Seniorzy

VII KOLEJKA – 29-30 września 2018 r.

2/10/2018 10:03 Barbara Knebel

LKS Amator Rudziniec – PKS Ruch II Kozłów 3:2
(Dawid Cuper, Mateusz Czaja, Tomasz Janik – Adrian Adamkiewicz 2)

LKS Tempo Paniówki – LKS 45 Bujaków 5:3
(Bartłomiej Jóźwik, Mateusz Woźnica 3, Oskar Jendrychowski – Adam Wieczorek, Karol Sabik, Jakub Radowski)

KS Piast Pawłów – UKS Quo Vadis Makoszowy 1:3
(Artur Grabowski – Adrian Ditrich, Robert Skotarczak, Tomasz Waniek)

LKS Victoria Pilchowice – GKS Walka Zabrze 2:2
(Piotr Adaszyński, Daniel Witkowski – Marcin Janocha, Grzegorz Bilski)

LKS Pogoń Ziemięcice – KS Drama Kamieniec 2:1
(Szymon Kwieciszewski, Krzysztof Łabiak – Paweł Pigulla)

LKS Start Kleszczów – KS Orły Bojszów 2:1
(Marek Drzyzga, Jakub Górski – Waldemar Gruca)

LKS Wilki II Wilcza – LKS Naprzód Świbie 1:3
(Mateusz Panek – Artur Dudek 2, Andrzej Zienć)


  1. LKS Victoria Pilchowice 7 17 22-5
  2. GKS Walka Zabrze 7 17 18-7
  3. LKS Start Kleszczów 7 16 29-9
  4. LKS Tempo Paniówki 7 14 22-8
  5. LKS Naprzód Świbie 7 13 18-13
  6. UKS Quo Vadis Makoszowy 6 9 18-16
  7. LKS Wilki II Wilcza 7 8 9-14
  8. LKS Amator Rudziniec 7 8 9-23
  9. KS Orły Bojszów 6 7 10-9
  10. LKS Pogoń Ziemięcice 7 7 12-18
  11. KS Piast Pawłów 7 6 9-11
  12. KS Drama Kamieniec 7 6 11-24
  13. PKS Ruch II Kozłów 7 4 9-23
  14. LKS 45 Bujaków 7 1 13-29

11 bramek

Drzyzga Marek (LKS Start Kleszczów)

10 bramek

Górski Jakub (LKS Start Kleszczów)

7 bramek

Adaszyński Piotr (LKS Victoria Pilchowice)

Woźnica Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

6 bramek

Jendrychowski Oskar (LKS Tempo Paniówki)

Waniek Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Zawadzki Mariusz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

5 bramek

Nowicki Sławomir (LKS Naprzód Świbie)

Sabik Karol (LKS 45 Bujaków)

Swoboda Marcin (LKS Naprzód Świbie)

4 bramki

Janik Tomasz (LKS Amator Rudziniec)

Jóźwik Bartłomiej (LKS Tempo Paniówki)

Kacprzyk Seweryn (GKS Walka Zabrze)

3 bramki

Borkowski Łukasz (PKS Ruch II Kozłów)

Dominik Mateusz (LKS Tempo Paniówki)

Sobota Łukasz (LKS Victoria Pilchowice)

Szwed Rafał (LKS Start Kleszczów)

Witkowski Daniel (LKS Victoria Pilchowice)

Żelichowski Marek (KS Drama Kamieniec)

2 bramki

Adamkiewicz Adrian (PKS Ruch II Kozłów)

Bilski Grzegorz (GKS Walka Zabrze)

Cuper Dawid (LKS Amator Rudziniec)

Czaja Mateusz (LKS Amator Rudziniec)

Dudek Artur (LKS Naprzód Świbie)

Grabowski Artur (KS Piast Pawłów)

Gruca Waldemar (KS Orły Bojszów)

Hutka Michał (GKS Walka Zabrze)

Janocha Marcin (GKS Walka Zabrze)

Janowski Damian (KS Orły Bojszów)

Jendrycik Jacek Mikołaj (LKS Naprzód Świbie)

Jędroszkowiak Marek (LSK Pogoń Ziemięcice)

Kazuch Dominik (KS Piast Pawłów)

Łabiak Paweł (LKS Pogoń Ziemięcice)

Maksymiec Adrian (LKS Wilki II Wilcza)

Mnochy Damian (LKS Wilki II Wilcza)

Modrzejewski Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mostowicz Łukasz (KS Orły Bojszów)

Osadnik Artur (GKS Walka Zabrze)

Panek Mateusz (LKS Wilki II Wilcza)

Pigulla Paweł (KS Drama Kamieniec)

Piper Marcin (KS Orły Bojszów)

Winczek Tomasz (LKS 45 Bujaków)

Zienć Andrzej (LKS Naprzód Świbie)

1 bramka

Bekier Tomasz (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Borkowski Jakub (PKS Ruch II Kozłów)

Brachaczek Kamil (LKS Wilki II Wilcza)

Brzeziński Konrad (LKS Start Kleszczów)

Dewucki Piotr (LKS Start Kleszczów)

Ditrich Adrian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Dziubla Bartłomiej (KS Drama Kamieniec)

Fereniec Marcin (GKS Walka Zabrze)

Granda Marcin (PKS Ruch II Kozłów)

Grochowina Filip (LKS Start Kleszczów)

Hadrian Adrian (LKS Start Kleszczów)

Hluzow Mateusz (KS Orły Bojszów)

Hoin Filip (LKS Pogoń Ziemięcice)

Jakubczyk Przemysław (LKS Start Kleszczów)

Jankowski Mateusz (LKS Victoria Pilchowice)

Jankowski Rafał (GKS Walka Zabrze)

Józefowicz Mariusz (LKS Victoria Pilchowice)

Karwowski Piotr (LKS Tempo Paniówki)

Kasperidus Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Klosa Marcin (LKS 45 Bujaków)

Konopka Grzegorz (LKS Tempo Paniówki)

Krajewski Bartłomiej (KS Piast Pawłów)

Krystaszek Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Krzyścik Marcin (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Kujawa Sebastian (KS Drama Kamieniec)

Kwieciszewski Szymon (LKS Pogoń Ziemięcice)

Łytek Michał (PKS Ruch II Kozłów)

Marcinkiewicz Marian (KS Drama Kamieniec)

Metel Łukasz (GKS Walka Zabrze)

Mokros Aleksander (GKS Walka Zabrze)

Ogaza Mikołaj (LKS Victoria Pilchowice)

Ordon Łukasz (LKS Pogoń Ziemięcice)

Ostrowski Robert (LKS Pogoń Ziemięcice)

Orzeszyna Michał (LKS Wilki II Wilcza)

Pelz Eliasz (KS Orły Bojszów)

Piecha Rafał (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Polak Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Potyka Sebastian (LKS 45 Bujaków)

Pyka Bartłomiej (PKS Ruch II Kozłów)

Radowski Jakub (LKS 45 Bujaków)

Roesner Kamil (LKS Pogoń Ziemięcice)

Sawicki Paweł (LKS Victoria Pilchowice)

Simlat Marcin (LKS 45 Bujaków)

Sklorz Grzegorz (LKS 45 Bujaków)

Skotarczak Robert (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Sodel Dominik (LKS Naprzód Świbie)

Szczerba Adam (KS Piast Pawłów)

Szpecht Przemysław (LKS Victoria Pilchowice)

Trześniewski Damian (UKS Quo Vadis Makoszowy)

Urbaniak Krzysztof (LKS Victoria Pilchowice)

Uryszek Marcin (KS Drama Kamieniec)

Wieczorek Adam (LKS 45 Bujaków)

Więckowski Daniel (LKS Wilki II Wilcza)

Woś Przemysław (KS Drama Kamieniec)

Wycisk Marcin (LKS Naprzód Świbie)

Samobójcza

1 bramka

Panek Maciej (PKS Ruch II Kozłów)