Seniorzy

XX KOLEJKA – 5-6 maja 2018 r.

7/05/2018 08:44 Barbara Knebel

XX KOLEJKA – 5-6 maja 2018 r.


KS Orły Bojszów- LKS 45 Bujaków 1:0
(Grzegorz Sigmundczyk)

LKS Start Kleszczów – LKS Orzeł Stanica 0:0

PKS Ruch II Kozłów – LKS Naprzód Świbie 1:1
(samobójcza Jacek Jendrysik, Mariusz Rekus)

LKS Naprzód Łubie – KS Start Sierakowice 0:4
(Mariusz Sikora 2, Jan Urbaniec, Grzegorz Wszołek)

GKS Walka Zabrze – KS Piast Pawłów 3:1
(Mateusz Filip, Artur Osadnik, Mateusz Kramarczyk – Artur Grabowski)

 

Przełożone na 09.05.2018

KS Drama Kamieniec – LKS Pogoń Ziemięcice

  1. KS Start Sierakowice 18 41 72-19
  2. LKS Orzeł Stanica 19 39 53-25
  3. GKS Walka Zabrze 18 32 41-30
  4. KS Piast Pawłów 18 30 34-29
  5. UKS Quo Vadis Makoszowy 18 30 53-38
  6. KS Orły Bojszów 18 28 38-34
  7. LKS Naprzód Świbie 19 28 35-26
  8. LKS Pogoń Ziemięcice 18 27 34-35
  9. PKS Ruch II Kozłów 19 21 31-36
  10. LKS Start Kleszczów 18 19 36-45
  11. LKS 45 Bujaków 18 15 19-60
  12. KS Drama Kamieniec 18 13 28-57
  13. LKS Naprzód Łubie 17 8 16-56

17 bramek

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

12 bramek

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

11 bramek

Magiera Łukasz (LKS Start Kleszczów)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

10 bramek

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Nowak Arkadiusz (KS Start Sierakowice)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

9 bramek

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

8 bramek

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Kramarczyk Mateusz (GKS Walka Zabrze)

7 bramek

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

6 bramek

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Kołtko Marek (LKS Start Kleszczów)

Mazanek Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Szczyrba Adam (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Zagórski Krzysztof (KS Drama Kamieniec)

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

5 bramek

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

4 bramki

Budzik Bartosz (PKS Ruch II Kozłów)

Bytomski Robert (PKS Ruch II Kozłów)

Filip Mateusz (GKS Walka Zabrze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

Stolarczyk Mateusz (GKS Walka Zabrze)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Zorychta Marcin (LKS Naprzód Łubie)

3 bramki

Bendkowski Szymon (KS Piast Pawłów)

Bil Tomasz (KS Piast Pawłów)         

Dziambor Mariusz (LKS Naprzód Łubie)

Faryj Jacek (KS Orły Bojszów)

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Nowakowski Dawid (KS Piast Pawłów)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Tabiś Rafał (GKS Walka Zabrze)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Zwiernik Kewin (KS Orły Bojszów)

Żołyniak Grzegorz (LKS Start Kleszczów)

2 bramki

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Bronowski Kamil (KS Drama Kamieniec)

Dąbrowski Denis (KS Orły Bojszów)

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Jabłoński Paweł (KS Drama Kamieniec)

Jarzmik Rafał (PKS Ruch II Kozłów)

Jędroszkowiak Marek (LKS Pogoń Ziemięcice)

Kapica Andrzej (KS Piast Pawłów)

Kionka Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Knot Dariusz (LKS Orzeł Stanica)

Kossoń Grzegorz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kotara Wojciech (LKS Naprzód Łubie)

Kowal Przemysław (LKS Orzeł Stanica)

Kowalski Tomasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Krawczyk Łukasz (LKS Naprzód Łubie)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Kubiaczyk Damian (LKS Naprzód Łubie)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Modrzyński Marcin (LKS Orzeł Stanica)

Naczyński Piotr (KS Drama Kamieniec)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Palica Michał (LKS 45 Bujaków)

Rekus Mariusz (LKS Naprzód Świbie)

Sigmundczyk Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Szejn Artur (GKS Walka Zabrze)

Szeliga Łukasz (KS Piast Pawłów)

Widera Artur (KS Drama Kamieniec)

Wita Rafał (KS Piast Pawłów)

Wochnik Adrian (LKS Naprzód Świbie)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zorychta Marcin (LKS Naprzód Łubie)

1 bramka

Błażytko Tobiasz (LKS Naprzód Świbie)

Chruszcz Grzegorz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Cygnarowski Patryk (LKS Orzeł Stanica)

Dudek Artur (LKS Naprzód Świbie)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Droździoł Jakub (KS Piast Pawłów)

Frydrych Grzegorz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Geniusz Radosław (KS Start Sierakowice)

Gradek Krzysztof (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Grochowina Kamil (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Guzik Daniel (LKS Naprzód Świbie)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

John Patryk (LKS Naprzód Świbie)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Kalka Mateusz (LKS Naprzód Świbie)

Kampe Maciej (KS Start Sierakowice)

Kapusta Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Kasperczak Mateusz (GKS Walka Zabrze)

Kocyba Kamil (KS Drama Kamieniec)

Kotowicz Kamil (KS Start Sierakowice)

Krasuski Dawid (UKS Quo Vais Makoszowy)

Krok Denis (LKS Naprzód Łubie)

Lebiedziński Michał (LKS Start Kleszczów)

Małek Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Marek Radosław (KS Start Sierakowice)

Nieć Tomasz (GKS Walka Zabrze)

Ochab Łukasz (LKS Start Kleszczów)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Paczkowski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Pala Mateusz (LKS Start Kleszczów)

Pawletko Dawid (KS Orły Bojszów)

Pietrek Adam (PKS Ruch II Kozłów)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Podkowik Karol (LKS Pogoń Ziemięcice)

Potoczny Marlon (KS Orły Bojszów)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Roesner Mateusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Sklorz Krzysztof (LKS 45 Bujaków)

Skupin Grzegorz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Suchanek Rafał (KS Orły Bojszów)

Stefanowicz Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Strzelbicki Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Szczyrba Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szingler Marek (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szopa Konrad (LKS Orzeł Stanica)

Szweda Grzegorz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Tomecki Kewin (LKS 45 Bujaków)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

Waniczek Kamil (PKS Ruch II Kozłów)

Weroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wiciak Mariusz (KS Orły Bojszów)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

Wyciślik Arnold  (KS Piast Pawłów)

Zubek Denis (LKS Start Kleszczów)

Zwiernik Antoni (KS Orły Bojszów)

Samobójcze

1 bramka

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Jendrysik Jacek (LKS Naprzód Świbie)

Kania Michał (KS Drama Kamieniec)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Nowak Maciej (KS Drama Kamieniec)

Pawlaczyk Mateusz (PKS Ruch II Kozłów)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Szczepanek Mariusz (KS Piast Pawłów)

Tomecki Kewin (LKS 45 Bujaków)

Vigouroux Simon (LKS 45 Bujaków)