Seniorzy

KOLEJKA XXIII – 5-6 maja 2018 r.

11/05/2018 00:13 Barbara Knebel

KOLEJKA XXIII – 5-6 maja 2018 r.


LKS Naprzód Żernica – SKS Gwarek Zabrze 0:1 (Rafał Hanowski), LKS Gwiazda Chudów – LKS Tempo Paniówki 2:0 (Patrycjusz Botor, Mateusz Adamczyk), LKS Sokół Łany Wielkie – MKSR Czarni Pyskowice 5:1 (Robert Satora 2, Patryk Oleś, Mateusz Raczyński, Łukasz Czaja – Tomasz Pasternak), LKS Amator Rudziniec – KS Społem Zabrze 1:2 (Mateusz Karaś – Patryk Schmatolla, Daniel Marzec), KS Sośnica Gliwice – KS Burza Borowa Wieś 6:1 (Damian Ficek 2, Krzysztof Borowiec, Marcin Kiełpiński, Michał Kuźnik, Marek Wiśniewski – Adam Bogdanowicz), LKS Olimpia Pławniowice – PKS Ruch Kozłów 1:5 (Łukasz Wróbel – Marcin Szubert 2, Bartosz Budzik 2, Łukasz Brusik), LKS Młodość Rudno – KS Carbo Gliwice 4:1 (Sebastian Prochota 2, Mirosław Nowak, Przemysław Jóźwiak – Kewin Buczek), KS Zamkowiec Toszek – LKS Zryw Radonia 1:4 (Tomasz Nagoda – Michał Sałek, Mateusz Kokoszka 2, Michal Gralla)

  1. MKSR Czarni Pyskowice 23 51 59-20
  2. KS Sośnica Gliwice 22 49 68-22
  3. LKS Sokół Łany Wielkie 22 46 77-30
  4. LKS Gwiazda Chudów 22 46 48-12
  5. LKS Młodość Rudno 23 42 62-36
  6. KS Burza Borowa Wieś 22 42 70-42
  7. SKS Gwarek Zabrze 22 37 45-28
  8. LKS Naprzód Żernica 22 35 40-31
  9. PKS Ruch Kozłów 23 34 61-47
  10. LKS Zryw Radonia 22 28 53-48
  11. LKS Olimpia Pławniowice 23 24 35-44
  12. KS Zamkowiec Toszek 22 21 40-49
  13. KS Społem Zabrze 22 20 35-53
  14. KS Carbo Gliwice 23 19 27-66
  15. LKS Tempo Paniówki 22 11 16-103
  16. LKS Amator Rudziniec 23 2 15-120

24 bramek

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

20 bramek

Raczyński Mateusz  (LKS Sokół Łany Wielkie)

17 bramek

Nowak Mirosław  (LKS Młodość Rudno)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

16 bramek

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

15 bramek

Czaja Łukasz (LKS Sokół  Łany Wielkie)

14 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Mikita Grzegorz (MKSR Czarni Pyskowice)

Radoń Mateusz  (SKS Gwarek Zabrze)

Wiśniewski Marek (KS Sośnica Gliwice)

13 bramek

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

12 bramek

Oleś Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sodel Zbigniew (MKSR Czarni Pyskowice)

11 bramek

Nagoda Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

10 bramek

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

Szczurek Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

9 bramek

Sawicki Dariusz (LKS Młodość Rudno)

8 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

7 bramek

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Juszczyk Martin (PKS Ruch Kozłów)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

6 bramek

Borowiec Krzysztof (KS Sośnica Gliwice)

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Ficek Damian (KS Sośnica Gliwice)

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Jasiński Jędrzej (KS Sośnica Gliwice)

Jóźwiak Przemysław (LKS Młodość Rudno)

Kamiński Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Rzeźnik Mateusz (KS Zamkowiec Toszek)

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

5 bramek

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Gruszka Mateusz  (LKS Olimpia Pławniowice)

Koleszko Mateusz (MKRS Czarni Pyskowice)

Miczka Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Satora Robert (KS Sokół Łany Wielkie)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wylężek Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Zieliński Tomasz (KS Społem Zabrze)

4 bramki

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Baran Rafał (LKS Zryw Radonia)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Gajewski Bartosz (LKS Gwiazda Chudów)

Gruca Waldemar (LKS Olimpia Pławniowice)

Hanowski Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Kisiel Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kuzia Artur (LKS Tempo Paniówki)

Luka Jarosław (PKS Ruch Kozłów)

Meżykowski Damian (MKSR Czarni Pyskowice)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Schmatolla Patryk  (KS Społem Zabrze)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Smolarz Robert (LKS Zryw Radonia)

Wilczek Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

3 bramki

Bogdanowicz Adam  (KS Burza Borowa Wieś)

Borodziej Patryk (MKSR Czarni Pyskowice)

Ciaś Sławomir (KS Carbo Gliwice)

Hassa Krzysztof  (PKS Ruch Kozłów)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica Gliwice)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kuźnik Michał (KS Sośnica Gliwice)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Pasecki Sergiusz  (LKS Sokół Łany Wielkie)

Pasternak Tomasz (MKSR Czarni Pyskowice)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Rekus Mateusz (KS Zamkowiec Toszek)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (KS Zamkowiec Toszek)

Sobek Remigiusz (KS Sośnica Gliwice)

Stefański Łukasz (MKSR Czarni Pyskowice)

Zalesiński Robert (MKSR Czarni Pyskowice)

2 bramki

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Bladycz Dawid (MKSR Czarni Pyskowice)

Buczek Kewin (KS Carbo Gliwice)

Chęciński Daniel (KS Społem Zabrze)

Cieśluk Robert (KS Burza Borowa Wieś)

Dering Marcin (LKS Amator Rudziniec)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gerlich Adam (MKSR Czarni Pyskowice)

Górski Adam (KS Carbo Gliwice)

Gralla Michał (LKS Zryw Radonia)

Kaschuba Karol (KS Zamkowiec Toszek)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kowol Aleksander (LKS Sokół Łany Wielkie)

Krężelok Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Król Mateusz (PKS Ruch Kozłów)

Krusiński Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Kubik Roman (PKS Ruch Kozłów)

Kuc Maciej (KS Sośnica Gliwice)

Kwiędacz Denis (SKS Gwarek Zabrze)

Lewicki Krzysztof (KS Sośnica Gliwice)

Maksym  Szymon (KS Carbo Gliwice)

Mikos Wojciech (MKSR Czarni Pyskowice)

Modrzyński Marcin (LKS Tempo Paniówki)

Niemiec Dominik (LKS Amator Rudziniec)

Niniczka Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Piekarski Janusz (KS Carbo Gliwice)

Piórkowski Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sokołowski Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Szafraniec Szymon (KS Zamkowiec Toszek)

Topolski Dariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Winiarski Andrzej (SKS Gwarek Zabrze)

Wiśniewski Dawid (KS Sośnica Gliwice)

Zaczkowski Kewin (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Baran Kamil (SKS Gwarek Zabrze)

Bartoszek Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Błażytko Janusz (LKS Zryw Radonia)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Brusik Łukasz (PKS Ruch Kozłów)

Brzozko Szymon (SKS Gwarek Zabrze)

Daniel Kamil (KS Carbo Gliwice)

Dudziak Filip (LKS Naprzód Żernica)

Flis Dariusz (LKS Młodość Rudno)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Gabrielczyk Filip (LKS Sokół Łany Wielkie)

Gałęziok Kamil (SKS Gwarek Zabrze)

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Grzybek Denis (KS Burza Borowa Wieś)

Hluzow Mateusz (KS Burza Borowa Wieś)

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kabała Jakub (KS Zamkowiec Toszek)

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo Paniówki)

Kaczmarek Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Karaś Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Karaś Sebastian (LKS Amator Rudziniec)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Klonek Krzysztof (KS Zamkowiec Toszek)

Kluger Bartosz (LKS Naprzód Żernica)

Konacki Mateusz (KS Carbo Gliwice)

Kowalski Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Krawiec Rafał (PKS Ruch Kozłów)

Kubaczyk Damian (MKRS Czarni Pyskowice)

Kubosz Karol (LKS Gwiazda Chudów)

Kułaga Marcin (KS Społem Zabrze)

Lewicki Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Lokwenc Piotr (LKS Sokół Łany Wielkie)

Łytek Michał (PKS Ruch Kozłów)

Machaj Krzysztof (LKS Sokół Łany Wielkie)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Mętel Łukasz (LKS Amator Rudziniec)

Miesiączek Marek  (LKS Młodość Rudno)

Mijacz Krzysztof (LKS Tempo Paniówki)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mondrzejewski Arkadiusz (KS Społem  Zabrze)

Mroncz Krzysztof (KS Carbo Gliwice)

Napierała Szymon (LKS Naprzód Żernica)

Piotrowicz Michał (KS Sośnica Gliwice)

Przesdzing Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Radziwinowski Łukasz (LKS Amator Rudziniec)

Rajca Tomasz (KS Społem Zabrze)

Rękorajski Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Rogon Damian (KS Carbo Gliwice)

Roj Krzysztof (LKS Tempo Paniówki)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Saternus Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Sądel Jan (SKS Gwarek Zabrze)

Smolka Krzysztof  (LKS Amator Rudziniec)

Solczak Maciej (KS Carbo Gliwice)

Sołtysik Maik (KS Carbo Gliwice)

Sowula Kamil (KS Sośnica Gliwice)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Stolarczyk Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Stypa Damian (LKS Amator Rudziniec)

Szal Mariusz (LKS Młodość Rudno)

Szostak Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Szydło Sebastian (KS Sokół Łany Wielkie)

Wajda Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Woźniakowski Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Zaczkowski Dawid (LKS Młodość Rudno)

Zgoda Paweł (LKS Młodość Rudno)

Samobójcze

2 bramki

Foit Rafał (LKS Zryw Radonia)

Szarla Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

1 bramka

Grzegórzko Łukasz (KS Zamkowiec Toszek)

Ignacy Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Jendrzyca Paweł (PKS Ruch Kozłów)

Kokott Dominik (SKS Gwarek Zabrze)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Mierzowski Adam (KS Carbo Gliwice)

Rakoczy Dawid (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (KS Zamkowiec Toszek)

Sadło Krzysztof (LKS Amator Rudziniec)

Szmajdziński Sebastian (MKSR Czarni Pyskowice)

Szmyd Damian (SKS Gwarek Zabrze)

Topolski Dariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Wieczorek Wojciech (LKS Tempo Paniówki)

Wylężek Jakub (SKS Gwarek Zabrze)