Seniorzy

IX KOLEJKA – 22-23 września 2018 r.

28/09/2018 17:15 Barbara Knebel

SKS Gwarek Zabrze – KS Start Sierakowice 3:0
(Karol Szulc, Rafał Kołoczek, Piotr Osiecki)

LKS Naprzód Żernica – KS Burza Borowa Wieś 2:2
(Damian Kraska, Łukasz Balon – Adrian Trojanowski, Adam Bogdanowicz)

LKS Gwiazda Chudów – KS Społem Zabrze 4:3
(Piotr Kołodziej 2, Jarosław Włodarz 2 – Marcin Zorychta, Daniel Marzec 2)

KS Zamkowiec Toszek – MKS Zaborze 2:0
(Adrian Wochnik, Sebastian Misz)

LKS Sokół Łany Wielkie – KS Carbo Gliwice 4:3
(Mateusz Raczyński, Denis Rogon, Patryk Misiński, Kamil Czieszowic, samobójcza Sebastian Gerst – Paweł Wolski, Szymon Maksym)

LKS Orzeł Stanica – PKS Ruch Kozłów 3:4
(Tomasz Kur 2, Adrian Jędrasik – Łukasz Borkowski 2, Adam Pietrek, Bartosz Budzik)

LKS Zryw Radonia – MKS Concordia Knurów 0:4
(samobójcza Mateusz Musiałek – Patryk Nalepa, Grzegorz Górka 2)

LKS Olimpia Pławniowice – LKS Młodość Rudno 3:0
(Łukasz Wróbel, Łukasz Gruszka 2)


  1. MKS Concordia Knurów 8 21 31-6
  2. SKS Gwarek Zabrze 9 21 22-8
  3. ŁTS Łabędy 8 18 23-9
  4. LKS Gwiazda Chudów 8 17 19-12
  5. KS Burza Borowa Wieś 9 16 19-21
  6. LKS Olimpia Pławniowice 9 16 19-14
  7. PKS Ruch Kozłów 8 15 23-16
  8. LKS Naprzód Żernica 8 15 12-9
  9. KS Zamkowiec Toszek 8 13 12-12
  10. LKS Sokół Łany Wielkie 8 12 19-16
  11. LKS Młodość Rudno 8 10 10-17
  12. KS Start Sierakowice 8 9 16-16
  13. MKS Zaborze 9 9 11-17
  14. LKS Orzeł Stanica 9 8 20-25
  15. KS Carbo Gliwice 9 3 12-35
  16. LKS Zryw Radonia 9 3 12-22
  17. KS Społem Zabrze 9 3 15-40

13 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

8 bramek

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

7 bramek

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

6 bramek

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

5 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

4 bramki

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

2 bramki

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

1 bramka

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)