Seniorzy

X KOLEJKA – 29-30 września 2018 r.

1/10/2018 11:47 Barbara Knebel

KS Carbo Gliwice – LKS Gwiazda Chudów 2:2
(Paweł Wolski, Adrian Podstawa – Krzysztof Szala, Łukasz Górczyk)

ŁTS Łabędy – LKS Zryw Radonia 0:2
(Patryk Mazalik, Karol Stasik)

KS Start Sierakowice – LKS Orzeł Stanica 3:0
(Michał Kołodziej, Jarosław Piewko, Grzegorz Wszołek)

MKS Concordia Knurów – SKS Gwarek Zabrze 1:0
(Grzegorz Górka)

PKS Ruch Kozłów – LKS Olimpia Pławniowice 0:1
(Wojciech Słapiński)

KS Burza Borowa Wieś – LKS Sokół Łany Wielkie 1:3
(Paweł Skowiera – Mateusz Raczyński, Sergiusz Pasecki 2)

KS Społem Zabrze – KS Zamkowiec Toszek 0:1
(Sebastian Lachman)

LKS Młodość Rudno – LKS Naprzód Żernica 3:4
(Mirosław Nowak 2, Mateusz Rewucki – Łukasz Balon 4)


  1. MKS Concordia Knurów 8 24 32-6
  2. SKS Gwarek Zabrze 10 21 22-9
  3. LKS Olimpia Pławniowice 10 19 20-14
  4. LKS Gwiazda Chudów 9 18 21-14
  5. LKS Naprzód Żernica 9 18 16-12
  6. ŁTS Łabędy 9 18 23-11
  7. KS Zamkowiec Toszek 9 16 13-12
  8. KS Burza Borowa Wieś 10 16 20-24
  9. PKS Ruch Kozłów 9 15 23-17
  10. LKS Sokół Łany Wielkie 9 15 22-17
  11. KS Start Sierakowice 9 12 19-16
  12. LKS Młodość Rudno 9 10 13-21
  13. MKS Zaborze 9 9 11-17
  14. LKS Orzeł Stanica 10 8 20-28
  15. LKS Zryw Radonia 10 6 14-22
  16. KS Carbo Gliwice 10 4 14-37
  17. KS Społem Zabrze 10 3 15-41

14 bramek

Górka Grzegorz (MKS Concordia)

8 bramek

Balon Łukasz (LKS Naprzód Żernica)

Włodarz Jarosław (LKS Gwiazda Chudów)

7 bramek

Jedziniak Dawid (LKS Orzeł Stanica)

Skowiera Paweł (KS Burza Borowa Wieś)

6 bramek

Nowak Mirosław (LKS Młodość Rudno)

Stojak Seweryn (KS Społem Zabrze)

5 bramek

Kucharz Patryk (KS Burza Borowa Wieś)

Słapiński Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Szubert Marcin (PKS Ruch Kozłów)

4 bramki

Borkowski Łukasz (PKS Ruch  Kozłów)

Dzida Łukasz (SKS Gwarek Zabrze)

Gruszka Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Kur Tomasz (LKS Orzeł Stanica)

Nalepa Patryk (MKS Concordia Knurów)

Pietrek Adam (PKS Ruch Kozłów)

Piewko Jarosław (KS Start Sierakowice)

Prochota Sebastian (LKS Młodość Rudno)

Witecki Damian (KS Zamkowiec Toszek)

Wyciślik Kamil (ŁTS Łabędy)

3 bramki

Adamczyk Marek (LKS Sokół Łany Wielkie)

Adamczyk Mateusz (LKS Gwiazda Chudów)

Adamczyk Rafał (ŁTS Łabędy)

Banduch Dariusz (MKS Zaborze)

Bartoszewicz Jacek (LKS Orzeł Stanica)

Czaja Łukasz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Czieszowic Kamil (LKS Sokół Łany Wielkie)

Frączek Zbigniew (LKS Orzeł Stanica)

Janczarek Łukasz (KS Start Sierakowice)

Kasprzak Tomasz (SKS Gwarek Zabrze)

Kokoszka Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kołodziej Piotr (LKS Gwiazda Chudów)

Lachman Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Madej Paweł (LKS Naprzód Żernica)

Maksym Szymon (KS Carbo Gliwice)

Malinowski Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Materla Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Perczyński Rafał (ŁTS Łabędy)

Piwko Dawid (SKS Gwarek Zabrze)

Raczyński Mateusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

2 bramki

Bogdanowicz Adam (KS Burza Borowa Wieś)

Borek Grzegorz (MKS Zaborze)

Golasiński Dawid (PKS Ruch Kozłów)

Hassa Krzysztof (PKS Ruch Kozłów)

Hatłas Szymon  (LKS Zryw Radonia)

Jasiński Dariusz (MKS Concordia Knurów)

Kantor Sławomir (ŁTS Łabędy)

Kołodziej Michał (KS Start Sierakowice)

Kowalczyk Michał (SKS Gwarek Zabrze)

Kraska Damian (LKS Naprzód Żernica)

Kuźnik Michał (KS Carbo Gliwice)

Kwaśniok Mariusz (ŁTS Łabędy)

Misiński Patryk (LKS Sokół Łany Wielkie)

Nandzik Marek (LKS Olimpia Pławniowice)

Nowak Grzegorz (KS Carbo Gliwice)

Pankowski Bartłomiej (SKS Gwarek Zabrze)

Pasecki Sergiusz (LKS Sokół Łany Wielkie)

Plech Łukasz (ŁTS Łabędy)

Rogon Denis (LKS Sokół Łany Wielkie)

Różowski Piotr (KS Start Sierakowice)

Schymczyk Mariusz (KS Burza Borowa Wieś)

Sigmundzik Piotr (ŁTS Łabędy)

Sikora Mariusz (KS Start Sierakowice)

Spyrka Kamil (LKS Olimpia Pławniowice)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia Knurów)

Szadurski Jarosław (KS Zamkowiec Toszek)

Szala Krzysztof (LKS Gwiazda Chudów)

Ślesiński Arkadiusz (ŁTS Łabędy)

Świdurski Piotr (LKS Olimpia Pławniowice)

Trojanowski Adrian (KS Burza Borowa Wieś)

Urbańczyk Łukasz (KS Start Sierakowice)

Wolski Paweł (KS Carbo Gliwice)

Wróbel Dawid (LKS Olimpia Pławniowice)

1 bramka

Adamkiewicz Arkadiusz (PKS Ruch Kozłów)

Antonowicz Daniel (MKS Concordia)

Barton Bartłomiej (PKS Ruch Kozłów)

Bok Adrian (KS Carbo Gliwice)

Budzik Bartosz (PKS Ruch Kozłów)

Caniboł Jakub (SKS Gwarek Zabrze)

Chronowski Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Dłubała Krzysztof (ŁTS Łabędy)

Dudziak Filip (KS Carbo Gliwice)

Faron Paweł (KS Społem Zabrze)

Gliński Piotr (KS Start Sierakowice)

Gola Marek (MKS Concordia Knurów)

Gorzawski Kamil (LKS Gwiazda Chudów)

Górczyk Łukasz (LKS Gwiazda Chudów)

Grochla Marcel (LKS Zryw Radonia)

Jakubek Rafał (MKS Zaborze)

Jaślan Dawid (MKS Zaborze)

Jeziorski Bartłomiej (MKS Zaborze)

Jędrasik Adrian (LKS Orzeł Stanica)

Kaczmarek Tomasz (LKS Zryw Radonia)

Kałuża Klaudiusz (LKS Zryw Radonia)

Kałuża Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Kampe Marcin (KS Start Sierakowice)

Kasperek Jakub (PKS Ruch Kozłów)

Kłaczka Sebastian(KS Społem Zabrze)

Kocur Marek (MKS Concordia Knurów)

Kokoszka Dariusz (LKS Zryw Radonia)

Kołoczek Rafał (SKS Gwarek Zabrze)

Konopiński Paweł (KS Zamkowiec Toszek)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia)

Łochunko Artur (KS Społem Zabrze)

Magiera Łukasz (ŁTS Łabędy)

Marcinek Sebastian (KS Start Sierakowice)

Mazalik Patryk (LKS Zryw Radonia)

Miczka Mateusz  (LKS Gwiazda Chudów)

Misz Sebastian (KS Zamkowiec Toszek)

Mizera Jarosław (LKS Sokół Łany Wielkie)

Modelski Adrian (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Osiecki Piotr (SKS Gwarek Zabrze)

Pawłowski Kamil (MKS Zaborze)

Petelicki Łukasz (ŁTS Łabędy)

Pietras Bartosz (MKS Concordia Knurów)

Pietrz Marcin (KS Burza Borowa Wieś)

Podstawa Adrian (KS Carbo Gliwice)

Podyma Jakub (MKS Zaborze)

Pyrka Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Rajca Tomasz (MKS Zaborze)

Rewucki Mateusz (LKS Młodość Rudno)

Rogon Damian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Satora Robert (LKS Sokół Łany Wielkie)

Schmatolla Patryk (KS Społem Zabrze)

Słaboń Marek (LKS Gwiazda Chudów)

Słapiński Bartłomiej (LKS Orzeł Stanica)

Stasik Karol (LKS Zryw Radonia)

Steuer Wojciech (LKS Olimpia Pławniowice)

Stryjek Jakub (KS Carbo Gliwice)

Szafraniec Szymon (LKS Orzeł Stanica)

Sztorc Patryk (LKS Młodość Rudno)

Szulc Karol (SKS Gwarek Zabrze)

Waszkiewicz Adam (PKS Ruch Kozłów)

Wende Mateusz (MKS Concordia Knurów)

Wittman Adrian (KS Carbo Gliwice)

Wochnik Adrian (KS Zamkowiec Toszek)

Woźniak Szymon (LKS Gwiazda Chudów)

Wróbel Łukasz (LKS Olimpia Pławniowice)

Wszołek Grzegorz (KS Start Sierakowice)

Zorychta Marcin (KS Społem Zabrze)

Żurawski Kamil (LKS Orzeł Stanica)

Samobójcza

1 bramka

Bociek Marcin (MKS Concordia Knurów)

Gerst Sebastian (LKS Sokół Łany Wielkie)

Jurałowicz Dawid (KS Społem Zabrze)

Kieś Tomasz (LKS Gwiazda Chudów)

Lange Damian (PKS Ruch Kozłów)

Lisok Michał (LKS Olimpia Pławniowice)

Marzec Daniel (KS Społem Zabrze)

Musiałek Mateusz (LKS Zryw Radonia)

Stolarczyk Patryk (KS Zamkowiec Toszek)

Urbaniec Jan (KS Start Sierakowice)