Seniorzy

XXIII KOLEJKA – 5-6 maja 2018 r.

6/05/2018 21:37 Barbara Knebel

XXIII KOLEJKA – 5-6 maja 2018 r.


LKS Ślązak Bycina – MKS II Zaborze 3:0
(Krzysztof Stypa, Damian Wolany, Aleksander Mokros)

LKS Gwiazda II Chudów – LKS Wilki Wilcza 3:3
(Mariusz Mikusz, Dariusz Goły – samobójcza Mateusz Kląskała, Patryk Bogdański, Kamil Borawski 2)

KS Korona Bargłówka – FC Kłodnica Gliwice 6:2
(Michał Aksamitowski 2, Marco Rapsiewicz 2, Michał Fudali, Damian Kubieniec – Tomasz Wiącek, Michał Brzozowski)

  1. LKS Victoria Pilchowice 13 33 47-13
  2. LKS Wilki II Wilcza 13 31 48-16
  3. LKS Ślązak Bycina 13 30 31-25
  4. MKS II Zaborze 13 25 35-22
  5. FC Kłodnica Gliwice 13 19 42-32
  6. LKS Gwiazda II Chudów 13 19 37-39
  7. KS Korona Bargłówka 13 15 38-44
  8. LKS Leśnik Łącza 13 9 23-40

16 bramek

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

15 bramek

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

12 bramek

Pawlas Adam (LKS Gwiazda II Chudów)

11 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

7 bramek

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

6 bramek

Borawski Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Gorecko Karol (MKS II Zaborze)

Wende Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

5 bramek

Bębnowicz Roman (KS Korona Bargłówka)

Goły Dariusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Jaślan Dawid (MKS II Zaborze)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

4 bramki

Bogdański Patryk (LKS Wilki II Wilcza)

Czempiel Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Ferdyan Tomasz (LKS Wilki II Wilcza)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Majcher Kevin (LKS Leśnik Łącza)

Mikusz Mariusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Rutka Karol (LKS Ślązak Bycina)

3 bramki

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Bąkowski Grzegorz (LKS Wilki II Wilcza)

Brzozowiec Dariusz (MKS II Zaborze)

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Górski Bartosz (GSF Gliwice)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Kureczko Wojciech (GSF Gliwice)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Salwik Adam (MKS II Zaborze)

Sztorc Tadeusz (LKS Ślązak Bycina)

Warzyc Bogdan (LKS Ślązak Bycina)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Wiącek Tomasz (FC Kłodnica Gliwice)

2 bramki

Bajda Wojciech (FC Kłodnica Gliwice)

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Jeziorski Bartłomiej (MKS II Zaborze)

Kopel Jarosław (LKS Gwiazda II Chudów)

Kropisz Krystian (MKS II Zaborze)

Kruszona Daniel (KS Drama Kamieniec)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Marzec Stanisław (LKS Gwiazda II Chudów)

Mokros Aleksander (LKS Ślązak Bycina)

Nowakowski Łukasz (GSF Gliwice)

Nowicki Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Obidziński Damian (FC Kłodnica Gliwice)

Płatek Aleksander (MKS II Zaborze)

Reginek Karol (KS Korona Bargłówka)

Rocki Denis (MKS II Zaborze)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Sobota Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Widera Artur (GSF Gliwice)

Witkowski Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Zagórski Krzysztof (KS Drama II Kamieniec)

Zamożniewicz Daniel (GSF Gliwice//MKS II Zaborze)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

Zuber Paweł (LKS Wilki II Wilcza)

1 bramka

Aksamitowski Wiktor (KS Korona Bargłówka)

Brzozowski Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Cerekwicki Maciej (LKS Leśnik Łącza)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Dziura Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Fedorowicz Mateusz (MKS II Zaborze)

Fica Tomasz (KS Drama II Kamieniec)

Fraszewski Patryk (LKS Gwiazda II Chudów)

Gola Marek (LKS Victoria Pilchowice)

Górecki Roman (KS Korona Bargłówka)

Górski Dawid (MKS II Zaborze)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Jabłoński Paweł (KS Drama II Kamieniec)

Jaromin Dominik (KS Korona Bargłówka)

Jarosz Sławomir (LKS Gwiazda II Chudów)

Jóźwiak Dawid (MKS II Zaborze)

Kapała Patryk (MKS II Zaborze)

Kocyba Kamil (KS Drama II Kamieniec)

Kionka Patryk (KS Korona Bargłówka)

Kowalik Miłosz (FC Kłodnica Gliwice)

Kozłowski Jakub (MKS II Zaborze)

Kruszyna Mateusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Kubieniec Damian (KS Korona Bargłówka)

Lewandowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

Mandok Rafał  (LKS Gwiazda II Chudów)

Marek Patryk (KS Korona Bargłówka)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Pokora Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Pokorny Paweł (LKS Wilki II Wilcza)

Sosna Grzegorz (FC Kłodnica Gliwice)

Stępień Marek (LKS Wilki II Wilcza)

Stoppel Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Strug Przemysław (FC Kłodnica Gliwice)

Strzelczyk Karol (LKS Gwiazda II Chudów)

Suchan Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Tomczyk Damian (LKS Gwiazda II Chudów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Widera Kamil (LKS Gwiazda II Chudów)

Wieczorek Paweł (FC Kłodnica Gliwice)

Wierzbicki Mariusz (FC Kłodnica Gliwice)

Wilczek Jaku (LKS Gwiazda II Chudów)

Wołos Jakub (LKS Ślązak Bycina)

Woś Przemysław (KS Drama II Kamieniec)

Wydrzyński Remigiusz (MKS II Zaborze)

Ziąber Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Samobójcze

1 bramka

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Kląskała Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Piela Marek (LKS Leśnik Łącza)

Rybka Mateusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Tiszbierek Robert (KS Korona Bargłówka)

Wiesławski Dominik (GSF Gliwice)