Dariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Winiarski Andrzej (SKS Gwarek Zabrze)

Wiśniewski Dawid (KS Sośnica Gliwice)

Zaczkowski Kewin (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Baran Kamil (SKS Gwarek Zabrze)

Bartoszek Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Błażytko Janusz (LKS Zryw Radonia)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Brzozko Szymon (SKS Gwarek Zabrze)

Buczek Kewin (KS Carbo Gliwice)

Daniel Kamil (KS Carbo Gliwice)

Dudziak Filip (LKS Naprzód Żernica)

Flis Dariusz (LKS Młodość Rudno)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Gabrielczyk Filip (LKS Sokół Łany Wielkie)

Gałęziok Kamil (SKS Gwarek Zabrze)

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Gralla Michał (LKS Zryw Radonia)

Grzybek Denis (KS Burza Borowa Wieś)

Hluzow Mateusz (KS Burza Borowa Wieś)

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kabała Jakub (KS Zamkowiec Toszek)

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo Paniówki)

Kaczmarek Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Karaś Sebastian (LKS Amator Rudziniec)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Klonek Krzysztof (KS Zamkowiec Toszek)

Kluger Bartosz (LKS Naprzód Żernica)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Konacki Mateusz (KS Carbo Gliwice)

Kowalski Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Krawiec Rafał (PKS Ruch Kozłów)

Kubaczyk Damian (MKRS Czarni Pyskowice)

Kubosz Karol (LKS Gwiazda Chudów)

Kułaga Marcin (KS Społem Zabrze)

Lewicki Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Lokwenc Piotr (LKS Sokół Łany Wielkie)

Łytek Michał (PKS Ruch Kozłów)

Machaj Krzysztof (LKS Sokół Łany Wielkie)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Mętel Łukasz (LKS Amator Rudziniec)

Miesiączek Marek  (LKS Młodość Rudno)

Mijacz Krzysztof (LKS Tempo Paniówki)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mondrzejewski Arkadiusz (KS Społem  Zabrze)

Mroncz Krzysztof (KS Carbo Gliwice)

Napierała Szymon (LKS Naprzód Żernica)

Piotrowicz Michał (KS Sośnica Gliwice)

Przesdzing Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Radziwinowski Łukasz (LKS Amator Rudziniec)

Rajca Tomasz (KS Społem Zabrze)

Rękorajski Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Rogon Damian (KS Carbo Gliwice)

Roj Krzysztof (LKS Tempo Paniówki)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Saternus Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Sądel Jan (SKS Gwarek Zabrze)

Smolka Krzysztof  (LKS Amator Rudziniec)

Solczak Maciej (KS Carbo Gliwice)

Sołtysik Maik (KS Carbo Gliwice)

Sowula Kamil (KS Sośnica Gliwice)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Stolarczyk Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Stypa Damian (LKS Amator Rudziniec)

Szal Mariusz (LKS Młodość Rudno)

Szostak Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Szydło Sebastian (KS Sokół Łany Wielkie)

Wajda Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Woźniakowski Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Zaczkowski Dawid (LKS Młodość Rudno)

Zgoda Paweł (LKS Młodość Rudno)

Samobójcze

2 bramki

Foit Rafał (LKS Zryw Radonia)

Szarla Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

1 bramka

Grzegórzko Łukasz (KS Zamkowiec Toszek)

Ignacy Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Jendrzyca Paweł (PKS Ruch Kozłów)

Kokott Dominik (SKS Gwarek Zabrze)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Mierzowski Adam (KS Carbo Gliwice)

Rakoczy Dawid (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (KS Zamkowiec Toszek)

Sadło Krzysztof (LKS Amator Rudziniec)

Szmajdziński Sebastian (MKSR Czarni Pyskowice)

Szmyd Damian (SKS Gwarek Zabrze)

Topolski Dariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Wieczorek Wojciech (LKS Tempo Paniówki)

Wylężek Jakub (SKS Gwarek Zabrze)