Seniorzy

III KOLEJKA – 8-9 września 2018 r.

14/09/2018 10:18 Barbara Knebel

LKS Tempo II Paniówki – LKS Leśnik Łącza 1:7
(Daniel Lewandowski – Łukasz Ochab 2, Kewin Cimerman, Damian Hassa 2, Kamil Fitas 2)

KS Burza II Borowa Wieś – KS Korona Bargłówka 0:4
(Marco Rapsiewicz 3, Paweł Mendzik )

LKS Ślązak Bycina – MKS Concordia II Knurów 5:2
(Tomasz Kucharski, Damian Wolany, Sławomir Kaczmarczyk, Dawid Prądzyński 2 - Bartosz Pietras 2)

LKS Orzeł Paczyna – KS Sośnica II Gliwice 2:3
(Marcin Kurylak, Daniel Cichocki – Adam Kureczko, Bartosz Górski, Marek Kołtko)

LKS Naprzód Łubie – FC Kłodnica Gliwice 1:1
(Rafał Pławszewski – Daniel Sromek)


  1. LKS Orzeł Paczyna 3 7 11-6
  2. KS Sośnica II Gliwice 3 6 8-3
  3. LKS Leśnik Łącza 3 6 9-4
  4. LKS Orzeł Paczyna 3 6 7-4
  5. LKS Naprzód Łubie 3 4 2-2
  6. LKS Tempo II Paniówki 3 3 3-13
  7. FC Kłodnica Gliwice 3 3 8-8
  8. MKS Concordia II Knurów 2 3 5-6
  9. KS Korona Bargłówka 3 3 5-4
  10. MSPN Górnik Zabrze 2 1 5-7
  11. KS Burza II Borowa Wieś 2 0 1-7

4 bramki

Prądzyński Dawid (LKS Ślązak Bycina)

3 bramki

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

2 bramki

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

Kaczmarek Dawid (LKS Leśnik Łącza)

Łukasik Michał (MSPN Górnik Zabrze)

Ochab Łukasz (LKS Leśnik Łącza)

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

1 bramka

Bizoń Piotr (KS Burza II Borowa Wieś)

Buchta Błażej (LKS Ślązak Bycina)

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Dembski Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Fraszewski Patryk (LKS Tempo II Paniówki)

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Górecki Adrian (MSPN Górnik Zabrze)

Górski Bartosz (KS Sośnica II Gliwice)

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)

Krzyżyk Jeremiasz (LKS Naprzód  Łubie)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Kureczko Adam (KS Sośnica II Gliwice)

Kureczko Wojciech (KS Sośnica II Gliwice)

Kurylak Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Latak Adam (LKS Orzeł Paczyna)

Lewandowski Daniel (LKS Tempo II Paniówki)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Mendzik Paweł (KS Burza II Borowa Wieś)

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)

Paciorek Kacper (MSPN Górnik Zabrze)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Pławszewski Rafał (LSK Naprzód Łubie)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Szymoszek Wojciech (LKS Tempo II Paniówki)

Zamożniewicz Daniel (KS Sośnica II Gliwice)

Zappa Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Samobójcza

1 bramka

Stawiarz Sebastian (MSPN Górnik Zabrze)