Seniorzy

XXIV KOLEJKA – 12-13 maja 2018 r.

14/05/2018 15:32 Barbara Knebel

XXIV KOLEJKA – 12-13 maja 2018 r.


MKS II Zaborze – LKS Leśnik Łącza 3:2
(Kamil Kwiatkowski, Dawid Jóźwiak 2 - Dawid Kaczmarek, Marek Piela)

FC Kłodnica Gliwice – LKS Victoria Pilchowice 4:10
(Łukasz Kuliński, Daniel Sromek 2, Michał Zappa, samobójcza Dawid Skrzypiński – Piotr Adaszyński 2, Michał Kopczyński, Jarosław Piewko 3, Mariusz Józefowicz, Rafał Bakowski, Paweł Sawicki)

LKS Wilki Wilcza – KS Korona Bargłówka 5:0
(Tomasz Ferdyan, Łukasz Szymura, Adrian Maksymiec, Daniel Panek, Patryk Bogdański)

  1. LKS Victoria Pilchowice 14 36 57-17
  2. LKS Wilki II Wilcza 14 34 53-16
  3. LKS Ślązak Bycina 14 33 34-25
  4. MKS II Zaborze 14 28 38-24
  5. LKS Gwiazda II Chudów 14 22 40-39
  6. FC Kłodnica Gliwice 14 19 46-42
  7. KS Korona Bargłówka 14 15 38-49
  8. LKS Leśnik Łącza 14 9 25-43

18 bramek

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

16 bramek

Bakowski Rafał (LKS Victoria Pilchowice)

15 bramek

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

13 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

12 bramek

Pawlas Adam (LKS Gwiazda II Chudów)

7 bramek

Bujok Radosław (LKS Wilki II Wilcza)

6 bramek

Borawski Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Gorecko Karol (MKS II Zaborze)

Wende Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Więckowski Dawid (LKS Wilki II Wilcza)

5 bramek

Bębnowicz Roman (KS Korona Bargłówka)

Bogdański Patryk (LKS Wilki II Wilcza)

Ferdyan Tomasz (LKS Wilki II Wilcza)

Goły Dariusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Jaślan Dawid (MKS II Zaborze)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

4 bramki

Czempiel Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Majcher Kevin (LKS Leśnik Łącza)

Mikusz Mariusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Rutka Karol (LKS Ślązak Bycina)

3 bramki

Aksamitowski Michał (KS Korona Bargłówka)

Bąkowski Grzegorz (LKS Wilki II Wilcza)

Brzozowiec Dariusz (MKS II Zaborze)

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Górski Bartosz (GSF Gliwice)

Jóźwiak Dawid (MKS II Zaborze)

Kureczko Wojciech (GSF Gliwice)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Piewko Jarosław (LKS Victoria Pilchowice)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Salwik Adam (MKS II Zaborze)

Sztorc Tadeusz (LKS Ślązak Bycina)

Warzyc Bogdan (LKS Ślązak Bycina)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Wiącek Tomasz (FC Kłodnica Gliwice)

2 bramki

Bajda Wojciech (FC Kłodnica Gliwice)

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Jeziorski Bartłomiej (MKS II Zaborze)

Kopel Jarosław (LKS Gwiazda II Chudów)

Kropisz Krystian (MKS II Zaborze)

Kruszona Daniel (KS Drama Kamieniec)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Marzec Stanisław (LKS Gwiazda II Chudów)

Mokros Aleksander (LKS Ślązak Bycina)

Nowakowski Łukasz (GSF Gliwice)

Nowicki Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Obidziński Damian (FC Kłodnica Gliwice)

Płatek Aleksander (MKS II Zaborze)

Reginek Karol (KS Korona Bargłówka)

Rocki Denis (MKS II Zaborze)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Sobota Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Widera Artur (GSF Gliwice)

Witkowski Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Zagórski Krzysztof (KS Drama II Kamieniec)

Zamożniewicz Daniel (GSF Gliwice//MKS II Zaborze)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

Zuber Paweł (LKS Wilki II Wilcza)

1 bramka

Aksamitowski Wiktor (KS Korona Bargłówka)

Brzozowski Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Cerekwicki Maciej (LKS Leśnik Łącza)

Dąbek Mateusz (KS Korona Bargłówka)

Dziura Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Fedorowicz Mateusz (MKS II Zaborze)

Fica Tomasz (KS Drama II Kamieniec)

Fraszewski Patryk (LKS Gwiazda II Chudów)

Gola Marek (LKS Victoria Pilchowice)

Górecki Roman (KS Korona Bargłówka)

Górski Dawid (MKS II Zaborze)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Jabłoński Paweł (KS Drama II Kamieniec)

Jaromin Dominik (KS Korona Bargłówka)

Jarosz Sławomir (LKS Gwiazda II Chudów)

Kaczmarek Dawid (LKS Leśnik Łącza)

Kapała Patryk (MKS II Zaborze)

Kocyba Kamil (KS Drama II Kamieniec)

Kionka Patryk (KS Korona Bargłówka)

Kopczyński Michał (LKS Victoria Pilchowice)

Kowalik Miłosz (FC Kłodnica Gliwice)

Kozłowski Jakub (MKS II Zaborze)

Kruszyna Mateusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Kubieniec Damian (KS Korona Bargłówka)

Kuliński Paweł (FC Kłodnica Gliwice)

Kwiatkowski Kamil (MKS II Zaborze)

Lewandowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Mandok Rafał  (LKS Gwiazda II Chudów)

Marek Patryk (KS Korona Bargłówka)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Panek Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Piela Marek (LKS Leśnik Łącza)

Pokora Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Pokorny Paweł (LKS Wilki II Wilcza)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Sosna Grzegorz (FC Kłodnica Gliwice)

Stępień Marek (LKS Wilki II Wilcza)

Stoppel Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Strug Przemysław (FC Kłodnica Gliwice)

Strzelczyk Karol (LKS Gwiazda II Chudów)

Suchan Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Szymura Łukasz (LKS Wilki II Wilcza)

Tomczyk Damian (LKS Gwiazda II Chudów)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Widera Kamil (LKS Gwiazda II Chudów)

Wieczorek Paweł (FC Kłodnica Gliwice)

Wierzbicki Mariusz (FC Kłodnica Gliwice)

Wilczek Jaku (LKS Gwiazda II Chudów)

Wołos Jakub (LKS Ślązak Bycina)

Woś Przemysław (KS Drama II Kamieniec)

Wydrzyński Remigiusz (MKS II Zaborze)

Zappa Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Ziąber Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Samobójcze

1 bramka

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Kląskała Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Piela Marek (LKS Leśnik Łącza)

Rybka Mateusz (LKS Gwiazda II Chudów)

Skrzypiński Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Tiszbierek Robert (KS Korona Bargłówka)

Wiesławski Dominik (GSF Gliwice)