Seniorzy

XXI KOLEJKA – 12-13 maja 2018 r.

16/05/2018 14:58 Barbara Knebel

XXI KOLEJKA – 12-13 maja 2018 r.


KS Orły Bojszów – KS Drama Kamieniec 2:1
(Mateusz Hluzow, Damian Janowski – Krzysztof Zagórski)

KS Piast Pawłów – UKS Quo Vadis Makoszowy 0:2
(Tomasz Waniek, Krzysztof Gradek)

LKS Orzeł Stanica – LKS Pogoń Ziemięcice 3:1
(Artur Drewniok, Zbigniew Frączek, Dawid Jedziniak – Damian Wróbel)

LKS 45 Bujaków – LKS Naprzód Łubie 3:0
(Nikolas Tomecki, Simon Vigouroux, Karol Sabik)

KS Start Sierakowice – GKS Walka Zabrze 5:0
(Sebastian Marcinek 2, Mariusz Sikora, Łukasz Janczarek – samobójcza Mateusz Franosz)

LKS Naprzód Świbie – LKS Start Kleszczów 1:2
(Adam John – Adam Nikiel, Jakub Górski)

XX KOLEJKA -  09.05.2018r.

KS Drama Kamieniec – LKS Pogoń Ziemięcice 5:2
(Przemysław Orzeszek, Marek Żelichowski, Piotr Naczyński 2, Krzysztof Zagórski – Paweł Łabiak, Damian Wróbel)

  1. KS Start Sierakowice 19 44 77-19
  2. LKS Orzeł Stanica 20 42 56-26
  3. UKS Quo Vadis Makoszowy 19 32 41-35
  4. GKS Walka Zabrze 19 32 41-35
  5. KS Orły Bojszów 19 31 40-35
  6. KS Piast Pawłów 19 30 34-31
  7. LKS Naprzód Świbie 20 28 36-28
  8. LKS Pogoń Ziemięcice 20 27 37-43
  9. LKS Start Kleszczów 19 22 38-46
  10. PKS Ruch II Kozłów 19 21 31-36
  11. LKS 45 Bujaków 19 18 22-60
  12. KS Drama Kamieniec 20 16 34-61
  13. LKS Naprzód Łubie 18 8 16-59

18 bramek

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

13 bramek

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

12 bramek

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

11 bramek

Magiera Łukasz (LKS Start Kleszczów)

Wróbel Damian (LKS Pogoń Ziemięcice)

10 bramek

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Nowak Arkadiusz (KS Start Sierakowice)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

9 bramek

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

8 bramek

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Kramarczyk Mateusz (GKS Walka Zabrze)

Zagórski Krzysztof (KS Drama Kamieniec)

7 bramek

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

6 bramek

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Kołtko Marek (LKS Start Kleszczów)

Mazanek Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Szczyrba Adam (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szumacher Mariusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

5 bramek

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

Tomecki Nikolas (LKS 45 Bujaków)

4 bramki

Budzik Bartosz (PKS Ruch II Kozłów)

Bytomski Robert (PKS Ruch II Kozłów)

Filip Mateusz (GKS Walka Zabrze)

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Mrozek Mateusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Naczyński Piotr (KS Drama Kamieniec)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Stolarczyk Mateusz (GKS Walka Zabrze)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Szeliga Dawid (KS Piast Pawłów)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Zorychta Marcin (LKS Naprzód Łubie)

3 bramki

Bendkowski Szymon (KS Piast Pawłów)

Bil Tomasz (KS Piast Pawłów)         

Dziambor Mariusz (LKS Naprzód Łubie)

Faryj Jacek (KS Orły Bojszów)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Kozdroń Damian (LKS Orzeł Stanica)

Łabiak Krzysztof (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Nikiel Adam (LKS Start Kleszczów)

Nowakowski Dawid (KS Piast Pawłów)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Tabiś Rafał (GKS Walka Zabrze)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Zakrzewski Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Zwiernik Kewin (KS Orły Bojszów)

Żołyniak Grzegorz (LKS Start Kleszczów)

2 bramki

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Bronowski Kamil (KS Drama Kamieniec)

Dąbrowski Denis (KS Orły Bojszów)

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Drewniok Artur (LKS Orzeł Stanica)

Gradek Krzysztof (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Golasiński Dawid (PKS Ruch II Kozłów)

Henel Marek (GKS Walka Zabrze)

Jabłoński Paweł (KS Drama Kamieniec)

Jarzmik Rafał (PKS Ruch II Kozłów)

Jędroszkowiak Marek (LKS Pogoń Ziemięcice)

Kapica Andrzej (KS Piast Pawłów)

Kionka Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Knot Dariusz (LKS Orzeł Stanica)

Kossoń Grzegorz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kotara Wojciech (LKS Naprzód Łubie)

Kowal Przemysław (LKS Orzeł Stanica)

Kowalski Tomasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Krawczyk Łukasz (LKS Naprzód Łubie)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Kubiaczyk Damian (LKS Naprzód Łubie)

Modrzyński Marcin (LKS Orzeł Stanica)

Palica Michał (LKS 45 Bujaków)

Rekus Mariusz (LKS Naprzód Świbie)

Sigmundczyk Grzegorz (KS Orły Bojszów)

Szejn Artur (GKS Walka Zabrze)

Szeliga Łukasz (KS Piast Pawłów)

Widera Artur (KS Drama Kamieniec)

Wita Rafał (KS Piast Pawłów)

Wochnik Adrian (LKS Naprzód Świbie)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zorychta Marcin (LKS Naprzód Łubie)

1 bramka

Błażytko Tobiasz (LKS Naprzód Świbie)

Chruszcz Grzegorz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Cygnarowski Patryk (LKS Orzeł Stanica)

Dudek Artur (LKS Naprzód Świbie)

Droździoł Jakub (KS Piast Pawłów)

Frydrych Grzegorz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Geniusz Radosław (KS Start Sierakowice)

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Grochowina Kamil (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Guzik Daniel (LKS Naprzód Świbie)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

John Adam (LKS Naprzód Świbie)

John Patryk (LKS Naprzód Świbie)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

Kalka Mateusz (LKS Naprzód Świbie)

Kampe Maciej (KS Start Sierakowice)

Kapusta Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Kasperczak Mateusz (GKS Walka Zabrze)

Kocyba Kamil (KS Drama Kamieniec)

Kotowicz Kamil (KS Start Sierakowice)

Krasuski Dawid (UKS Quo Vais Makoszowy)

Krok Denis (LKS Naprzód Łubie)

Lebiedziński Michał (LKS Start Kleszczów)

Małek Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Marek Radosław (KS Start Sierakowice)

Nieć Tomasz (GKS Walka Zabrze)

Ochab Łukasz (LKS Start Kleszczów)

Orzeszek Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Paczkowski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Pala Mateusz (LKS Start Kleszczów)

Pawletko Dawid (KS Orły Bojszów)

Pietrek Adam (PKS Ruch II Kozłów)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Podkowik Karol (LKS Pogoń Ziemięcice)

Potoczny Marlon (KS Orły Bojszów)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Roesner Mateusz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Rogulski Mateusz (KS Piast Pawłów)

Rygol Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Sklorz Krzysztof (LKS 45 Bujaków)

Skupin Grzegorz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Suchanek Rafał (KS Orły Bojszów)

Stefanowicz Łukasz (LKS Naprzód Świbie)

Strzelbicki Rafał (LKS Pogoń Ziemięcice)

Szczyrba Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szingler Marek (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Szopa Konrad (LKS Orzeł Stanica)

Szweda Grzegorz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Tomecki Kewin (LKS 45 Bujaków)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

Waniczek Kamil (PKS Ruch II Kozłów)

Weroński Marcin (KS Start Sierakowice)

Wiciak Mariusz (KS Orły Bojszów)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

Woźnica Dominik (LKS 45 Bujaków)

Wyciślik Arnold  (KS Piast Pawłów)

Vigouroux Simon (LKS 45 Bujaków)

Zubek Denis (LKS Start Kleszczów)

Zwiernik Antoni (KS Orły Bojszów)

Samobójcze

1 bramka

Franosz Mateusz (GKS Walka Zabrze)

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Jendrysik Jacek (LKS Naprzód Świbie)

Kania Michał (KS Drama Kamieniec)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Nowak Maciej (KS Drama Kamieniec)

Pawlaczyk Mateusz (PKS Ruch II Kozłów)

Pietruszewski Paweł (KS Orły Bojszów)

Szczepanek Mariusz (KS Piast Pawłów)

Tomecki Kewin (LKS 45 Bujaków)

Vigouroux Simon (LKS 45 Bujaków)