Seniorzy

VI KOLEJKA – 29-30 września 2018 r.

2/10/2018 11:59 Barbara Knebel

FC Kłodnica Gliwice – KS Burza II Borowa Wieś 2:2
(Daniel Sromek, Patryk Hawryłów – Karol Niemira, Daniel Placek)

LKS Leśnik Łącza – KS Korona Bargłówka 4:2
(Marcin Wąsiak, Patryk Złotoś, Kewin Cimerman 2 – Krzysztof Gorywoda, Michał Fudali)

MKS Concordia II Knurów – LKS Orzeł Paczyna 3:5
(Mateusz Malinowski 2, Michał Nowosielski – Damian Meżykowski 2, Daniel Cichocki, Tomasz Wolny, Adam Latak)

MSPN Górnik Zabrze – LKS Tempo II Paniówki 0:2
(Dawid Kaczmarczyk, Adam Pawlas)

LKS Ślązak Bycina – LKS Naprzód Łubie 1:0
(Daniel Adamski)


  1. LKS Orzeł Paczyna 6 15 22-11
  2. LKS Ślązak Bycina 5 13 15-6
  3. KS Sośnica II Gliwice 5 9 13-7
  4. MKS Concordia II Knurów 5 9 14-12
  5. LKS Leśnik Łącza 6 9 16-19
  6. FC Kłodnica Gliwice 6 7 16-14
  7. KS Burza II Borowa Wieś 5 7 11-11
  8. LKS Naprzód Łubie 6 7 4-5
  9. LKS Tempo II Paniówki 6 6 6-21
  10. KS Korona Bargłówka 5 3 9-12
  11. MSPN Górnik Zabrze 5 1 5-13

5 bramek

Cichocki Daniel (LKS Orzeł Paczyna)

Hawryłów Patryk (FC Kłodnica Gliwice)

Prądzyński Dawid (LKS Ślązak Bycina)

4 bramki

Kołtko Marek (KS Sośnica II Gliwice)       

Malinowski Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Pupek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Rybitwa Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Sromek Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

3 bramki

Fitas Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Fudali Michał (KS Korona Bargłówka)

Kaczmarek Dawid (LKS Leśnik Łącza)

Niemira Karol (KS Burza II Borowa Wieś)

Rapsiewicz Marco (KS Korona Bargłówka)

Skiba Dawid (FC Kłodnica Gliwice)

Wolany Damian (LKS Ślązak Bycina)

2 bramki

Cimerman Kewin (LKS Leśnik Łącza)

Hassa Damian (LKS Leśnik Łącza)

Kaczmarczyk Sławomir (LKS Ślązak Bycina)

Kubacki Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Kucharski Tomasz (LKS Ślązak Bycina)

Kureczko Wojciech (KS Sośnica II Gliwice)

Latak Adam (LKS Orzeł Paczyna)

Lewandowski Daniel (LKS Tempo II Paniówki)

Łukasik Michał (MSPN Górnik Zabrze)

Mendzik Paweł (KS Korona Bargłówka)

Ochab Łukasz (LKS Leśnik Łącza)

Pietras Bartosz (MKS Concordia II Knurów)

Placek Daniel (KS Burza II Borowa Wieś)

Pławszewski Rafał (LSK Naprzód Łubie)

Wolny Tomasz (LKS Orzeł Paczyna)

Złotoś Patryk (LKS Leśnik Łącza)

1 bramka

Adamski Daniel (LKS Ślązak Bycina)

Bizoń Piotr (KS Burza II Borowa Wieś)

Brycht Aleksander (LKS Orzeł Paczyna)

Buchta Błażej (LKS Ślązak Bycina)

Cygan Daniel (FC Kłodnica Gliwice)

Dembski Dawid (MSPN Górnik Zabrze)

Fraszewski Patryk (LKS Tempo II Paniówki)

Gerlich Adam (LKS Naprzód Łubie)

Gorywoda Krzysztof (KS Korona Bargłówka)

Górecki Adrian (MSPN Górnik Zabrze)

Górski Bartosz (KS Sośnica II Gliwice)

Kaczmarczyk Dawid (LKS Tempo II Paniówki)

Krzyżyk Jeremiasz (LKS Naprzód  Łubie)

Kureczko Adam (KS Sośnica II Gliwice)

Kusz Michał (KS Burza II Borowa Wieś)

Kurylak Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Kwoska Mateusz (MKS Concordia II Knurów)

Meżykowski Damian (LKS Orzeł Paczyna)

Michniewski Miron (MKS Concordia II Knurów)

Mijas Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Momot Adam (MKS Concordia II Knurów)

Nowosielski Michał (MKS Concordia II Knurów)

Paciorek Kacper (MSPN Górnik Zabrze)

Pala Mateusz (KS Sośnica II Gliwice)

Pawlas Adam (LKS Tempo II Paniówki)

Rochowicz Marcin (LKS Orzeł Paczyna)

Rutka Karol (LKS Orzeł Paczyna)

Sitowski Szymon (FC Kłodnica Gliwice)

Sonek Wojciech (MKS Concordia II Knurów)

Stypa Krzysztof (LKS Ślązak Bycina)

Suchanek Grzegorz (MKS Concordia II Knurów)

Szubrycht Łukasz (KS Sośnica II Gliwice)

Szymoszek Wojciech (LKS Tempo II Paniówki)

Wąsiak Marcin (LKS Leśnik Łącza)

Zamożniewicz Daniel (KS Sośnica II Gliwice)

Zappa Michał (FC Kłodnica Gliwice)

Samobójcza

1 bramka

Krygier Kamil (LKS Leśnik Łącza)

Lasak Grzegorz (LKS Leśnik Łącza)

Stawiarz Sebastian (MSPN Górnik Zabrze)