Seniorzy

XXII KOLEJKA – 28-29 kwietnia 2018 r.

2/05/2018 17:16 Barbara Knebel

C KLASA – XXII KOLEJKA – 28-29 kwietnia 2018 r.


MKS II Zaborze – LKS Victoria Pilchowice 0:4
(Piotr Adaszyński 3, Rafał Bakowski)

KS Korona Bargłówka – LKS Gwiazda II Chudów 3:5
(Dominik Jaromin, Marco Rapsiewicz 2  - Sławomir Jarosz, Adam Pawlas 2, Kamil Widera, Jakub Wilczek)

LKS Wilki II Wilcza – LKS Leśnik Łącza 2:1
(Radosław Bujok 2 – Patryk Złotoś)

  1. LKS Wilki Wilcza 12 30 45-13
  2. LKS Victoria Pilchowice 12 30 44-13
  3. LKS Ślązak Bycina 12 27 28-25
  4. MKS II Zaborze 12 25 35-19
  5. FC Kłodnica Gliwice 12 19 40-26
  6. LKS Gwiazda II Chudów 12 18 34-36
  7. KS Korona Bargłówka 12 12 32-42
  8. LKS Leśnik Łącza 12 6 20-40

16 bramek

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

15 bramek

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

13 bramek

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

12 bramek

Pawlas Adam (LKS Gwiazda II Chudów)

11 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

7 bramek

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

6 bramek

Gorecko Karol (MKS II Zaborze)

Wende Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

5 bramek

Bębnowicz Roman (KS Korona Bargłówka)

Jaślan Dawid (MKS II Zaborze)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

4 bramki

Borawski Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Czempiel Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Ferdyan Tomasz (LKS Wilki II Wilcza)

Goły Dariusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Majcher Kevin (LKS Leśnik Łącza)

Rutka Karol (LKS Ślązak Bycina)

3 bramki

Bąkowski Grzegorz (LKS Wilki II Wilcza)

Bogdański Patryk (LKS Wilki II Wilcza)

Brzozowiec Dariusz (MKS II Zaborze)

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Górski Bartosz (GSF Gliwice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Kureczko Wojciech (GSF Gliwice)

Mikusz Mariusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Salwik Adam (MKS II Zaborze)

Sztorc Tadeusz (LKS Ślązak Bycina)

Warzyc Bogdan (LKS Ślązak Bycina)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

2 bramki

Bajda Wojciech (FC Kłodnica Gliwice)

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Jeziorski Bartłomiej (MKS II Zaborze)

Kopel Jarosław (LKS Gwiazda II Chudów)

Kropisz Krystian (MKS II Zaborze)

Kruszona Daniel (KS Drama Kamieniec)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Marzec Stanisław (LKS Gwiazda II Chudów)

Mokros Aleksander (LKS Ślązak Bycina)

Nowakowski Łukasz (GSF Gliwice)

Nowicki Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Obidziński Damian (FC Kłodnica Gliwice)

Płatek Aleksander (MKS II Zaborze)

Reginek Karol (KS Korona Bargłówka)

Rocki Denis (MKS II Zaborze)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Sobota Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Wiącek Tomasz (FC Kłodnica Gliwice)

Widera Artur (GSF Gliwice)

Witkowski Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Zagórski Krzysztof (KS Drama II Kamieniec)

Zamożniewicz Daniel (GSF Gliwice//MKS II Zaborze)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

Zuber Paweł (LKS Wilki II Wilcza)

1 bramka

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Aksamitowski Wiktor (KS Korona Bargłówka)

Cerekwicki Maciej (LKS Leśnik Łącza)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Dziura Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Fedorowicz Mateusz (MKS II Zaborze)

Fica Tomasz (KS Drama II Kamieniec)

Fraszewski Patryk (LKS Gwiazda II Chudów)

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Gola Marek (LKS Victoria Pilchowice)

Górecki Roman (KS Korona Bargłówka)

Górski Dawid (MKS II Zaborze)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Jabłoński Paweł (KS Drama II Kamieniec)

Jaromin Dominik (KS Korona Bargłówka)

Jarosz Sławomir (LKS Gwiazda II Chudów)

Jóźwiak Dawid (MKS II Zaborze)

Kapała Patryk (MKS II Zaborze)

Kocyba Kamil (KS Drama II Kamieniec)

Kionka Patryk (KS Korona Bargłówka)

Kowalik Miłosz (FC Kłodnica Gliwice)

Kozłowski Jakub (MKS II Zaborze)

Kruszyna Mateusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Lewandowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

Mandok Rafał  (LKS Gwiazda II Chudów)

Marek Patryk (KS Korona Bargłówka)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Pokora Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Pokorny Paweł (LKS Wilki II Wilcza)

Sosna Grzegorz (FC Kłodnica Gliwice)

Stępień Marek (LKS Wilki II Wilcza)

Stoppel Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Strug Przemysław (FC Kłodnica Gliwice)

Strzelczyk Karol (LKS Gwiazda II Chudów)

Suchan Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Tomczyk Damian (LKS Gwiazda II Chudów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Widera Kamil (LKS Gwiazda II Chudów)

Wieczorek Paweł (FC Kłodnica Gliwice)

Wierzbicki Mariusz (FC Kłodnica Gliwice)

Wilczek Jaku (LKS Gwiazda II Chudów)

Wołos Jakub (LKS Ślązak Bycina)

Woś Przemysław (KS Drama II Kamieniec)

Wydrzyński Remigiusz (MKS II Zaborze)

Ziąber Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Samobójcze

1 bramka

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Piela Marek (LKS Leśnik Łącza)

Rybka Mateusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Tiszbierek Robert (KS Korona Bargłówka)

Wiesławski Dominik (GSF Gliwice)