Seniorzy

KOLEJKA XXIV – 12-13 maja 2018 r.

16/05/2018 00:51 Barbara Knebel

KOLEJKA XXIV – 12-13 maja 2018 r.


SKS Gwarek Zabrze – LKS Młodość Rudno 2:4
(Bartłomiej Fik, Denis Kwiędacz – Sebastian Prochota, Mateusz Rewucki, Mirosław Nowak 2)

MKSR Czarni Pyskowice – LKS Olimpia Pławniowice 4:1
(Łukasz Bieniek, Grzegorz Mikita, Mariusz Połeć – Wojciech Słapiński, samobójcza Piotr Wróbel)

KS Społem Zabrze – KS Zamkowiec Toszek 6:3
(Patryk Schmatolla, Daniel Marzec, Mateusz Fedrowicz, Adam Palczak 2, Arkadiusz Jarosz – Krzysztof Klonek, Adrian Wochnik, Tomasz Nagoda)

PKS Ruch Kozłów – LKS Naprzód Żernica 2:1
(Marcin Szubert, Marcin Folwaczny – Szymon Napierała)

KS Carbo Gliwice – LKS Gwiazda Chudów 2:5
(Maik Sołtysik, Grzegorz Nowak – Mateusz Adamczyk 2, Jarosław Gabor, Bartosz Gajewski, Mateusz Kisiel)

LKS Tempo Paniówki – LKS Amator Rudziniec 7:1
(Marcin Modrzyński 4, Patryk Nalepa 3 – Martin Matuszek)

KS Burza Borowa Wieś – LKS Sokół Łany Wielkie 4:2
(Adrian Trojanowski 2, Mariusz Schymczyk, Patryk Kucharz – Łukasz Czaja, Robert Satora)

KS Sośnica Gliwice – LKS Zryw Radonia 2:0
(Sławomir Wieroński, Remigiusz Sobek)

  1. MKSR Czarni Pyskowice 24 54 63-21
  2. KS Sośnica Gliwice 23 52 70-22
  3. LKS Gwiazda Chudów 23 49 53-14
  4. LKS Sokół Łany Wielkie 23 46 79-34
  5. LKS Młodość Rudno 24 45 66-38
  6. KS Burza Borowa Wieś 23 45 74-44
  7. SKS Gwarek Zabrze 23 37 47-32
  8. PKS Ruch Kozłów 24 37 63-48
  9. LKS Naprzód Żernica 23 35 41-33
  10. LKS Zryw Radonia 23 28 53-50
  11. LKS Olimpia Pławniowice 24 24 36-48
  12. KS Społem Zabrze 23 23 41-56
  13. KS Zamkowiec Toszek 23 21 43-55
  14. KS Carbo Gliwice 24 19 29-71
  15. LKS Tempo Paniówki 23 14 23-104
  16. LKS Amator Rudziniec 24 2 16-127

24 bramek

Sałek Michał (LKS Zryw Radonia)

20 bramek

Raczyński Mateusz  (LKS Sokół Łany Wielkie)

19 bramek

Nowak Mirosław  (LKS Młodość Rudno)

18 bramek

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

17 bramek

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

16 bramek

Czaja Łukasz (LKS Sokół  Łany Wielkie)

15 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Mikita Grzegorz (MKSR Czarni Pyskowice)

14 bramek

Radoń Mateusz  (SKS Gwarek Zabrze)

Wiśniewski Marek (KS Sośnica Gliwice)

13 bramek

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

12 bramek

Nagoda Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Oleś Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sodel Zbigniew (MKSR Czarni Pyskowice)

11 bramek

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

10 bramek

Szczurek Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

9 bramek

Sawicki Dariusz (LKS Młodość Rudno)

8 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

7 bramek

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Juszczyk Martin (PKS Ruch Kozłów)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

6 bramek

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Borowiec Krzysztof (KS Sośnica Gliwice)

Botor Patrycjusz (LKS Gwiazda Chudów)

Czyżewski Jakub (LKS Naprzód Żernica)

Ficek Damian (KS Sośnica Gliwice)

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Jasiński Jędrzej (KS Sośnica Gliwice)

Jóźwiak Przemysław (LKS Młodość Rudno)

Kamiński Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Modrzyński Marcin (LKS Tempo Paniówki)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Rzeźnik Mateusz (KS Zamkowiec Toszek)

Satora Robert (KS Sokół Łany Wielkie)

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

5 bramek

Białek Tomasz (KS Zamkowiec Toszek)

Gajewski Bartosz (LKS Gwiazda Chudów)

Gruszka Mateusz  (LKS Olimpia Pławniowice)

Kisiel Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Koleszko Mateusz (MKRS Czarni Pyskowice)

Miczka Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Schmatolla Patryk  (KS Społem Zabrze)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wylężek Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Zieliński Tomasz (KS Społem Zabrze)

4 bramki

Baran Rafał (LKS Zryw Radonia)

Botor Robert (LKS Gwiazda Chudów)

Gruca Waldemar (LKS Olimpia Pławniowice)

Hanowski Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Jarosz Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Kuzia Artur (LKS Tempo Paniówki)

Luka Jarosław (PKS Ruch Kozłów)

Meżykowski Damian (MKSR Czarni Pyskowice)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Pluta Damian (LKS Młodość Rudno)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Smolarz Robert (LKS Zryw Radonia)

Sobek Remigiusz (KS Sośnica Gliwice)

Wilczek Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

3 bramki

Bogdanowicz Adam  (KS Burza Borowa Wieś)

Borodziej Patryk (MKSR Czarni Pyskowice)

Ciaś Sławomir (KS Carbo Gliwice)

Hassa Krzysztof  (PKS Ruch Kozłów)

Kiełpiński Marcin (KS Sośnica Gliwice)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kuźnik Michał (KS Sośnica Gliwice)

Kwiędacz Denis (SKS Gwarek Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Nalepa Patryk (LKS Tempo Paniówki)

Niedźwiedź Jarosław (LKS Olimpia Pławniowice)

Pasecki Sergiusz  (LKS Sokół Łany Wielkie)

Pasternak Tomasz (MKSR Czarni Pyskowice)

Piecuch Tomasz (KS Sośnica Gliwice)

Rekus Mateusz (KS Zamkowiec Toszek)

Sacher Christoph (KS Zamkowiec Toszek)

Stefański Łukasz (MKSR Czarni Pyskowice)

Zalesiński Robert (MKSR Czarni Pyskowice)

2 bramki

Balon Krzysztof (LKS Naprzód Żernica)

Bladycz Dawid (MKSR Czarni Pyskowice)

Buczek Kewin (KS Carbo Gliwice)

Chęciński Daniel (KS Społem Zabrze)

Cieśluk Robert (KS Burza Borowa Wieś)

Dering Marcin (LKS Amator Rudziniec)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Folwaczny Marcin (PKS Ruch Kozłów)

Front Paweł (LKS Zryw Radonia)

Gerlich Adam (MKSR Czarni Pyskowice)

Górski Adam (KS Carbo Gliwice)

Gralla Michał (LKS Zryw Radonia)

Kaschuba Karol (KS Zamkowiec Toszek)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Klonek Krzysztof (KS Zamkowiec Toszek)

Kowol Aleksander (LKS Sokół Łany Wielkie)

Krężelok Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Król Mateusz (PKS Ruch Kozłów)

Krusiński Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Kubik Roman (PKS Ruch Kozłów)

Kuc Maciej (KS Sośnica Gliwice)

Lewicki Krzysztof (KS Sośnica Gliwice)

Maksym  Szymon (KS Carbo Gliwice)

Mikos Wojciech (MKSR Czarni Pyskowice)

Napierała Szymon (LKS Naprzód Żernica)

Niemiec Dominik (LKS Amator Rudziniec)

Niniczka Tomasz (KS Carbo Gliwice)

Palczak Adam (KS Społem Zabrze)

Piekarski Janusz (KS Carbo Gliwice)

Piórkowski Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Sokołowski Tomasz (LKS Naprzód Żernica)

Sołtysik Maik (KS Carbo Gliwice)

Szafraniec Szymon (KS Zamkowiec Toszek)

Topolski Dariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Winiarski Andrzej (SKS Gwarek Zabrze)

Wiśniewski Dawid (KS Sośnica Gliwice)

Zaczkowski Kewin (LKS Młodość Rudno)

1 bramka

Baran Kamil (SKS Gwarek Zabrze)

Bartoszek Daniel (LKS Tempo Paniówki)

Bieniek Łukasz (MKSR Czarni Pyskowice)

Błażytko Janusz (LKS Zryw Radonia)

Brosz Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Brusik Łukasz (PKS Ruch Kozłów)

Brzozko Szymon (SKS Gwarek Zabrze)

Daniel Kamil (KS Carbo Gliwice)

Dudziak Filip (LKS Naprzód Żernica)

Fedrowicz Mateusz (KS Społem Zabrze)

Fik Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Flis Dariusz (LKS Młodość Rudno)

Gabrielczyk Filip (LKS Sokół Łany Wielkie)

Gabor Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

Gałęziok Kamil (SKS Gwarek Zabrze)

Giel Dawid (LKS Sokół Łany Wielkie)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Grzybek Denis (KS Burza Borowa Wieś)

Hluzow Mateusz (KS Burza Borowa Wieś)

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kabała Jakub (KS Zamkowiec Toszek)

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo Paniówki)

Kaczmarek Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Karaś Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Karaś Sebastian (LKS Amator Rudziniec)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kluger Bartosz (LKS Naprzód Żernica)

Konacki Mateusz (KS Carbo Gliwice)

Kowalski Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Krawiec Rafał (PKS Ruch Kozłów)

Kubaczyk Damian (MKRS Czarni Pyskowice)

Kubosz Karol (LKS Gwiazda Chudów)

Kułaga Marcin (KS Społem Zabrze)

Lewicki Arkadiusz (KS Społem Zabrze)

Lokwenc Piotr (LKS Sokół Łany Wielkie)

Łytek Michał (PKS Ruch Kozłów)

Machaj Krzysztof (LKS Sokół Łany Wielkie)

Maj Kamil (LKS Naprzód Żernica)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Matuszek Martin (LKS Amator Rudziniec)

Mętel Łukasz (LKS Amator Rudziniec)

Miesiączek Marek  (LKS Młodość Rudno)

Mijacz Krzysztof (LKS Tempo Paniówki)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mondrzejewski Arkadiusz (KS Społem  Zabrze)

Mroncz Krzysztof (KS Carbo Gliwice)

Piotrowicz Michał (KS Sośnica Gliwice)

Połeć Mariusz (MKSR Czarni Pyskowice)

Przesdzing Paweł (LKS Tempo Paniówki)

Radziwinowski Łukasz (LKS Amator Rudziniec)

Rajca Tomasz (KS Społem Zabrze)

Rękorajski Piotr (KS Zamkowiec Toszek)

Rogon Damian (KS Carbo Gliwice)

Roj Krzysztof (LKS Tempo Paniówki)

Rzążewski Dawid (KS Carbo Gliwice)

Samol Rafał (LKS Olimpia Pławniowice)

Saternus Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Sądel Jan (SKS Gwarek Zabrze)

Smolka Krzysztof  (LKS Amator Rudziniec)

Solczak Maciej (KS Carbo Gliwice)

Sowula Kamil (KS Sośnica Gliwice)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

Stolarczyk Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Stypa Damian (LKS Amator Rudziniec)

Szal Mariusz (LKS Młodość Rudno)

Szostak Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Szydło Sebastian (KS Sokół Łany Wielkie)

Wajda Mariusz (LKS Olimpia Pławniowice)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wieroński Sławomir (KS Sośnica Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Woźniakowski Tomasz (KS Burza Borowa Wieś)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Zaczkowski Dawid (LKS Młodość Rudno)

Zgoda Paweł (LKS Młodość Rudno)

Samobójcze

2 bramki

Foit Rafał (LKS Zryw Radonia)

Szarla Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

1 bramka

Grzegórzko Łukasz (KS Zamkowiec Toszek)

Ignacy Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Jendrzyca Paweł (PKS Ruch Kozłów)

Kokott Dominik (SKS Gwarek Zabrze)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Mierzowski Adam (KS Carbo Gliwice)

Rakoczy Dawid (LKS Młodość Rudno)

Sacher Christoph (KS Zamkowiec Toszek)

Sadło Krzysztof (LKS Amator Rudziniec)

Szmajdziński Sebastian (MKSR Czarni Pyskowice)

Szmyd Damian (SKS Gwarek Zabrze)

Topolski Dariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Wieczorek Wojciech (LKS Tempo Paniówki)

Wróbel Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Wylężek Jakub (SKS Gwarek Zabrze)